AWILO Industrial Services Sp. z o.o.

Straszyn

Opinie o AWILO Industrial Services Sp. z o.o.

bol

zeg, z tego co mi wiadomo to u nich trzeba mieć sporo doświadczenia.

xx1

jaki jest mail do rekrutacji???

jan90

fajnie że wynagrodzenia są terminowo, ciesze się i skłania mnie to wysłania cv do nich, natomiast ile to wynagrodzenie netto wynosi? nie wiem cvzy prawnie wam pozwala sie dzielić publicznie firma takimi informacjami, więc ewentualnie poproszę o podanie jak najbardziej przybliżonych widełek odnoście zarobków w Awilo

tomek

mi się wydaje, że wynagrodzenie jest jak najbardziej w terminie i nie ma co się akurat o to martwić, bo jednak są tutaj hejterzy jak wszedzie i z tym trzeba sie liczyć i nie wiem jak to wszystko połączyć mozna ze sobą, ale każdej opinii coś na pewno z prawdy jest. ciekawe czy ruzyła jakaś noworoczna rekrutacja.

ool

a wynagrodzenie jest w terminie w tej firmie? jakieś możliwości rozwoju, awansu osba doświadczona wie na pewno coś na ten temat? jakie wymagania stawiają nowemu pracownikowi czy z pracodawce istnieje mozliwość korzystnej współpracy dla obu stron? zawierając umowe na etat ? z góry dziekuje za odpowedz

.z o.o.

DNO!!! NIE POLECAM

olek

tak

tomcio

ale o co wam chodzi firma juz jest mojego barata , i tu chciałbym zaznaczyć ze posiadamy juz 3 wkrętarki i jedną nitownice , jednym słowem firma pnie sie w górę pozdrawiam wszystkich swoich przcowników

absolwent

tu sie zgodze z kolegami tomek nie płaci i naprawwwwwwde jest znanym homoseksualistą z gdańska a piniądze zarobine przeznas wydaje na młodych chłopców pozdrawiam tego geja bo z dziewczyną to go nigdy nikt nie widział

darek

A pszepraszam kolega ma złe informacje właściciel awilo oddał do naprawy drugą wkretarke i został szcześliwum posiadaczem dwóch wkrętarek więc firma rozkwita chociaż nie dokońca podobno pare osób zdecydowało się podać firme do sądu pracy wiedząc ze właściciel unikając kary poda upadłość

pracownik awilo

OSTRZEGAM NIE PRACUJCIE DLA AWILO TOTALNY (usunięte przez administratora)

kursant

normalnie jak w normalnej firmie jako pracownik zatrudniony 10 kazdego miesiaca. Jak na dzialalnosci to chyba płaca chłopakom co 2 albo 3 tygodnie mniej wiecej. Tak na projekcie w bawarii jest. Szukuja sie juz nastepne

Ja przymierzam się do współpracy z tą firmą, tylko się trochę waham, jeżeli chodzi o te płatności za fakturę po wykonaniu pracy. Jak to wygląda ?

porażka

Czytam te opinie i jak widzę te rażące błędy to zastanawiam się jacy ludzie piszą te opnie wygląda to jak by pisało to jakieś dziecko , słownik języka polskiego by się przydał

fryzjerek

Praca ok. Trzeba byc zdyscyplinowanym i ogarnietym. Wiem, ze nektórzy co cos nabroili to im potracali z pensji (pewnie słusznie). Ten kto pracuje i daje z siebie wszystko bedzie zadowolony. Firma sie dynamicznie rozwija.

Xlander

Pozdro z Niemiec chłopaki !!! ja znam chyba tego "jednego z wielu poszkodowanych" - to zwykły oszust i krętacz. Jak się spotkamy to powiem Wam kogo miałem na myśli - a ty pajacu zamiast oczerniać kogoś to zajmij się szukaniem roboty !!! Pozdro dla Awilaków :)

Ryszard

robiłem kiedyś dla nich jak jeszcze zaczynali i jak na start wszystko było dobrze. Z tego co wiem i słyszałem na innych budowach są coraz bardziej rozpoznawalni i cenieni. Podczas budowy Programu 10+ jako chyba jedyni radzili sobie z tematem. Pracowało dla nich sporo ludzi i nie słyszałem aby kogoś wyrolowali lub oszukali czego nie można powiedzieć o innych firmach z tej branży. Ale wiadomo zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Życzę im powodzenia i mam nadzieję, że może kiedyś coś razem będziemy montować.

NIE WIEM CZEMU TAKI JESTEŚ NEGATYWNIE NASTAWIONY. JA PRACOWAŁEM Z NIMI WIELE RAZY I ZAWSZE BYŁO DOBRZE. CHŁOPACY OGARNIĘCI, DOBRZE ZORGANIZOWANI, WIADOMO JAK TO W KAŻDEJ FIRMIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ ALE U NICH NIGDY NIE BYŁO PROBLEMÓW Z KASĄ. JEDNO TRZEBA PRZYZNAĆ - JAK KTOŚ NAROZRABIAŁ LUB ŚCIEMNIAŁ TO NIE MIELI LITOŚCI DLA BUMELANTÓW. ZNAM WIELU, KTORZY DLA NICH PRACOWALI W KRAJU I ZAGRANICĄ I NIKT NIE NARZEKAŁ. WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z JEDNEGO PROJEKTU Z NIEMIEC I PO ŚWIĘTACH WRACAM DO NICH. WSZYSTKO POROZLICZANE PRZED TERMINEM. PODEJŻEWAM KOLEGO, ŻE SIĘ PO PROSTU NIEDOGADAŁEŚ W JAKIEŚ KWESTI I TERAZ SIĘ PRÓBUJESZ SZUKAĆ WSZĘDZIE WINNYCH. POZDRAWIAM AWILO I WSPÓŁPRACOWNIKÓW Z PROJEKTÓW NIEMIECKICH - DO ZOBACZENIA PANOWIE PO NOWYM ROKU :)

jeden z wielu oszukanych przez Awilo

Jak się w firmie Awilo dobrze bawiłeś to chwała ci za to .Ja pracowałem uczciwie i za uczciwą pracę należą się pieniądze bo ja się w pracy nie bawiłem tylko pracowałem , a ty jak widać traktowałeś pracę jako zabawę to może warto odwiedzić przedszkole.Wystawiłem tą opinie ku przestrodze dla innych chcących uczciwie pracować i zarabiać i nie trafiać na takie właśnie firmy które nie wypłacają pieniędzy i traktują ludzi jak śmieci

od razu widać flustrata - coś naskrobał i się mści na chłopakach. Ja tam polecam - było wesoło na ich projketach, bardzo mile wspominam współpracę

Zostaw opinię o AWILO Industrial Services Sp. z o.o. - Straszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWILO Industrial Services Sp. z o.o.