beeline Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o beeline Poland Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie beeline Poland Sp. z o.o.

anonin3

Pracowałam w tej firmie przez 3 lata i do tej pory nie mam dobrego zdania o niej. Zostałam zatrudniona na cały etat w Warszawie, od początku obiecywano szybką drogę kariery jednak z czasem okazywało się, że firma nie awansuje swoich pracowników a woli zatrudnic nowe osoby ktore po tygodniu wiedza co sie dzieje i same rezygnują. Sprzedawcy są męczeni o wskaźniki sprzedażowe a nie idzie to w parze z wypłatą. każdy kierownik sklepu tej firmy jest dwulicowy, udaje ze chce zatrzymac swojego pracownika a tak na serio to dba o własny tyłek. okazuje się ze zarobki wcale nie sa konkurencyjne do podobnych sieci. Pracownicy są obrażani przez klientów. Regionalna prawdopodobnie nigdy nie pracowała na sklepie i nie rozumie realiow Warszawy a wymaga koksów. Jedynym wyjściem jest lizanie tyłka regionalnej i cieszenie się wypłatą!!!

Zostaw opinię o beeline Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie beeline Poland Sp. z o.o.