ElectropoliGalwanoTechnika

Bielsko-Biała

Opinie o ElectropoliGalwanoTechnika

Ja to wiem że osiąga się coś przez ciężką prace i wytrwałość ale jesteśmy tylko ludzmi a nie robotami (maszyny też się czasem psują a człowiek czasem'"wysiada") a szanowanie siebie nawzajem i praca w zgranej brygadzie są ważne bo wtedy pracuje się całkiem inaczej a jak jeden nadaje na drugiego albo zajmuje się głupimi plotkami lub podkłada "świnie" jest kiepsko.Bo do pracy przychodzi się po to aby pracować a nie zajmować głupotami.

Zostaw opinię o ElectropoliGalwanoTechnika - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ElectropoliGalwanoTechnika