– Prima Sara Lee Coffee

Poznań

Opinie o – Prima Sara Lee Coffee

,mjn b
użytkownik zarejestrowany

2000 zł na produkcji to chyba naprawde rozsądna kwota. NIejedna osoba chce tyle zarabiać w biurze.

jak krecić lody wie tylko MW

zgadzam się z przedmówcą a dodam że jest całkowity zakaz kontaktu z biurem karany w razie czego zabraniem premii czy nagana a i straszeniem że wręczy się wypowiedzenie ale w zachodniej części tej firmy atmosfera jest całkiem inna chociaż rynek jest coraz cięższy W firmie jest zakaz prowadzenia dodatkowej działalności czy podejmowania innej pracy czytaj nie dotyczy (usunięte przez moderatora), knajpa w centrum handlowym oraz sklepy no i jak wspomniałeś lewizna stąd ten zakaz kontaktu

mobing

dr (usunięte przez moderatora),mówi o standartach a traktuje firmę jak folwark to samo robi (usunięte przez moderatora), region wschód jak trafisz do regionu zachód to możesz liczyć na profesjonalizm i normalne traktowanie w regionie wsch zakaz kontaktu z biurem bo (usunięte przez moderatora), lewe wałki kreci zatrudnia tylko atrakcyjne dziewczyny bo to jedyny sposób żeby jakaś na niego popatrzyła zero atmosfery jak (usunięte przez moderatora), to masz dobrze możesz nic nie robić a jak się narazisz to cię wykoczy psychicznie chyba że sam masz gdzie odejść

fischer

pracowałem tam kilka lat,warto było,fajni ludzie,dobra atmosfera,dobre zarobki,auta,zero problemu z wymianami,naprawdę warto

(usunięte przez moderatora),niech ktoś coś napisze - jak jest i czy warto

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z – Prima Sara Lee Coffee (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w – Prima Sara Lee Coffee : Najbardziej nie podobało mi się w – Prima Sara Lee Coffee :

Zostaw opinię o – Prima Sara Lee Coffee - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie – Prima Sara Lee Coffee