Biuro Podróży Mega Tours

Zielona Góra

Opinie o Biuro Podróży Mega Tours

Harry2589

UWAGA OSZUŚCI!!! Przestrzegam przed kupowaniem w tym biurze. Pracują tam niekompetentne osoby niemające pojęcia o tym co sprzedają. Od razu widać że nigdzie nie jeżdżą bo nie potrafią opowiadać o kierunku. W dodatku próbują nakłonić klientów aby kupili oferując prezenty jak parkin czy przewodnik a później mówią że za późno i nie ma miejsc na parkingu albo nie ma przewodników w księgarniach.

Marcel Dagiel

Pan (usunięte przez administratora)- świetny gość. Przesympatyczny, elokwentny i zabawny. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Był z nami na rejsie Splendidą. Polecam w stu procentach!

Zostaw opinię o Biuro Podróży Mega Tours - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży Mega Tours