Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita

Olsztyn

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita

anto

ta kancelaria jest godna polecenia, a sam fakt, że działa właśnie od 2006 roku to potwierdza, bo utrzymuje się na rynku. poza tym warto skorzystać z ich usług, bo mają wysoki procent wygranych spraw ;)

M...S...

Adwokat pojawiający się na każdej sprawie osobiście nawet 300km od Olsztyna, kontakt dobry , informacje o sprawie przekazuje na bieżącą , można umawiać się nawet w soboty na konsultacje, ceny niewygórowane ( bardzo przystępne jak na to środowisko), warto słuchać jego rad i nie upierać się przy swoim...Osobiście jestem zadowolony ze współpracy z Panem Michałem...

kolejny klient

na bieząco informuje o stanie sprawy, ceny znośne

klient

fachowy adwokat polecam

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita