Holiday Travel Center

Opinie o Holiday Travel Center

Julita
użytkownik zarejestrowany

Czy na stanowisku Reprezentant ds. turystyki można liczyć na jakiekolwiek premie? Jak to wygląda w Holiday Travel Center? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

hghj
użytkownik zarejestrowany

@julia ale jak jest umowa o dzieło to i tak chyba musza zdrowotne odciągać? Tak chyba było, juz nie jest?

Julia

Pracowałam tam kilka tygodni w roku ubiegłym i zarobki były tragiczne. ( usunięte przez administratora )Niestety była to najgorsza praca w jakiej pracowałam pod kątem zarobków. Natomiast reprezentanci to bardzo mili, młodzi ludzie którzy tworzą kolektyw. Natomiast szefostwa nie poznałam. Ogólnie nie polecam bo ta praca to strata czasu i marka szansa na godziwy zarobek.

Josue

Zgadzam się z Sidao. Też kilka lat temu pracowałem w tej firmie i były różne cyrki z wynagrodzeniem. Być może Pani Ewo nie pracuję Pani długo w tej firmie, lub zmieniło się na lepsze. Ja tam pracowałem przed 2010 i ciężko było dobrze zarobić. Faktycznie ten dyrektor tj. "miły, sympatyczny człowiek w okularach" starał się żeby było jak najlepiej, ale niestety w pojedynkę nie wiele mógł zrobić. Pracowałem tam kilka miesięcy, obiecywali złote góry, na pagórkach się kończyło ;/

marlenaw

Witam serdecznie. Niestety nie miałam okazji pracować dla tej firmy, natomiast byłam na wakacjach przez nią zorganizowanych. Oceniam 10/10. Byłam (i jestem) bardzo zadowolona.

kandydat 2

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i byłam naprawdę bardzo mile zaskoczona. Podkreślę na wstępie, że mam 7-8 lat stażu pracy, więc nie jestem jakąś świeżynką. Postanowiłam dodać swoją opinię, ponieważ rzadko spotyka się na rynku rzetelnego pracodawcę. Rozmowa bardzo przyjemna, bez owijania w bawełnę i niepotrzebnego spinania się. Pan rzeczowo przedstawił ofertę wynagrodzenia, dokładnie określając, ile można zarobić i za co. Powyżej ktoś napisał, że jest 400 zł podstawy - to prawda, ale tak samo jak mojego przedmówcy, nie przeraziło mnie to w ogóle, ponieważ jest naprawdę fajny i konkurencyjny system wynagradzania prowizyjnego. Uważam, ze spokojnie można zarobić 2000zł (wiele lat pracowałam w sprzedaży, więc jeśli ktoś chce zarobić, to zarobi, a jeśli ktoś ma doświadczenie to tym bardziej nie powinien się bać, tym bardziej, że w HTC to nie jest sprzedaż tylko przeprowadzanie krótkich ankiet). Jest na rynku tylko jedna firma, która wypłaca prowizje od ilości ankiet i uwierzcie mi, że nie da się w niej zarobić tyle co w HTC. Reszta firm badawczych płaci tylko za godzinę i to niewielkie pieniądze, żeby zarobić 2000 trzeba by przepracować chyba 300h. Tutaj w HTC praca po około 6h dziennie. Myślę, że warto polecić. Ja przyjęłam ofertę i miałam przyjść na dzień próbny, ale w międzyczasie dostałam telefon z innej firmy, w której ubiegałam się o pracę i ofertę przyjęłam. Szczerze żałuję, ze nie miałam okazji sprawdzić się w HTC, była to jedna z fajniejszych propozycji, jakie otrzymałam przez prawie 5-miesięczny okres szukania pracy.

kkkk

proszę o opinię jeżeli chodzi o tą pracę jakie zarobki i czy ciężko spedać ten produkt?

romek
użytkownik zarejestrowany

na pewno ktoś im się przyda do reklamy albo do sprzedaży bespośredniej usług tego centum poróży, bo teraz naprawde jest coraz ciężej o klienta i tutaj pojawia się właśnie ten problem.. też zastanawiam się nad pracą u nich, ale nie widziałame konkretnych ofert od nich, nie wiem czy teraz coś jest? czekam na opinie

Były pracownik travel

uwaga znów poszukuja osob do pracy. co miesiac przyjmują i dziekują i prosze nie wiezyc w slowo duze zarobki i zapytania typu czy by chcial Pan zarabiac 10.000-20.000 tysiecy zł :) smiech

zyga

tutaj nie ma opinii klientów to ma być firma(usunięte przez administratora)

mmm

WItam wszystkich, pracuje w tej firmie od ponad roku jako reprezentant. Na poczatku przerazilo mnie 400zł podstawy a reszta to premie uznaniowe i prowizje lecz w ogole sie tego nie czuje, Pracujemy ok 5 godzin w tygodniu, w piatek wyjezdzamy a w poniedzialek na ranem wracamy do domu. Dokladne godziny zaleza gdzie jedziemy. Praca jest wymagajaca i wiekszosc osob sie do tego nie nadaje. Na spotkaniu mowia ze jak sie zarobi mniej niz 2 tys przez 3 pierwsze miesiace to cie zwalniaja ale nie ma sie czego bac. Jak sie uczestniczy czynnie w cotygodniowych szkoleniach to na prawde mozna byc dobrym pracownikiem znajacym sie na rzeczy po ok miesiacu. Jesli tak nie jest to znaczy ze sie nie nadajesz. Na wyjazdach spimy w hotelach w ktorych mamy prezentacje wiec sa to przewaznie wysokiej klasy hotele. Posilki (nie liczac kolacji) mamy oplacone przez firme. Praca bardzo fajna. Caly czas rozmawiasz o wakacjach wiec samych przyjemnych sprawach, czas w weekend bardzo szybko leci, a atmosfera w pracy jest jak marzenie. Wszyscy sie tam czuja jak w rodzinie. Jak chcesz pracowac przygotuj sie ze twoja pierwsza wyplata moze wynosic 1000-1500zl lecz to tylko dlatego ze musisz nauczyc sie poprawnie rozm awiac z klientami. Duzo zalezy od farta bo nigdy nie wiadomo kto bedzie zainteresowany wspolpraca i nigdy nie wiadomo kto bedzie twoim klientem. co roku najlepsi wyjezdzaja na darmowe wakacje i mozna wygrac dodatkowe wyjazdy jesli przekroczysz ustalona sume wszystkic h swoich rocznych zamowien.

morelka

wahałam się długo żeby podjąć prace w HTC. Słyszałam zarówno dobre jak i złe opinie i dlatego miałam wybrać inną firme. Jestem studentką 1 roku, a niedługo drugiego roku Wyższej Szkoły Rehabilitacji i to moja druga praca. Niedługo do pracy w HTC przychodzi moja koleżanka, której poleciłam tę firmę. Jest fajnie, atmosfera na luzie, zarabiam więcej niż w ostatnim call center na centrum !!!

Ropuch

Dobra a jak z zarobkami ? ogloszenie telemarketer brzmialo kuszaco ..;-) wiec dajcie jakas odp czy warto zrywać sie na 10 i jechać na Sadybe ;-))

Tymon

Z tego co wiem, a pracowałem tam jakiś czas temu, to zawsze dawali umowę do podpisania. Nie słyszałem by ktoś pracował bez umowy. Więc albo ściemniasz albo idziesz do inspekcji pracy z umową, a nie wypisujesz na forum.

mak

pracuję nadal i jest OK. polecam

grec_pat

pracuje ktoś??? powiedzcie jak tam???

mak

Polecam !!! jestem miło zaskoczopny pracuje od miesiaca i jest OK.

nickc

zgorzchniałych byłych pracowników ma każda firma. Którzy siedzą na necie i wypisują. Dział marketingu ma każda firma. Czy jak płacisz za 2,5 zł za 200ml pepsi to nazywasz to złodziejstwem? Produkcja tego kosztuje pewnie poniżej 50gr. Ja też odchodziłem z firm wiele razy ale nie wypisuje, że to oszuści, że wykorzystują. Obudźcie się. Mają usługę i chcą ją sprzedać. Nie stać Cię, nie umiesz czytać umów? czy ja to wina? taki zawsze będzie dostawał od życia

twojastara

Czyli co? Omijac ich wielkim lukiem...czy z ciekawosci isc i sie sprawdzic?

JanekSS

Ja mam same pozytywne doświadczenia z firmą HTC Byłem 2 razy na wyjeździe w aprtamencie wykupionym w tej firmie i bardzo sobie chwalę. U mnie w firmie jest to rodzaj bonusu i można wygrać taką wyciekczkę.

Fryderyk

Mają bardzo ciekawą ofertę. Dobre warunki i sami mili ludzie tam pracują więc śmiało polecam.

Grzegorz Hyżo

Ja jestem klientem tej firmy i mogę powiedzieć że to dobra firma. Jeżdze dzięki nim na wakacje juz od dobrych paru lat i zawsze wszystko jest ok

Wiraszka

Bardzo dobra firma. Rzetelna i miła obsługa. Ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony spotkaniem w siedzibie firmy

malennas

Ciekaw jestem bo praca może być ciekawa. a jest możliwość wyjazdów??? albo pozostania reprezentantem na jakiejś wyspie. Mnie by coś takiego interesowało? Chciałabym się wyrwać na jakiś czas z Polski i nabrac dystansu. Praca przy czymś takim może być bardzo ciekawa.

Ja też myślę, że jest to dobra propozycja ale widzę, że wiele osób zazdrości bo ich nie stać na wykupinie timeshare.( usunięte przez administratora )

Luzekgg

Ja tam myślę, że jest to świetna sprawa. Można mieć pewność udanych wakacji i się o nic nie martwić. Moim zdaniem timesharing szybko się rozpowszechni w Polsce tak jak jest w Niemczech czy USA

Timesharing jest odpowiedzią na tak zastały rynek jakim są usługi wypoczynkowe, opłaca się o wiele bardziej ale mało rozreklamowana forma prawna, mimo wszystko o wiele bardziej opłacalna, a Holiday Travel Center jest liderem jak się wydaje na razie na rynku

Tomaszewski

Bardzo pozytywny kontakt, rzetelna obsługa

Anstola

Byłam jakieś 3 tygodnie temu na spotkaniu informacyjnym. W siedzibie firmy w Warszawie. Mnie się klimat bardzo podobał. Totalny czill. Ludzi młodzi i aktywni z dużym zapałem do pracy. Wcześniej poczytałam sobie o tej firmie i faktycznie strasznie dużo negatywnych opinii na ich temat. Poruszyłam ten temat na spotkaniu i otrzymałam rzetelną informację . Wszystko się bierze z tego że ludzie nie potrafią czytać umów ze zrozumieniem. Czekam na odpowiedź z HTC. - może mi się uda:)

max

A ja pracuję i dobrze zarabiam !!!! natomiast może być tak ,że problem maja Ci którzy nie nadaja sie do tej pracy ! Dotyczy to wszystkich firm .

as

Akurat zarobisz...Dobre zarty!!!! ( usunięte przez administratora ) Pracowalam NIE POLECAM!!! Chyba ze chcecie poznien miec niesmak,( usunięte przez administratora )

ja

A możecie cos konkretnie napisac? jakie warunki finansowe i na czym praca reprezentanta polega?

dodzia

Masakra! Pracowalam tam jako reprezentatntka... dziwny klimat, dlugo tam sie nie wytrzyma. A najgorsza jest kadra....(usunięte przez administratora)

Denis
użytkownik zarejestrowany

Ktos cos wie o tej firmie???? hodzi o posade reprezentanta. oglaszaja się wiec moze ktos juz cos wie. pozdr

goś

skąd Twoja tak skrajna opinia? możesz napisać coś konkretniej?

Zostaw opinię o Holiday Travel Center - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holiday Travel Center