Opinie o Behr Gemüse-Garten GmbH w Gresse

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Behr Gemüse-Garten GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Behr Gemüse-Garten GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Behr Gemüse-Garten GmbH w Gresse

Aneta

@Oszukana, rozumiem Twoje rozgoryczenie jednak mimo wszystko proszę o wypowiedzi kulturalne bez słów obelżywych zgodnie z panującym regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Jak długo pracujesz w firmie Gemuse- Garten Gresse GmbH? Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię atmosfery pomiędzy pracownikami na stanowisku, które zajmujesz? Czy pracownicy wspierają się i pomagają sobie w trudnych momentach? Napisz coś na ten temat.

Aneta

@zainteresowana, w jaki sposób aplikowałaś na stanowisko o którym piszesz w swoim komentarzu? Czy jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej i wstępnych warunkach przedstawionych przez firmę Gemuse- Garten Gresse GmbH? Napisz coś więcej na ten temat.

zainteresowana

Witam, mam możliwość wyjechania do szklarni na pomidory do lutherstadt wittenberg . Mieszkanie w hotelu jakie są tam warunki? Ile na rękę przez miesiąc można zarobić?

Aneta

@Ziomal, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię o pracy na rzecz Gemuse- Garten Gresse GmbH? Czy poleciłabyś firmę dla osób młodych bez doświadczenia, które dopiero wkraczają na rynek pracy i szukają zatrudnienia w firmie, aby takowe doświadczenie nabyć? @Mutari Dan, z Twojej opinii wynika, iż miałeś styczność z pracodawcą Gemuse- Garten Gresse GmbH już ponad 15 lat temu. Czy nie uważasz, że od tego czasu w firmie mogło dużo się zmienić? Proszę Cię również, abyś swoje opinie wyrażał w sposób kulturalny i zgodny z obecnie panującym regulaminem na forum https://www.gowork.pl/regulamin Czy firma Gemuse- Garten Gresse GmbH poszukuje obecnie pracowników na okres wakacyjny? Jak wygląda proces rekrutacyjny, aby móc pracować u tego pracodawcy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Behr Gemüse-Garten GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Mutari Dan

Bylem...w 2003 roku...raz...o jeden raz za dużo... (usunięte przez administratora) że tylko nasrac i szczura wpuścić

Jurek

A nowym pracownika od. Stawki. 6,6€ urywaja po pierwszym tygodniu 15% a po. Drugim 10% co. Daje. W kolejnych. Tygodniach 25% a za co? Za brak normy i jak się jej nie odrobi po miesiącu to nadal taka placa

Ziomal

Dziwie się ludzia którzy. Jeszcze tam pracują bo tylu w tym tygodniu wyjechało a pomidory i paprykę trzeba zebrać także norma była 10 to teraz mają 20. Powodzenia do nocy praca

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Gemuse- Garten Gresse GmbH? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Ostry

Co się dzieje?oszuści co. Innego ci mówili a stawka około 5€ i grają nowych. Jak. Roboty wymagają norm po dwóch dniach gdzie. Pracownicy dochodzą do wprawy. Około miesiąca

Olcia

Hej, jakie są tam zarobki? Czy może mi ktoś dać namiar do Polskiej Agencji pośredniczącej, gdzie można tam aplikować. Proszę o jakiś formularz. Albo nr. tel. która mówi po polsku.

Olek
@Olcia

Zarobki. To. 5 € jak nie. Zrobisz. Normy a tak. 6.6€ za ciężkie warunki

Zorek

Nam się podobało ale już w tym roku naboru nie mają bo najwyższy sezon się skończył a szkoda, bo fajne pieniądze. W przyszłym roku raczej znowu przyjedziemy chyba ze cos blizej sie trafi

Biały
@Zorek

Jak. Nie. Mają. Człowieku. Tam. Juz. Nie. Ma. Kto robić jak tak ci się podoba to jedz

Claudia

Ta praca to jakaś parodia. Ludzi traktują jak popychadla. (usunięte przez administratora).Stawka niby 7 € a wychodzisz 5€ i pracujesz po 11 godzin. Nawet do toalety nie można iść a my dziewczyny mamy swoje potrzeby a jak już Cię puszczą. Z łaska i się traci pół godziny bo daleko do wc i codziennie. Wyznaczają. Nowe. Normy np dziś. 5 rajek. A jutro. 7

Czarny

Firma. Niby. Niemiecka a nie. Dostajesz butów. I żadnej. Wody. A to. Szklarnia. Duszno. I 40 stopni. Ciepła warunki. Ciężkie. Nogi. Pachną. Bo. Się. Stoji. Na. Wózku. 11 godzin. Nawet. Na. WC. Nie. Można. Iść. Pomimo. Ze. To. Praca. Na. Akord to. Liczy. Się. Norma. A nie. Minuty. Spędzone. WC płaca. Mała. I odbierają. Euro. Za. Brak. Normy hotel. Ujdzie. Ale. Dwa. Prysznice. Na. Piętrze to. Się. Czeka. W kolejce szefostwo wiele. Do. Nauki. Zapraszam. Na. Szkolenie. Do. Polski. I do. Mojej. Pracy na. Wyrobienie. Normy. Gwarantuje. Ze. Jednej. Dziesiątej. Nawet. Nie. Zrobicie

Mariusz

pieniądze przelewają na konto w Polsce czy do ręki

Aneta

@SssSS , piszesz o szkoleniu z BHP, które według ogólnych zasad tego typu szkoleń jest prowadzone niekompetentnie, bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat. Czy osoba, która owe szkolenie prowadzi posiada obowiązkowe kwalifikacje? @Olcia , nie znalazłam niestety żadnej Agencji pośredniczącej do pracy w firmie Gemuse- Garten Gresse, więć najlepiej spróbuj napisać do nich na facebooku. Często zdarza się sytuacja, że pracodawca zacznie odpowiadać Ci w języku polskim za pomocą translatora. Tu podaje link do strony - https://www.facebook.com/BEHR-AG-131106890313244/ .

SssSS
@Aneta

Napewno zadnych kompetencji nie posiada liczy sie tylko twoj podpis ze zaliczyles owe szkolenie.

Ewelina

Firma ma dobra opinię jako pracodawca, dziwię się osobom niezadowolonym!!

Gonia

W Garten Gresse pracowałam przez kilka miesiecy ogólnie wszystko w porzadku ale atmosfera mi sie nie podobala wiec zrezygnowalismy

Post dodany 28.08.2017 jak dobrze widze i TY kolego masz czelnosc mowic o stawce 6.60 ? jedne wielkie brednie. Reszty komentowal nie bede gdyz caly ten tekst nie wart jest komentarza :D

Pinka

Jak chcecie pracować niewyrabiając normy? To chyba normalne ze sie zwalnia powolnych pracownikow czy chcecie jakiegos specjalnego traktowania za to ze nie potraficie prostej pracy wykonac? Tyle osob tam pracuje juz po kilka lat, ciezko sie dostać bo miejsc nie ma, my czekalismy miesiac zanim zaczelismy prace.

xxx

ta firma do jakaś parodia , mieszkaliśmy w takich kontenerach na około 350 ludzi były 2 kuchnie i 2 łazienki .pracowałem przy brokułach rumun był szefem na tym polu poganiał cały czas, pracowałem na 12 godzin pracy była jedna przerwa 30 min. Niby na papierach jest stawka godzinowa , a okazało się że był akord grupowy za 12 godzin pracy zarobiliśmy po 36 euro .

xxx1
@xxx

kolego chyba firmy CI sie pomyliły 36 euro zarobiles? to reszta pewnie w sklepie albo LEPIEJ w getrance zostala. Na poczatku roku ponad 8 euro na godzine bylo teraz jest cos kolo 9 pomnóż to razy te twoje 12 godzin i nie wciskaj KITU! NIEPOZDRAWIAM

SERCEM Z WAMI RODACY

TAK RUMUNY NIECH POLAKAMI RZĄDZĄ do czego to doszło wszyscy w tej firmie są niewolnikami tylko w innym stopniu bo mamy XXI WIEK i inaczej to troche wygląda a szwaby sie smieją z nas ze pracujemy za marne grosze bo im sie wszystkim opłaca zatrudniać polaka. WITAM BIAŁEGO MURZYNA NA ZIEMI EUROPEJSKIEJ KTÓREMU NA IMIE "POLAK"

Aneta

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie oraz Waszych doświadczeń. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie są akceptowane m.in. wpisy zawierające wulgaryzmy. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązuje treść regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Aneta

@BASIA -MAMUŚKA A jak Wy wspominacie swoją pracę w Gemuse- Garten Gresse GmbH? Poleciłybyście innym wyjazd do pracy właśnie w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Behr Gemüse-Garten GmbH - Gresse

• Jak się pracuje w Behr Gemüse-Garten GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Behr Gemüse-Garten GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Behr Gemüse-Garten GmbH?

Behr Gemüse-Garten GmbH