Opinie o HITOR w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HITOR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HITOR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HITOR w Toruń

książę

co nie których mi aż żal jak widzę te opisy prawda jest taka że nie jest źle zarobek jest w granicach od 3000do3500 godzin do 250 z tą normą paliwowa to jest faktycznie prawda tylko dużo się zmieniło pod tym względem że mamy taką pracę jaką mamy to jest ciężko przywieźć normę chodzi o jeżdżenie cały czas na pełno i właśnie Pan Rafał o to się nie czepia bo wie że jest ciężko zrobić normę a zwłaszcza na starych mercedesach jeśli chodzi o nadgodziny to faktycznie jesteśmy w plecy bo płacą co 4miesiące jakby płacili co miesiąc by było lepiej co do umów już nie ma umowy zlecenia jest okres próbny jak w każdym zakładzie godziny pracy się nie Przegina tak samo jak i czas jazdy i nikt nikomu nie każe wyciągać karty albo przyklejac magnes oprócz jedynej osoby która nie dawno się przyjęła Pani Dorota jako szefowa jest jak najbardziej w porządku jeśli masz jakiś problem możesz iść i z nią porozmawiać zawsze cię wysłucha co do Pana Rafała to faktycznie mógłby mieć trochę inne podejście do pracownika ale kto jest idealny chodzi o to że mógłby trochę bardziej szanować jako pracodawca kierowców jeśli chodzi o urlopy i wolne jak się potrzebuje to nie ma problemu za km 14gr to faktycznie jest mało bo na busie mają więcej wypłata jest na czas no i przede wszystkim jest wszystko na papierze i to jest cała prawda o Hitorze a wiem bo tam pracuje nie długo ale jednak bo prawie półtora roku więc się pytam gdzie w Polsce zarobi się więcej przy tylu godzinach i na papierze wiadomo mogło by być więcej ale gdzie ludzie nie narzekają nie ma osoby na świecie która by nie narzekała

Pimpek

Dno dno dno, kpiną z ludzi. Wielki Pan R.J i jego ferajna. Słabo wykształcony Gowniarz mający na celu tylko pieniądze i paliwo. Nie oszczędzasz jak Pan Ci powie odpadasz . Za 2500 zl nie bądź śmieszny Ty egoistyczny człowieku. Odradzam. Ludzie ludzie nie dajcie sie skusić na te jego 3500-6000 tys on takich kwot nie widział. Sprzęt złom. Mercedesy jeszcze jeszcze. Atmosfera. Jeden gada na drugiego. W twarz jesteś ok a za plecami masz wbity Noz. Straszni ludzie. Szefostwo śmieszne. Jest kilku stałych kierowców co trzymają palec prosto w tyłku bo Pan tak chce. Ale to też do czasu. Ogólnie śmiech. Nie polecam. Aha na wejściu dostajesz szczotke plaka mokre chusteczki i wio czyścić sztrucle 230 h w miesiącu żałosna firma

@Pimpek

sam jesteś żałosny plaka i nne rzecz dostajesz po to żeby mieć czysto w kabinie a wychodzi na to że ty lubisz jeździć w (usunięte przez administratora) jak tak piszesz

Andrew

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. KoKopiępię, wiec tę piłkę razem z miomi szefami do jednej bramki. Jesli pracuję, to tak samo zależy mi, aby w firmie bylo jak najlepiej. W firmie dobrze się dzieje to i pracownikom jest dobrze. Praca to gra zespołowa. Ktoś ponosi ryzyko finansowe, martwi się, żeby było czym, po co i za co jeździć, ktoś inny wykonuje tę pracę jak najlepiej. Od długiego czasu nas kierowców jest stała, zgrana ekipa. To chyba o czymś świadczy. Jak przestaną podobać mi się zasady tej gry, to zmienię drużynę. Nie ma obowiazku pracy w Hitorze. W każdym momencie można zmienić drużynę. Po co wiec to pisanie po podróżnicy? Może czas odpuścić i zająć się czymś pożytecznym...Najłatwiej pisać głupoty na forum, oczerniać, szkalować anonimowo. Nie sprawdziłeś się, zwolnili Cię z pracy? Zabolało? Poszukaj winy w sobie, wyciagnij wnioski, naucz się dobrej pracy... Mówią, że nieważne jak się o Tobie mówi, ważne, że się mówi dużo i głośno. Zawsze jakaś reklama.Jak widać firma nie byle jaka, wzbudza wielkie emocje wśród byłych pracowników. Madry wyciągnie wnioski...

OtoMoto
@Andrew

W sumie racja. Komu nie pasuje to po co gada za plecami i robi złą atmosfere. Przez te gadanie tylko jest dziwna atmosfera aż strach się odezwać bo zaraz kazdy swoje pięć groszy dołoży. Mi sie pracuje dobrze. Może szału nie ma ale taki mamy klimat.

Majkkk
@Andrew

w firmie nie będzie lepiej, płacą 14 gr od km +podstawa przecież to śmieszne, najgorszy dziadtrans w Toruniu, co na opony nie ma płaci więcej :). Samo za Siebie mówi ostatnia sprawa, z firmy zwalnia się dobry pracownik, co słyszy od szefa ? No wiesz niestety nie jestem w stanie Ci nic dołożyć, i co zatrudnia kolejnego osła co będzie mu pracował na umowę zlecenie. To żadna nagonka na Hitor to prawda i tylko prawda pisana może i trochę przez ludzi zawistnych, może i trochę przez żal, ale to jest prawda. Panowie nie oszukujcie się, w firmie Hitor są pieniądze, ale na coś innego, Actrosy trzeba spłacać, wagę dla Betoru za coś zrobić, to komu się obcina ? Oczywiście tym biednym pracownikom fizycznym. Tym , którzy utrzymują cały ten syf w ryzach. Oczywiście dziobaków na radiu zapytasz to CI powie,że zarabia 3700 z delegacją z Płocka, ale niestety rzeczywistość jest inna,.

@Majkkk

najlepiej oczerniac trzeba przyjść popracować zobaczyć i w tedy pisać mogło by być lepiej ale i tak nie jest źle

Igor

HITOR ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w HITOR się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
piotr betor

a teraz jeszcze na orlenie kaza myc szroty za 2 zlote na - 10 stopni rafal zal.pl

rafal i pitor

Rafał zawsze gnęnbil kierowcow za norme a placil 2 tysiace zloty plus ci agle sie czepial o norme kazdy kto rozum mial to odszedl jeszcze ten spolecznieka jechany nic dziewnego ze

Mongoł

Firma Dno, zdecydowanie nie poleca, czytam niektóre komentarze to łapię się za głowę i zastanawiam kto je pisze ? W firmie jest dobrze ? Jeżeli ktoś chce zarabiać 14 gr od km to życzę powodzenia, faktycznie dorzucają jakaś premię, za te swoje śmieszne normy paliwowe, ale w gruncie rzeczy Cię okradną, jest kilku (usunięte przez administratora) w co mówią,że zwalniają się już rok, w gruncie rzeczy zostają bo mają rodziny i może boją się zmian??? Sprzęt ok, serwis w sumie też, nie ma jakiegoś problemu ze zgłoszonymi naprawami, pracowałem rok, wkurzała mnie trochę chora polityka firmy, norma na pierwszym miejscu, szorowanie auta co piątek ?? trochę chore jak na tak z pierwszego rzutu oka bogatą firmę, zarobki 2300, nie polecam.

anniiiia

Ja nie wiem dlaczego ludzie piszą zawsze źle. Dobrze tam gdzie nas nie ma. Ja pracuje w innej firmie i też kokosów nie ma. A z tego co wiem to pracownicy firmy Hitor miedzy sobą się dogadują i atmosfera chyba nie jest taka zła. Ja tam słyszę dobre rzeczy o tej firmie. A zarabiać każdy chciałby więcej w tej czy innej firmie. Jak ktoś lubi spać w samochodzie i myć się '' w lesie'' czy na stacjach no to zarobi 6000. Chętnie poznam nazwiska tych przydupasów....

yolo

Firma już ma nawet straszna historię na fb, teraz inwestycja w kamery, kart, jesteście załośni, dołorzyć kierowcą za robotę a nie na betor kase wydawać, głupcy

Merk
@yolo

yolo - mądrego to aż miło posłuchać .

Andrew
@yolo

Rany... YOLO! Za słownik ortograficzny się weź, a nie głupoty wypisujesz. Żałosne to, ale też potwierdza poziom intelektualny wielu zajmujących głos w tym wątku.

Wolny od kołchozu

Firma dno sprzęt ogólnie Ok, wypłata 2500. Szefowa Ok ale jej synek Masakra. Już nie pracuje z nimi i nie żałuje !

rafaello

smiech na sali 2400 za prace na zestawach to juz przesada .... szefostwo obcina wypłaty

Umowa -zlecenie

Niestety potwierdzam powyższą opinię . Pan R.J to tyran który myśli,ze kierowcy mogą rypac dzien i noc.za grosze..,atmosfera faktycznie sztuczna z reszta wszystko potwierdza sie wystarczy posluchac na radiu o hitorach... tak ja kolega mowi nie spróbujesz nie zrozumiesz... oszukuja na pensji atmosfera licha...

Koziro ciechodolek

Nie polecam! Uważają ludzi za najgorszych! Zwłaszcza Pan R.J. Myśli ze ludzie to maszyny które mogą pracować 24h niewspomne o poszanowaniu którego Poprostu niema. I kierowcy którzy na parkingu mówią ze zle się dzieje w firmie a w biurze każdy klepie na drugiego ze ten to taki czy inny!! Sztuczni na maxa !! Albo ze oni to nie musza zarabiać tyle bo ich już stać wystarczająca żenada. Drogi przyszły pracowniku ja osobiście odradzam ale jak nie sprubujesz nie zrozumiesz. To tylko moja opinia która nie napisałem po złości tylko moje doświadczenie...

obiektywnie

no i co hitory spadają na dno po co te komenty dajecie juz wszyscy o tym wiedzą sobie odpuścice...

janaaar

Szczesliwego nowego roku kierowcom POLECAM firme

łódki-delegowane w polske ! :)

Firma HItorOwcCY !! Szczesliwego Nowego roku,WIęc tak normy niskie to i płace niskie po co dać kierowcy premie jezeli mozna sobie w portfel włożyć, zrobić wigilie i mine do złej gry.nowe actrosy z zewnątrz firma prima-sort,hmm ciekawe czy kierowcy tacy happy , paruu odeszło, ale co tam umowa zlecenie ,przyjdą kolejni jelenie,kuny ,jenoty, ....co tu duzo mowic wykorzystawanie i tyle, jezeli szukacie porządnej firmy to tą omijać z daleeekaaaa.Droga Ekipo piszcie co wam na sercu leży bo nasi koledzy z branży powinni wiedziec cos o tej siedzibie szukając nowej roboty w nowym roku POZDRO SPORTOWE ŚWIRY !!! kierowcy foreveer HITOR-NORMA-NORMA-Nowa REforma by sie przydała tej firmie

Kierowca wywrotki

Niska płaca ,słabe poszanowanie kierowców umowa zlecenia .brak urlopów . słaba firma ...

kierowcy

znowu ktos z biura przestancie prosimy ... firma jest zenująca ogarnijcie sie . hitor to jakas patola ...

Boski kowboj

Polecam ta firmę. Jestem zadowolonym pracownikiem.

mARIola

WIEDZIE CO JESTESCIE SMIESZNI :)

Zostaw merytoryczną opinię o HITOR - Toruń

• Jak się pracuje w HITOR?

Zobacz opinie na temat firmy HITOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HITOR?

HITOR
3.1/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Morwowa 6
    87-100 Toruń