Opinie o Brill Av Media Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brill Av Media Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Brill Av Media Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brill Av Media Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia

Bardzo fajna atmosfera. Firma stawia na integrację i rozwój poprzez cykliczne szkolenia i wyjazdy integracyjne. Do tego w kuchni bardzo często można liczyć na coś słodkiego, a wypłata zawsze na czas :)

Kolejny były pracownik
@były już pracownik

Trochę przesadzone chyba jednak. Z punktu widzenia byłego technika (przed Covid) . Stawki średnie, wypłaty na czas. Brak jakiegokolwiek wsparcia od kadry. Szef techniczny wiecznie niedostępny, logistyk nie odbiera telefonów jak coś się dzieje. Podejście do sprawy że „jakoś musisz sobie poradzić”. Jeśli robisz swoje i nie patrzysz na innych to robota jak robota bez specjalnych wymagań. Zawsze trochę lepiej niż ciągnąć piony na plenerach.

Administrator Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Asystent / Asystentka w firmie Brill Av Media Sp. z o.o.?

Piszecie o tych stawkach wynagrodzenia, że są średnie. Co to właściwie znaczy? Ktoś ma na tyle odwagi i poda widełki zarobków? Byłbym bardzo wdzięczny, bo chcę tutaj zaaplikować. ;)

Klaudia

Kazimierz
@Klaudia

Te słodycze w kuchni to taki benefit? Jeśli chodzi o integracje to szkolenia są połączone w wyjazdami integracyjnymi? Jak często w ciągu roku można brać udział?

były już pracownik
@Klaudia

Po pierwsze: Atmosfera do fajnych nie należy Po drugie: w ciągu 10 lat swojej pracy pamiętam tylko jedną panią Klaudię która pracowała w Brill AV Media. Obecnie nie ma pracownika o tym imieniu (co może sugerować już wiarygodność tej opinii). A opuściłem szeregi firmy po tym wpisie. Szkoleń żadnych przez długi okres mojej pracy nie miałem Po trzecie: W firmie panuje dramatyczny wręcz bałagan, brak jakiegokolwiek sprawiedliwego traktowania pracowników. Jednak poleciłbym każdemu kto się lubi wysługiwać innymi... tam i tak się na tym nie poznają. Nie polecam osobom ambitnym z jakąkolwiek kulturą i etyką pracy.

Mietek
@były już pracownik

Możesz mi wyjaśnić, dlaczego nie polecasz pracy tu osobom ambitnym? Ja taki akurat jestem i chcę się dowiedzieć, co jest tego powodem. Ogólnie ten bałagan to z czego wynika? Bo chyba jest jakiś jego powód.

Kolejny były pracownik Nowy wpis

Grażyna

Ok czyli kiedyś mało się tu chyba zarabiało wnioskując po dawnej opinii a wiadomo jak to na dzień dzisiejszy wygląda? Co do wspomnianego doświadczenia to na jakie obecnie można tu liczyć, rozwinęli się przez lata?

Kolejny były pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Stawki zawsze były średnie. Teraz już tylko ze słyszenia wiem, że jest podobnie. Na plus fakt że zawsze terminowo wypłacane.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier / Kierowca w firmie Brill Av Media Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy firma Brill Av Media Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

w Brill AV Media pracuje mało kobiet ale na stanowiskach technicznych stawki są jednakowe na równorzednych stanowiskach

QWERTY
@pracownik

Jak już wspominasz o stawkach to mógłbyś podać na jakim są poziomie? Widełki były by bardzo pomocne.

Przemek
@pracownik

Płeć nie ma znaczenia przy ustaleniu stawek. Dysproporcja ilościowa między płcią piękną a brzydką wynika z faktu że gro zadań które musimy wykonać ma charakter typowo fizyczny. Tu jednak też można liczyć na pomoc kolegów. Ja serdecznie zapraszam wszystkie Panie zainteresowane pracą przy obsłudze eventów.

Ja akurat uważam, ze praca w Brillu jest spoko. Ludzie jak wszędzie bywają różni, ale zarobki są OK, możliwość szkoleń, rozwoju i awansów tez jest. Ale wiadomo każdy chce więcej zarabiać i najchętniej tylko zarządzać a ciężej pracować to już nie bardzo, najlepiej obsmarować tutaj (usunięte przez administratora) pracowadcy ????

Jas

Nic dobrego

Technic

Pracowalem w Brill 2 lata temu i nie wydaje mi sie ze jest to zle do pracy miejsce a wrecz przeciwnie. Do dzis wspolpracuje, kilku technikow pracujacych tam od lat to naprawde kozacy, kasa zawsze na czas. Wedlug mnie dobra firma.

fajco

Pieniądze pieniędzmi, ale dużo doświadczenia można u nich zdobyć @rotos.

Technik

Pracownicy spoko pracują jak ...za marne pieniądze a Ci co pilnują to bez kometarza nic na co można było by zwrócić uwagę po prostu psują rynek nadmuchane balony Kasa jeszcze raz kasa szybciej .......

Nic się nie zmienia i raczej w tej firmie się pod tym względem nic nie mieni(usunięte przez administratora)

on

Ja już Brill - u od 5 lat i nie mam zamiaru zmieniać.

Nie polecam pracy w tej firmie.Brak szacunku do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Brill Av Media Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Brill Av Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brill Av Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brill Av Media Sp. z o.o.?

Brill Av Media Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kolejowa 9/11
    01-217 Warszawa

Brill Av Media Sp. z o.o.