Opinie o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Guala Closures DGS Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Guala Closures DGS Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

J23

No tak. Tylko co za pajac zrobił tego drugiego kierownikiem, skoro ten o druku wie tyle co z bulwarówki? Nigdy nic nie zadrukował i nie polakierował! Na magazynie wysyłkowym ponoć dawał ciała za ciałem. Tata pewnie załatwił, bo jak inaczej. I dlatego nam (usunięte przez administratora) pomoże w problemach. A rorek to rorek (usunięte przez administratora) lata jak kołata. Cały czas prowizora w tej firmie.

Trede

Może więcej szczegółów. Tak chlapnąłeś i kurna co z tego wywnioskować? Pisz jak polski dziennikarz, co szuka afery!! Rozwiń temat a nie klikasz co kilka miesięcy ten sam tekst.

co byś robił jakbyś się nie bał....?
@Trede

Jeśli nie zrozumiałeś tak przejrzystej informacji na swój temat, oznacza to iż t ł u k ci na imię ;-)

Goryl

Wow! Komu wskoczylas do lozka ? Awansik juz pewny ?

Jejku, czemu od razu wiesniaku ? Co tak brzydko ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guala Closures DGS Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Elektryk/Pomocnik Elektryka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Adas

Czy po alkoholu na pikniku kazdy obrabia tylek innym ? To pytanie kieruje do Karolinki , ktora udaje ze jest ciemna a rabie tylek jak leci.

Profesor

Tyle wpadek na jednym pikniku? Zazenowanie , pracownicy nie potrafia sie zachowac a dzieci na to patrza ! Co to za firma ktora pozwala wchodzic dziecia na taka popijawe. Jak alkohol to bez dzieci. Do pubu tez buraki wpadacie z dzieciarami ?

Kaczy

Lemur masz rację i w pełni to potwierdzę. O kasę i najwięcej problemów mają plotkarze i obiboki. Olewają wszystko w koło a pretensje do całego świata wokół. sami nie pilnuja maszyn, a non stop tylko wonty mają do otoczenia. Ploty tylko roznoszą, wszystko im się nie podoba, a siedzą w tej firmie co im chyba życie uratowała, bo nigdzie by nie znaleźli zajęcia. I to jest szkoda dla tej firmy. Mistrzowie ich nie wiem czemu tolerują, choć dobrze wiedzą kto jest taką szkodliwą m...ą. Oczyście to środowisko z buntowników co szkalują wszystkich na około, a sami mają za piórami mnóstwo brudu. Może wówczas będą normalne warunki do pracy i płacy. Aby w kiblach szmaciarstwo przestało pisać. Sam robię na maszynie SO i widzę kto podchodzi do swoich obowiązków uczciwie. Połowa nie!!

Właśnie wróciłem z naszego pikniku i jestem zażenowany. Nie piknikiem lecz uczestnikami. Dramat ludzie jaki tam prezentowali. Cała gama przywar polaków w całej okazałości. I to ma być załoga? ludzie trochę alkoholu wam dać a wszystko i wszystkich "obrabiacie" na całego. Aż uszy więdły. Ten to taki a tamten to .uj. Gorzej niż przekupy tylko plotkarstwo i niestworzone historie. Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy. Ale nie wystarczy tylko pomiędzy pracowników wejść, gdzie trochę alkoholu podano. Wszyscy nieskazitelni i super fachowcy, ale w odniesieniu tylko do swojej osoby. A inni to głąby i ciemniaki. EHM nawet tego opisywać się nie chce. Ciekawy materiał do charakterystyki polaków. Nie uwierzę od dziś w żadne opinie jakie chodzą w firmie o tym, czy tamtym. Dramat. Jak to się stało, że tylu megalomanów udało się zebrać do jednej grupy. Dodam, złośliwych, fałszywych wręcz bezwzględnych szuj!! Polak polakowi większym wrogiem niż inne hipotetyczne nacje. Wstyd i żenada.

ByłyPB

Jak tam chłopaki, jakie neewsy z drzwi w toalecie? Co tam ta wasza bulwarówka teraz donosi, kogo wzięliście na tapetę? Tematyka nowa czy po staremu? Że wam się tam jeszcze chce. Twardziele. A można jednak żyć lepiej, wystarczy poszukać. Lubię tu zajrzeć od czasu do czasu i zawsze się zastanawiam skąd się biorą takie postawy? Marudzą narzekają plotkują i dalej w tym g... siedzą. Maso jacyś? Jeśli tak to dalej tam dymajcie. I SUKCESÓW życzę w pracy oczywiście. he he

Komorowski

Nie dobrze mi

Krolowa bluzg

O wow. Gratuluje. Wybilas sie niczym pilka w rugby. Jeszcze raz gratulacje. A kolega pewno bardzo sie nudzi skoro skusil sie na takie cos.

Platon

Newsweek o tym pisał. Nie o tobie lalciu lecz o tym zjawisku. Prawie jesteś z pierwszych stron gazet. he he he Prowokatorka jedna.

Ferdynand Kiepski

Nie o taki DGS Poland walczyłem.

Geroj

No logiczne...jak awansujesz to znaczy ze cos na boczku tam robisz z przelozonym, za darmo nikt ci nic nie da . To juz wie kazdy i kazda w tej firmie. Dlatego ja robie co robie i nie chce zeby o mnie gadali po katach. Mam zone i zycie mi mile. Jeden pracownik juz skonczyl rozwodem. Afera na cala firme

gicoor

Pracuje w tym zakladzie jakis czas i naprawde jest poraszka. Na zebraniach tylko obiecuje a jak przechodzi przez dzialy to szuka tylko kogo tu zwolnic. Powinnsimy sie wszyscy zjednoczyc i pokazac co to jest jednosc i nasza ciezka praca. Moim zdaniem pracownik w takiej firmie powinien miec minimum 2500 zl na reke a ludzi ktorzy maja doczynienia z acetonem , lakierami itp jeszcze wiecej. ja po przepracowaniu paru lat ostatnio zarobilem 1379 zl. Jak zobaczylem sms z banku to nie wiedzialem czy usiasc i plakac czy sie smiac. SKANDAL. ludzie zrobmy z tym cos.

Bang bang

Nie usidlily jednego - usidla drugiego ! Co drugi facet w firmie chce miec chody i zrobi wszystko zeby miec lepiej niz inni

Ok

No jak kazda panienka z DGS. Leci na wszystko.

Wszystkie takie są ,lecą na forse,przecież nie uwierze,że mu ufa-he,he

Ciekawe co na to nasze dziewczyny z biura im się nie udało go usidlić

Patio

Ludzie ! Czy wy wszyscy co tu piszecie, to wiecie o jakiej firmie pisujecie?! Czy to dgs z SZ czy CW? Bo to plotkoplaplanie już się ani kupy ani realiów nie trzyma! Admin powinien zrobić tu porządek. EHM ręce opadają.

Zostaw merytoryczną opinię o Guala Closures DGS Poland S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Guala Closures DGS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Guala Closures DGS Poland S.A.

Guala Closures DGS Poland S.A.