axionwind power solutions

Szczecin

Opinie o axionwind power solutions

rafał kowalczyk, tomasz strumiński

Dokładnie zgadzam się z przedmówcą. [usunięte przez moderatora] i prowadzi kilka jak nie kilkanaście działalności gospodarczych. Od rozprowadzania odżywek po pożyczki gotówkowe, przez same nieruchomości it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Niektóre to tylko przykrywki. Sprawdźcie sobie w KRSie. Zatrudnienie się u niego to pętla na szyję. Z wypłatami zwleka miesiącami, a ty zatrudniony u nich jako podwykonawca masz do zapłacenia VAT (np za 2 miesiące, lub 3 z rzędu), a kasy jak nie widać tak nie widać. Pojęcia o wiatrakach nie ma on sam jak i jego koleżka [usunięte przez moderatora] , który pełni rolę dyrektora do spraw technicznych. Poziom zarządzania firmą jak niski, brak sprzętu, brak maszyn. Pomimo to reklamują sie jako rzetelna firma.

pidu

uważajcie na tą firm [usunięte przez moderatora] jeśli pojawi się ogłosznie o pracę nie polecam współpracy z nim. firmę prowadzi chaotycznie i nie ma pojęcia o turbinach wiatrowych brak pożądnej floty pojazdów i narzędzi. [usunięte przez moderatora] OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o axionwind power solutions - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie axionwind power solutions