henbud

Kłecko

Opinie o henbud

Nowy

Super firma pracuje od roku i jestem zadowolony. Są asiory że sam ich bym wywalił ale tacy są wszędzie. Czyli kto chce pracować to musi być zadowolony a taki co nie chce pracować to jak może być zadowolony. Jeszcze raz super firma!!!

klang

4r43, a możesz mi podpowiedzieć jakie zarobki na start tobie dawali. Podobno u nich ciężko coś znaleźć.

SORET

Oby takich firm było więcej jak pana[usunięte przez moderatora]

felek

Super Firma zarobki większe jak w Gnieźnieńskich Firmach. Tylko problem załapać się do pracy potrzebni tylko wysokiej klasy fachowcy.

Dave

pensję dostaniesz taką, jakby ci ktoś w pysk strzelił. Całe siano zgrania [usunięte przez moderatora], a jego murzyny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą jak na plantacji

taki se

a dlaczego niepolecał bys pracy u [usunięte przez moderatora] co się tam dzieje i jakie stawki za godz pracy i jakie pensje mieszięczne u niego wychodza?>

Powiem krótko: Lepiej trzymać się z daleka od[usunięte przez moderatora]!!!!! Nikomu nie polecam pracy w jego firmie!

Zostaw opinię o henbud - Kłecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie henbud