Experis Engineering Toruń

Łódź

Opinie o Experis Engineering Toruń

Jacek

Czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że nikt nie pisze na forum? Sądziłem, że maruderzy zawsze znajda powód do narzekania.

Joanna

@e-pa co możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Jakie mają możliwości rozwoju? Każda opinia będzie cenna dla osób szukających informacji na temat Experis Engineering Toruń jako pracodawcy.

e-p

jak uważasz że wymagania na zatrudnienie tutaj są za wysokie to zatrudnij się u nich jako Researcher/ Praktykant w kujawsko - pomorskim. nie płacą ale jak jestes absolwentem to zmienią ci to na płatny staż

Zostaw opinię o Experis Engineering Toruń - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Experis Engineering Toruń