Opinie o Awbud S.A. w Fugasówka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Awbud S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Awbud S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awbud S.A. w Fugasówka

Jadwiga

Prosimy o więcej info. Jak atmosfera w pracy? Czy to prawda że co chwile zmiana składu następuje?

Cat, a czy wiesz jak wygląda spotkanie rekrutacyjne?

Cat

Jest karta multisportu, opieka medyczna. Warto wysłać cv i zobaczyć co zaproponują.

Wazelina

Jakie są befity pozapłacowe? Czy pensje dla kadry zarządczej są konkurencyjne? Czy trzeba mieć duże doświadczenie żeby się dostać?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

AWBUD Spółka Akcyjna oferuje staże i praktyki dla studentów z możliwością dalszej kariery w firmie. Warto przeczytać o tym w zakładce "Dla studentów". Uzyskałeś zadowalające Cię informacje?

Kierownik

Awbud to firma dobra na poczatek kariery inzyniera. Plusy : ciekawe projekty, multisport Minusy: brak podwyżek, to co wynegocjujesz na początku będzie już do końca

Bil

Każdy ma momenty lepsze i gorsze to rzecz normalna. Jeśli pracujemy normalnie to będzie dobrze. Martwię sie o pracę.

@Grzechul, szukają nie tylko do ofertowania, ale również inżynierów budowy, kierownika robót i budowy (wszystkich branż sanitarnej i elektrycznej również), dyrektora kontraktu, ludzi od marketingu. Już drugi raz w ciągu roku wymienił się zespół! Poczytaj sobie wiadomości giełdowe to zobaczysz że mają spore kłopoty finansowe i zostali sprzedani.

Grzechul

Witam, mam informacje, że Awbud potrzebuje pracownika do ofertowania. Czy ta oferta jest aktualna, jestem zainteresowany pracą u nich? Ile można dostać podstawy?

ktosiek

Michał, z tego co wiem, atmosfera do d....., dlatego ludzie odchodzą. Rozsądna kasa nie jest najważniejsza. Ludzi powinno się szanować, a różnie bywa.

Czy jest ktoś kto pracuje/pracował w tej firmie jako majster/inżynier/kierownik i może coś napisać, jaka atmosfera w pracy, płacą w miarę rozsądnie?

Sowa

Po co tak piszesz. Ja bym dzwoniła na policję i sprawa prosta. Pijaków by już nie było i nie psuli by opinii o firmie.

kah

Dokładnie, tym bardziej ze firma jest duża i zatrudnia wiele osob, każdy tez może tam spróbować swoich sił, pod tym względem tez fajnie bo jak zatrudniają pracownikow to bez dosiwadczenia jakiegoś specjalnego tez sie dostaniesz ale oferuja szkolenia co tez jest na plus

ktoś

Witam tak czytam te opnie i większość z was nawet nie wie o czym pisze ,dla AWBUD nie liczy się doświadczenie tylko potulny pracownik który będzie pracował za pół darmo .Mój mąż pracował w AWBUDdzie 9 lat ,wykwalifikowany operator z doświadczeniem ,stawka godzinowa to 11 zł netto bez nadliczbowych i bez delegacji .Ciągle poza domem praca po 10 godzin ,a jak leją beton to i 14 godzin. Wieczny problem z urlopem bo nie ma ludzi . Pozdrawiam.

Damian

szanowni zainteresowani zastanówcie się Sami, dlaczego AWBUD cały czas rekrutuje. Czy to jest normalne w stabilnej firmie. Hasło w ogłoszeniach o prace typu " w związku z rozwojem firmy itp." to ściema. Jakby tak było to dzisiaj zatrudniali by tysiąc a nie trzysta pracowników. Ja pracowałem około 10 lat było dobrze, średnio i pod koniec tragicznie. Nie pod względem tematów, bo one są i były , ale pod względem traktowania i wynagradzania pracowników kadry zarządzającej budowa To tyle życzę powodzenia i pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie Nas niema

Diana
@Damian

zgadzam się całkowicie, rotacja pracowników i ilość ogłoszeń sama wskazuję że z tą firmą jest coś nie tak, jakby się dało pracować to ludzie by się nie zwalniali

marek

rekrutacja trwa cały czas ponieważ ludzie się zmieniają co parę tygodni w ciągu ostatniego miesiąca odeszło min.8 osób (minimum bo tyle napisało podziękowania, a ile w rzeczywistości?), odchodzą zarówno zasłużeni wieloletni jak i nowi, odszedł cały dział oferowania, powodem jest jak to napisał @ginter że tzw. "lepsi" są przyjmowani na stanowiska kierownicze, żeby być lepszym wystarczy spędzić kilka lat na stanowisku dyrektorskim, mieć uprawnienia, a Twoja poprzednia firma musi mieć problemy finansowe (na rozmowie tłumaczysz się że nie brałeś udziału w tych tematach co nie wyszły przez które bankrutują i musisz szukać nowego pracodawcy ) Już po pierwszej rozmowie z tymi "lepszymi" zastanawiasz się gdzie oni odbyli praktykę niezbędną do uprawnień, zero kompetencji, brak podstawowej wiedzy, tylko polityka i pomysły "my to nie płaciliśmy podwykonawcą, urwij mu z 20%". Wyzysk oparty na strachu i manipulacji, mobbing, poniżanie, traktowanie ludzi jak śmieci, odnośnie rozwoju osobistego to nic, kompletne zero, brak szkoleń, języków itd. , obecnie na rynku są dużo wyższe standardy i pracodawcy dają znacznie więcej (nie chodzi głównie o pieniądze) czyli szkolenia, nauka języka, kultura pracy, nowoczesne zarządzanie). System premiowy nie istnieje pracuje 5 lat i jeszcze nic otrzymałem.

iza
@marek

@marek Ciężko mi się wypowiadać bo nie znam sytuacji, ale mówisz o odejściu 8 osób w ciągu kilku tygodni. To chyba nie jest aż tak dużo przy firmie mającej koło 300 pracowników.

Sławek
@marek

Cześć, Marek możesz napisać coś więcej na priv ? zastanawiam sie nad aplikowaniem do AWBUDu.

Avatar

Czy jest tutaj ktoś kto pracował w AWBUDzie? Pytam, bo podobno jakiś czas temu wysypał się zespół ofertowy? Czy wiecie dlaczego i czy warto w ogóle aplikować?

Jak pracuje się w biurze przy Marynarskiej?

Info

Stanowisko Koordynatora robót elektrycznych w firmie AWBUD S.A. jest stanowiskiem odpowiadającym kompetencjom – Kierownik robót elektrycznych – czyli inżyniera z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Jeżeli chodzi o znajomość programów typu AUTO CAD tak obowiązkowa w stopni umożliwiającym przegląd dokumentacji oraz edycje – nie mówimy tutaj o umiejętnościach z poziomu projektowego. Norma Pro jest programem wspierającym kosztorysantów nie jest to program wymagany ale jego obsługa będzie dodatkowym atutem kandydata.

ziko
@Info

Hmmm Ciekawie to brzmi, wymagania w granicach rozsądku . zobaczymy jak ktoś ma aktualne info co do hmmm kaski będę wdzięczny

kierownik budowy

ja też byłem na spotkaniu o pracę. było bardzo sympatycznie. duży nacisk kładli na sprawdzenie doświadczenia praktycznego. nawet dostałem zadanie ;) trochę dałem ciała. nie wyszło. o firmie nie mogę powiedzieć nic ani dobrego ani złego ale wynagrodzenie, o którym bez zobowiązań rozmawialiśmy było, jak dla mnie, bardzo atrakcyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o Awbud S.A. - Fugasówka

• Jak się pracuje w Awbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Awbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Awbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Awbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Awbud S.A.