Global Wypozyczalnia Samochodow

Katowice

Opinie o Global Wypozyczalnia Samochodow

Borat

Witam mialem okazje dosc troche pracowac w tej wypozyczalni i powiem ze to jedno wielkie dno tyrasz za grosze i najlepiej jakbys jezdzil po 16h bez obiadu wypoczynku ,najlepiej jak niemasz prywatnego zycia ,jestes studentem zeby bilety byly polowe tansze mimo ze i tak zawalisz studia b a wszystko za marne glodowe stawki ZA WYKONANY KURS podstawienie bądź zwrot samochodu NIE POLECAM !!!! chyba ze jestes totalnym desperatem bo niemasz co liczyc na zadna podwyzke a no i na normalne traktowanie pracownika tez niemasz co liczyc ....

Zostaw opinię o Global Wypozyczalnia Samochodow - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Wypozyczalnia Samochodow