blumonte

Zabrze

Opinie o blumonte

KZL

Pracuje w firmie MENSALOTA, i nie jest to to samo co Atagor downie, to ze ze sobą współpracujemy na dobrych warunkach to wszystkich z branży tak kuje w oczy, pozdro

aldo
użytkownik zarejestrowany

pika' szkoda tylko, ze nie maja jakiś nowych ogłoszeń dotyczacych wolnych wakatów u nich. Fajnie, że sie rozwiajaja, mają wizję, pewnie zatrudnienie u nich jest stabilne jako nowa firma.

NOWY

gall
@NOWY 05.02.2014 22:39
CZY KTOŚ SŁYSZAŁ O TEJ FIRMIE? BO WCHODZĄ NA RYNEK ALE NIC O NICH NIE WIADOMO. co zrobili do tej pory?...

Blumonte=Mensalota=Atagor czy to wystarczy?

(usunięte przez moderatora) i kombinatorzy razem z firmą Radiatym zresztą czego się można było spodziewać po byłym pracowniku. Poprzez łapówkarstwo ograniczają innych producentów tworząc jakieś jednostronne standardy gazownicze przy pomocy przekupionych urzędników, to sie nadaje do TV jak najbardziej.

Zostaw opinię o blumonte - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie blumonte