Wojskowa Administracja Koszar

Siemirowice

Opinie o Wojskowa Administracja Koszar

Danek

Wpadam tutaj zupełnie przypadkowo i widzę że Wojskowa Administracja Koszar ma się w najlepsze, jakie pensje?

Co poniektóre wypowiedzi bardzo mnie rozbawiły. Prawda jednak zawsze lezy po srodku. Niektorzy chyba zapomnieli lub moze niewiedza na czym polega praca w tej instytucji i jakie korzyści z tego czerpie jednostka. Fakt jest taki, ze wak wak-owi nie rowny. A ten o ktorym mowa w kwestiach kompetencji i wykonywanych zadan stoi na bardzo wysokim poziomie o czym swiadcza fakty widoczne golym okiem.

Coś pan, z Grójca?

Naprawdę, nie ma się na co obrażać. Ktoś wyraził swoją opinię, bo ma do tego prawo. Jeśli ktoś pracuje i robi to co do niego należy, to nawet nie zareaguje na takie rzeczy. A z drugiej strony, uważając, że pracuje się za "śmieszne pieniądze", i mając tyle doświadczenia i kompetencji zawsze można zrezygnować i poszukać lepiej płatnej pracy. Przecież wszyscy tylko czekają, żeby zatrudnić specjalistów z WAK-u. Niestety, mam również niemiłe doświadczenia we współpracy z WAK-iem. Nie napiszę gdzie, bo internet to nie jest anonimowe forum na którym można się wypowiadać. Powiem tylko, że Wojskowa Administracja Koszar została po to powołana, żeby być, pracować i spełniać potrzeby jednostki, a nie tak jak uważa Pani Kierownik - jednostka dla WAK-u. Zachowują się jak suwerenne państwo, które jeśli jednostka zostanie przeniesiona lub rozwiązana - NIE MA PRAWA ISTNIEĆ!!! Tylko czy kierownictwo WAK potrafi to zrozumieć? Wątpię. Dlatego nie należy mówić, że pracują tam ludzie głupi, tylko ograniczeni i leniwi, na dodatek bardzo krótkowzroczni. Wiadomo, że moja, ani czyjakolwiek wypowiedź w tym, czy innym miejscu nic nie zmieni, działa to tylko jako chwilowy bufor rozładowujący niepotrzebnie nagromadzone emocje. Może Szefowie [usunięte przez moderatora] powinni się przyjrzeć swoim podległym komórkom (chyba, że taki sposób działania jest im na rękę) Pozdrawiam i życzę "owocnej" współpracy z WAK.

oburzona

a skąd Ty wiesz jak jest w WAk-ach w całej Polsce? Zjeździłeś? Wszędzie pracowałeś? Nie przyszło Ci do głowy, że są też takie WAk-i w których pracują choć za śmieszne (niestety ) pieniądze osoby kompetentne, z odpowiednim wykształceniem, podnoszące kwalifikacje? Których Kierownicy mają doświadczenie w budowlance także poza wojskiem? Zanim zaczniesz obrażac wszystkich dookoła, to może najpierw pojedź do każdego WAk- u w Polsce, popracuj z każdym Kierownikiem a porem dopiero [usunięte przez moderatora] takie głupoty.

Anonim

WAK to zaraza -nie tylko w Siemirowicach -chyba nigdzie nie znajdziesz bardziej niekompetentnych i głupich osób. Jest to wręcz godne podziwu.

tak jest wszedzie w WAK-ach

anonim - 2009-01-14 13:12:54 Dodaj opinie o Wojskowa Administracja Koszar - Siemirowice. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. po prostu tragedia!!!!!!!!!!!!! Kierowniczka lubi otaczać się osobami głupimi nie mającymi zielonego pojęcia o pracy na danym stanowisku. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Wojskowa Administracja Koszar - Siemirowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojskowa Administracja Koszar