Łódź

Opinie o fashionfreak.pl, zlecenia niekomercyjne (pozowanie do zdjęć wystawowych, reklamowanie salonu kosmety

Opłaca się pracować w firmie fashionfreak.pl, zlecenia niekomercyjne (pozowanie do zdjęć wystawowych, reklamowanie salonu kosmety ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o fashionfreak.pl, zlecenia niekomercyjne (pozowanie do zdjęć wystawowych, reklamowanie salonu kosmety - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fashionfreak.pl, zlecenia niekomercyjne (pozowanie do zdjęć wystawowych, reklamowanie salonu kosmety