Remark Keyser

Batorowo

Opinie o Remark Keyser

Drodzy forumowicze też pracowałam (usunięte przez administratora)w tej firmie liczą się tylko układy np (usunięte przez administratora) z wysyłek zaczyna prace od pogawędki z wszystkimi pokolei i nikt mu nic nie powie, pan (usunięte przez administratora) co poniedziałek jest przepity że wogóle nie powinien pracować, wraz ze swoją żonką to najwięksi kąfidenci firmy. Pan (usunięte przez administratora) z ksl co dzięń się spóźnia też mu nikt nic nie powie. Pani (usunięte przez administratora) z kieszeni to wogóle przypadek nie z tej ziemi. A o workach to lepiej nic nie mówić bo to pupile prezesa a więc oni mogą wszystko. Nie polecam tej firmy. Zero szacunku dla ludzi jeden na drugiego kabluje żeby tylko być lepszym. Ciesze się że już tam nie pracuje. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Remark Keyser - Batorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remark Keyser