MS Projekt

Opinie o MS Projekt

Jasiek

@Zar na to chyba nie ma reguły. Jak jest oferta pracy, to po prostu wysyłaj :)

grzes stary

witajcie ale opinia o firmie powinna moim zdaniem byc dodatnia wzgledem tego ze nigdy nie mozna nazekac ani na finanse a ni na lojalnosc zawsze bylo fer a ze ludzie sa jacy sa to nie wina(usunięte przez administratora) pozdrawiam wszystkich

kokosz

Akurat pracowałem w tej firmie i dziwie się co tu opisujesz,uważam ze według mnie pan ( usunięte przez administratora )wywiązywał się z płatności,poza tym akurat pracowałem w tym okresie o którym piszesz i dziwie się że mówisz o narzędziach bo akurat były są i będą,pracowałeś chyba jako podwykonawca o którym nie mam pojęcia,ja prace sobie chwaliłem oczywiście teraz już nie pracuje w tej firmie ale myslę ze było okey.Tylko podwykonawcy i niektórzy pracownicy ( usunięte przez administratora ) .wiec nie dziwie się ze tak postępuje , ja prace bardzo chwale

Gość

Proszę o informacje jaką inwestycję( usunięte przez administratora )teraz wykonuje. Będę wdzięczny za info

Zostaw opinię o MS Projekt - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MS Projekt