Supermarket "Piotr i Paweł" C.H. PORT

Łódź

Opinie o Supermarket "Piotr i Paweł" C.H. PORT

Praca w tym sklepie jest ok. Kierowniczka w porządku (witamy ponownie:)), pracy dużo niema z resztą dla każdego "dużo" znaczy coś innego. Ja w każdym razie nie tyram. Rozkłada się towar i siedzi na kasie w sumie nic nowego, ale za to standard obsługi jest wyższy i człowiek czuje, że nie pracuje w byle "Biedronce" czy "Lidlu". Pracownicy różni, ale nie szukam przyjaźni, choć...z kierowniczką zaopatrzenia...hmmm...czemu nie :) Pozdrawiam pracowników i do zobaczenia !! :)

Zostaw opinię o Supermarket "Piotr i Paweł" C.H. PORT - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supermarket "Piotr i Paweł" C.H. PORT