KON-BUD SP. Z O.O./ MAROKO SKLEP - marka handlowa

Suchy Las

Opinie o KON-BUD SP. Z O.O./ MAROKO SKLEP - marka handlowa

isia

Podejrzewam, że praca u nich musi być bardzo ciekawa, ponieważ sa jednym z jawiekszych importerów oljku arganowego w Polsce. Wiec podejrzewam, że to dosyc niespotykany biznes ale pewnie bardzo dobry, kazdy chyba z nas zna zastwosoawania tego cuda dla naszego wygladu :)

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy KON-BUD SP. Z O.O./ MAROKO SKLEP - marka handlowa to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Zostaw opinię o KON-BUD SP. Z O.O./ MAROKO SKLEP - marka handlowa - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KON-BUD SP. Z O.O./ MAROKO SKLEP - marka handlowa