Mostostal Warszawa S.A.

Piotrków Trybunalski

Opinie o Mostostal Warszawa S.A.

Justyna

Zaskoczona jestem taką ciszą na forum. Może jednak dowiem się czegoś więcej o pracy w firmie. Aplikuje na stanowisko asystentki obszaru, jak jest atmosfera, czy trudno jest przejść rekrutację?

Paulina

Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.mostostal.waw.pl/kariera/oferty-pracy Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

tomasz

na stanowisku specjalista ds. ofertowania – branża elektroenergetyczna i telekomunikacyjna @lisa, tez można liczyć na umowę o pracę i liczne benefity prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,

piotrek

Mostostal Warszawa sporo przeszedł w ostatnim roku, miejmy nadzieje, że rok 2015 będzie dla nich o wiele bardziej udany i w tym nie bedzie prób ogłoszenia upadłości. Cos idzie w ogóle w stronę poprawy, czy nadal pensje raczej maleją. Teraz minimalna krajowa poszła w górę to dali podwyżki? Pozdrawiam.

bili
@piotrek 21.01.2015 03:31

myślę , że wszyscy słyszeli o tym jak Mostostal miał ogromne problemy żeby wrócić do biznesu po tym jak tragicznie wyszli na swoich kilku kontraktach. Co więcej słyszałem nawet o tym , ze jest tak źle iż mogą nawet ich zamknąć. Jak się jednak okazuje z każdego bagna da się wyjść i zacząć wszystko od nowa...

Global Inkaso

Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee). Zapraszamy do kontaktu: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 lok. 304 53-254 Wrocław tel.: +48 71 79 66 000 kom.: +48 608 691 334 e-mail: kontakt@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl

pysiaczek

czytałem, że w 2012 pensje dla brygadzistów były 2700 plus premie i jakieś tam dodatki, tak, że całkiem niezła sumka wychodziła,a jak jest teraz?

xdxd

witam chcialam sie dowiedziec czy w pracujesz w piotrkowie w mostostalu jezeli tak, czy pracuje tam niejaki(usunięte przez administratora) ? to dla mnie bardzo wazne ;) jezeli tak to prosze o odpowiedz od kogokolwiek ;)

JAPIERDZIU

zgodnie z regulaminem świadczeń socjalnych bony powinien dostać każdy pracownik. regulamin wewnętrzny określa komu należy się świadczenie w 100 %, czyli po jakim okresie zatrudnienia. osoby które pracują krócej powinny dostac adekwatnie do okresu zatrudnienia. Ponieważ sa to swiadczenia socjalne powinny byc tez zróżnicowane kwotowo w zależności od osiąganych dochodów przypadających na członka rodziny.

fc

Witam wiadomo dlaczego niema paczek na swieta i bonow na rok 2012

Wariat

Te biurokraty lenie i nieuki z Kielc zwolnili nam w Piotrkowie najlepszego Dyrektora .Zazdrościli nam buraki że mamy tak obrotnego , wspaniałego,mądrego i dobrze zorganizowanego człowieka na takim stanowisku. Wyprowadził z długów zakład a buraki z Kielc którzy nie potrafią swojego zakładu przypilnowac z zawiści że Piotrków ma wyniki w pracy zwolnili Dyrektora...to są (usunięte przez administratora)

al

witam ,stawki dla brygadzistów 2700 plus dodatek 10 procent% plus 25%premii, reszta w brygadzie 1800_2200 i 5%premii.należy im się.

asdghyjh

W skrócie nie warto!!!Ograbią Cie na kazdem kroku....stawka do max 1800 za slusarza-spawacza pełana dyspozycyjnośc.Brak możliwości awansu u podwyżki....chyba że pracy.zawsze mało...czesto zle...jeszcze czesciej mało robicie itp.soboty i niedziele czesto obowiązkowe albo za brame.niby sob i niedz.sa razy 2 ale na wypłacie widac....że NIE WARTO!!!ogólnie nie polecam i radze unikac.

Zostaw opinię o Mostostal Warszawa S.A. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Warszawa S.A.