Melville Service & Ehibitions NEC GROUP

Birmingham

Opinie o Melville Service & Ehibitions NEC GROUP

anonimka

Słowa kojarzące się z Melville Service & Ehibitions NEC GROUP (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoki, z kazdym miesiacem podnoszenie swoich umiejetnosci ma celowy sens i bardzo przydaje sie w nastepnych etapach szukania pracy o podobnym stanowisku. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dosc trudne tym bardziej ze jest srodowisko samych obcokrajowcow niestety o pracujacych tam rodakach nie moge sie wypowiedziec pozytywnie. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Melville Service & Ehibitions NEC GROUP: Mozliwosc zdobycia doswiadczenia i treningow, szkolen mozliwosci wykazania sie na stanowisku w sytuacji kiedy trzeby bylo samemu podjac strategiczne decyzje. Najbardziej nie podobało mi się w Melville Service & Ehibitions NEC GROUP:Zbyt czeste podkreslanie statutu narodowosciowego.

Zostaw opinię o Melville Service & Ehibitions NEC GROUP - Birmingham

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Melville Service & Ehibitions NEC GROUP