Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita

Olsztyn

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 38 ocen.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita
3 38 6 1

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

anto

ta kancelaria jest godna polecenia, a sam fakt, że działa właśnie od 2006 roku to potwierdza, bo utrzymuje się na rynku. poza tym warto skorzystać z ich usług, bo mają wysoki procent wygranych spraw ;)

M...S...

Adwokat pojawiający się na każdej sprawie osobiście nawet 300km od Olsztyna, kontakt dobry , informacje o sprawie przekazuje na bieżącą , można umawiać się nawet w soboty na konsultacje, ceny niewygórowane ( bardzo przystępne jak na to środowisko), warto słuchać jego rad i nie upierać się przy swoim...Osobiście jestem zadowolony ze współpracy z Panem Michałem...

kolejny klient

na bieząco informuje o stanie sprawy, ceny znośne

klient

fachowy adwokat polecam

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita - Olsztyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Kalita