Opinie o MARIOT Sp. z o.o.

Edyta

@asd to poważne oskarżenia. Czy jesteś pewien, że tak było? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Czy ktoś jeszcze tak uważa, że w firmie MARIOT Sp. z o.o. panuje hipokryzja i manipulacja? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami?

asd

Oferty pracy są ciągle. Wystarczy zerknąć na kolejną nową odsłonę strony. Jeśli ktoś tam chce pracować, musi się mieć na baczności, bo "wielki brat i siostra" patrzy na każdy aspekt... Hipokryzja, niedomówienia, manipulacja to było życie codzienne. Z wieloma osobami rozmawiałem którzy już tam nie pracują (a pracowali razem ze mną po kilka czy kilkanaście lat nawet) i nikt nie żałuje decyzji o odejściu. Ich i moim zdaniem to była dobra decyzja.

Zrodlo mlodosci

Sa tutaj dwa zrodla, u ktorego wiec pytac ?:)

asd
@Zrodlo mlodosci 19.03.2016 15:44
Sa tutaj dwa zrodla, u ktorego wiec pytac ?:)

Najlepiej to omijać szerokim łukiem i nie wierzyć w złote góry ... Było tam dobrze ponad rok temu. Teraz to szkoda gadać...

Pieczarka

Troche sie uspokoilo a to znak, ze cos polepszyc sie musialo;) oby tak dalej bo szkoda by tej firmy bylo.

Zn

Brat pracował mój też, dokładnie jak Twój @:? i mojemu się dość podobało, nie było jakiegoś wielkiego problemu i atmosfera też była dość dobra, może Twój przesadza?

tabo

Pracowałem, nie pracuję i nie żałuję, zdecydowanie odradzam chyba, że wierzysz w bajki. Wiem że tu często zaglądacie więc pozdrawiam starych kolegów z Mariotu.

szamot

widze, że to kolejna firma w której szef jest główną postacią na którą wszyscy zwracają uwagę. Weźcie się do pracy. A jeśli nie pracujecie to mają oferty dla ph

Globus

Czy ktoś sie orientuje ile w tej firmie można zarobić? Zastanawiam się nad zmianą pracy i głównie zależy mi na wynagrodzeniu. Mam doświadczenie ponad dwuletnie w tej branży. Proszę tylko o rzetelne i prawdziwe wypowiedzi

Izi
@Globus 21.01.2016 14:58

Proponuję zapytać u źródła. Będzie to najbardziej wiarygodne.

Izaura

Nie rozumiem skat tu tyle chipokryzji? Pracowalam tam ponad pul roku i bylam zadowolona. Swietna firma i bardzo mili szefowie. Atmosfera cudowna i dobre produkty maja. Nawet kawa z dobrego ekspressu. Niech ci co tu tak drenczom innych sie ujawnia. Mnie chcieli zatrzymac nawet ale zem musiala odmuwic bo sprawy rodzinne. Teraz zaluje bobym miala dobrom prace i na miejscu a tym bardziej ze kocham prace z klijetem. Mnie jakos doceniali za moj wklad w firme. Pozdrawiam szefostwo. Może jeszcze wysle zyciorys i jest szansa pracy jak wy nie chcecie.

grzesiek

gdyby firma była w upadłości, to nie szukaliby kolejnych pracowników. A ja widzę, że oferty na przedstawicieli ciągle wiszą, widocznie potrzebują pracowników.

erftg

no ale jednak oferta na stanowsko przedstawiceila handlowego w Rzeszwowie jest dosyc interesujca, moze jednak ktos były zainteresonway praca u niuch... (usunięte przez administratora)

hardy

warunki zatrudnienia na przedstawiciela handlowego są naprawdę bardzo korzystne w rzeszowie i podobno (z tego co słyszałem) można liczyć na wysokie premie

inu

dla mnie to normalne pytania ktore padaja na rozmowie kwalifikacyjnej głownie kazdy pyta o doswiadczenie zawodowe, znajomosc branży oraz to dlaczego ta firma anie inna

blin

rotacja jest po to żeby słabi odpadli i dobrze @mariot. to jednak jest sprzedfaż budowlana i okna i nie każdy umie to sprzedawać, dobrze że roku doświadczenia wymagają

taked

Także żadnych konkretów można powiedzieć, rotacja jest w każdej firmie, ponieważ ludzie cały czas szukają nowych wzywań, tutaj jednak można się ustabilizować bo jest umowa o pracę.

roki

@Wiedźmin, trochę dziwne jest to co piszesz, bo rozumiem jeszcze pytania o doświadczenie pracownika, umiejętności, czy inne sprawdzenie jego kwalifikacji, ale pytania o produkt firmy to dziwne. Zazwyczaj w podobnych firmach robi się szkolenia produktowe, mało kto wymaga takiej znajomości przed rozpoczęciem pracy.

Wiedźmin

Pytają głównie o doświadczenie oraz o znajomość produktu. Pytają również o wizje, pomysły i inne rzeczy, które wniósłbyś do firmy. Jeśli z którymś z produktów ich oferty nie miałeś do czynienia to rada moja abyś szczerze to powiedział. Opowiadaj o tym co najlepiej znasz :) No i oczywiście deklaruj i jeszcze raz deklaruj chęć poznawania branży i nadrabiania braków wiedzy:) Powodzenia

piotrek

@Wiedźmin, a na jakim stanowisku pracujesz, portiernia, kelner, housekeeping, recepcja, czy jeszcze co innego? Ogółem to trudno się tutaj dostać? Wiadomo, że trzeba odpowiadać mądrze na pytania podczas rekrutacji, ale możecie napisac o co orientacyjnie pytają, bo jednak przygotowanie do rozmowy to podstawa sukcesu.

Ubi_Red

Nie wiem czemu masz jakieś pretensje do Wiedźmina napisał po prostu językiem nieformalnym. Nikt przecież nie mówił, że na forum obowiązuje język formalny.

Wiedźmin

Spoko, pracodawca wymagający ale ludziska tam pracujący - no lepszych nie znajdziesz :) A atmosfera tu rewelacja. Pracuję tu od ponad roku i wszystko jest w porządku. A co nie jest w porządku to wmawiam, że jest w porządku i dalej jakby w porządku. Zadadzą Ci głupie pytanie na rozmowie - odpowiedz na nie mądrze :) I po sprawie:) Kończę bo klienta mam:)

lamna

no ja właśnie nie mam pewności jak to jest, a sam szukam jakieś głębszych info, bo już sporo osób ja słyszało że szukam roboty, to mówiło mi "spróbuj w mariocie" ale bez jakiś większych konkretów jak to ludzie, więc może od was się czegoś dowiem - atomosfera? zarobki? jakieś ważne info? Liczę na to bardzo

kamil

Rzeczywiscie, pytania rekrutacyjne troche od czapy. Myslalem jednak, ze firma wykazuje sie sporym profesjonalizmem i zatrudnia chociaz osobe organizujaca rekrutacja, pytania albo testy. W internecie nie mozna na ich temat zbyt wiele wyczytac, ale mam nadzieje, ze sytuacja u nich bedzie ulegac poprawie... moze ktos nawet nie dawno byl i jest w stanie powiedziec cos o nich lepszego?

pan handlowy.

witam serdecznie, odnawiam stary temat, nie nawiazuje do tego co pisali wczesniej bo moze to nie ma sensu. Interesuje mnie praca handlowca w mariocie. widzialem ogloszenie na ich stronie interentowej. ktos moze pracuje albo pracowal na tym stanowisku i powie jak tam sie pracuje i jakie sa wymagania ?

Ania

Skoro najstarszych pracowników już nie ma.. to brak ludzi chętnych do pracy to chyba nie wina rekrutacji.

szamot

@on to , że Cię zagiął jakimś pytaniem to nie jest powód chyba , żeby w taki sposób oceniać te firme. To ty na rozmowie powinieneś być gotowy na wszystko. A to , że szef ma wene do prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych to dobrze, bo po tych pytaniach które podałeś widać , że szuka ludzi myślących , a nie wyuczonych formułek

ppp

Żeby dobrze zarabiać to trzeba pracować, manna sama nie spadnie z nieba, dzisiaj większość ludzi to tylko chciała brać wysoką wypłat a pracować nie ma komu !!!

marek

Nie polecam tej firmy, Zakwalifikowałem się na 1 etap rekrutacji, przyszedłem na umówioną godzinę 9:00 i zostałem poinformowany ze nie ma osoby z którą mam odbyć rozmowę i żebym wrócił około 12, niestety z tym samym skutkiem. Poinformowano mnie ze się ze mną umówią jeszcze raz telefonicznie. Do dzisiaj nie oddzwonili a było to już kilka tygodni temu !!! (usunięte przez administratora)

Czy ktoś przeszedł pozytywnie tą rozmowę kwalifikacyjną o której piszecie? Chciałbym się zatrudnić w Mariot w Rzeszowie

IZA

Nie zgadzam się z opinią (usunięte przez administratora)Owszem zapraszają na rozmowy kwalifikacyjne i sama na takiej byłam, ale nie czułam, że na przymus muszę coś robić!!! Każdy z nas jest wolnym człowiekiem i jeżeli nie jesteś do czegoś przekonany to po prostu tego nie róbi.

Nikt

Jak każda firma chce wybrać najlepszych handlowców badanie rynku to podstawa więc warto się zastanowić czy nadajesz się do tej pracy

Dodaj opinie o Mariot - Rzeszów. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw opinię o MARIOT Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARIOT Sp. z o.o.