Opinie o Adkor Adriana Elżbieta Lewandowska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adkor Adriana Elżbieta Lewandowska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adkor Adriana Elżbieta Lewandowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adkor Adriana Elżbieta Lewandowska w Szczecin

Michał Nowy wpis

Czy jest możliwość w waszej firmie dostania tygodniówek?

Można by prosić o jakieś przykłady na to całe krętactwo i oszustwo? Zdarzyło się może komuś, że miał trudną sytuację i dostał wsparcie od szefa w postaci pomocy finansowej? Istnieje jakiś system socjalny w Adkor?

Rafi11 Nowy wpis

Z takimi złodziejami trzeba krótko, kłamią, kręcą jak nie w poniedziałek to we wtorek, potem czwartek i tak w koło - i tak się prosisz o swoje pieniądze, banda. Ale i tak już maja [usunięte przez moderatora] kto z takimi [usunięte przez moderatora] będzie pracował.

wkurzony!!! Nowy wpis

OSZusci, oszusci, oszusci, ze tez prawo takich zlodziejom firmy pozwala prowadzic, ilu jeszcze ludzi oszukaja zanim ktos z nimi zrobi porzadek jak cos ludzie bedzie sie skrzykiwac jestem gotowy ruszyc na firme

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Adkor Adriana Elżbieta Lewandowska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
wilu

wreszcie się może wezmą pseudo pracodawcą za mordy, ja tez czekam na kasę, na początku kity wciskali, jeździłem ponad 120 km na spotkanie bo niby mieli wszystko uregulować i nawet się na nich nie zjawiali, teraz telefonów nie odbierają, ale na tych kutafonów znajdzie się mocniejszy!!!!

Waldi

Jasne hmm a co jesteś spokrewniona z właścicielką? wiesz co nie mogę uwierzyć, że ktoś się tak wypowiada, jedziesz do pracy, inwestujesz pieniądze na wyjazd, na jedzenie itd i po jakimś czasie okazuję się, że pracujesz za darmo, rewelacja dosłownie, ciekawy jestem czy teraz rachunki niezapłacone mam odsyłać na adres firmy adkor? niech wreszcie uregulują wszytskie długi bo śmierdząca opinia będzie się za nimi długo ciągnąć, Ja gdybym miał otwierać firmę, starałbym się by była moją dumą, a nie pośmiewiskiem!

kaja

moim zdaniem fajna firma jak ktoś naprawdę chce to może zarobić. A frustratów jest wszędzie pelno, nie ma co na nich zwracac uwagi

Vmn

Witajcie! Jestem w trakcie walki o własne, cięzko zarobione pieniądze. Nie mogę uwierzyć, że ktoś tak dorabia się na ludziach, ciężka praca na budowie, na dodatek okazała się nielegalna a na koniec robiłem za darmo!!! Ja się nie poddam, walczę do upadłego

Nutia

Ludzie uważajcie na firmę Adkor mającą siedzibę w Szczecinie, nie podpisują umowy z pracownikami, a praca miała być legalna, a mało tego nie wypłacają pieniędzy, dopisujcie się jeżeli też mieliście przeboje z tą firmą!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Adkor Adriana Elżbieta Lewandowska - Szczecin

Adkor Adriana Elżbieta Lewandowska
2.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Ku Słońcu 22B
    71-073 Szczecin