Inter-Porto

Gniezno

Opinie o Inter-Porto

sprawiedliwy

Nie polecam pracy w tej firmie.Płaca niska.Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju.Praca cały czas pod kontrola.Bardzo duża rotacja pracowników.

Witam, pracuje w firmie Inter-Porto już ładnych pare lat. Jestem zaskoczony wypowiedziami poprzedników i mam wrażenie, że napisali je ci co do tej firmy niekoniecznie przyszli pracowac. Szef jest wymagający ale spoko, a zwalnia tych co ściemniają(co jest normalne w każdej firmie). Atmosfera w firmie bardzo miła w większości wszyscy mają na koncie po kilka lat pracy. Jak sumiennie pracujesz to o posadę bac się nie musisz. Polecam prace w tej firmie!

Zostaw opinię o Inter-Porto - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Porto