Wentipo Sp.z o.o.

Siemianowice Śląskie

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Wentipo Sp.z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wentipo Sp.z o.o.

pracownik

Czy mozna coś powiedzieć pozytywnego o tej firmie ?? RACZEJ NIE !!!! Firma jest firmą rodzinną układy takie a nie inne, mało tego trzęsie nią PANI [usunięte przez moderatora](23lata) franca i jendza jakich mało. By tego było mało, traktuja ludzi jak szmaty i parobków a sam szefunio jest [usunięte przez moderatora] Nie ma co ukrywać że jeżeli chcecie pracę - która da wam satysfakcję to na pewno nie jest ona ulokowana we tej firmie. Pani Dyrektor (jak sama o sobie mówi) jest nade wszystko w firmie i myśli że wszystkie rozumy pozjadała. Jesli myslicice że to jest miejsce w której zagrzejecie miejsce - to nie możecie liczyć na przychylność Pani DYREKTOR która jak już było wspomniane ma się za och i ach. tyle w temacie

Zostaw opinię o Wentipo Sp.z o.o. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wentipo Sp.z o.o.