Opinie o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Guala Closures DGS Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Guala Closures DGS Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

lolek

Kuźwa można palić czy nie można? palarnie stoją a każdy się duma czy można tam zakminić czy nie?

Misiu Z bogdańca

Puk puk odwal się w końcu od rorata! Nie jest wcale tak jak piszesz. Na tym wydziale zajmij się lepiej mafią Nowackich. Jeden obgaduje kogo się da Grządzielowi też się dostaje, średni to cwaniak pierwsza klasa i ma wtykę na górze co mu wszystko powie co stary wymyślił i wykorzysta wszystkie metody para zusowskie, a młody wali ile wlezie w palnik. Aniołki Charliego! Puku zajmij się tym tematem. Jeśli musisz.

lukasz

Fakt ta sprzątaczka , to zona jednego z portierów. Była w pracy na 1 zmianie.

Ktosiu

Ten powyższy wpis następnego głupka z DGS. Nie wiesz ciulu o czym piszesz, ale co tam walne sobie wpisa i już. Plociuch następny i tyle, nawet nie wiesz o czym piszesz, powtarzasz tylko zwykłą plotkę która z realiami nie ma nic wspólnego. prawdą jest tylko to, że zwolnili kobitke PCH za stan wskazujący. Ale tego to już twoja szara masa nie usłyszała? Co tu tłumaczyć i tak nie zrozumiesz, dalej wal swoje durne wpisy jak wiele z tych powyżej. Ten portal to zwykłe dno i tyle, a raczej wpisujący tu takiego go czynią. Zwykły plotkarski w stylu: Ten to kabluje temu;tamten to pali fajki w toalecie;Ten napluł majstrowi do kawy;tamten się buja z obcą babą, a ma żonę;ten obgaduje dyrektora. EHM taki poziom potrafią tylko reprezentować pracownicy DGS?!?! Jeśli tak to nic w waszym życiu drodzy pismacy się nie zmieni. Ile osób tu zostało już oszkalowane? Za niedługo będzie niezłe sprostowanie lub pismacy bedą zmuszeni do przepraszania tego i owego. Nie ma niestety anonimowości w internecie. Dopiero będzie ubaw jak wyjdzie kto się tu wpisuje tak zabawnie. I wielu się o tym przekona. Pozdrawiam

Karl
@Ktosiu

To wszystko prawda. Wiele osób w naszej firmie żyje plotkami. Przykład z dnia dzisiejszego. Właśnie wróciłem z pracy i co było znów rodem plotki z dnia dzisiejszego? Ano to, że rzekomo nasz szef w dniu wczorajszym odwiedził zakład o godz 16. Skąd ludziom przychodzi do głowy wymyślanie takich rzeczy? Nic takiego nie miało miejsca, sam byłem w pracy po południu to chyba wiem. A tu słyszę informacje, ze sprzątaczki etc etc w wielu pracowników mówi że szef w dniu swojego ślubu odwiedza zakład o 16.00. Wierutna bzdura. To podaję jako przykład, że plotki to drugie zajęcie wielu w tym zakładzie. A Twój opis sprawy ten prawdziwy, że chodziło o pewną panią z Aleksandrowa znam z pierwszej ręki i autpsji. I faktem jest, że paru dosłownie głupków się znajdzie co pisze, co mu mózgownica podsunie na myśl, lub ślepo powtarza po innych głupkach. I jak rozbuja to emocjonalnie, że cały zakład ma ubaw? HA HA HA Na badania okresowe wprowadzić dodatkowo obowiązkowo psychiatrę!!! Ludzie opamiętajcie się. A jak ktoś nie może to czas pomyśleć o skutecznym leczeniu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guala Closures DGS Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Elektryk/Pomocnik Elektryka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Lordzik

Fakt. Większego w d....za nie znajdziecie. Sprzeda wszystkich jak mu w tyłek smród zajrzy. Jako pracownik ploty roznosi o wszystkich. Już się dyrektory o tym przekonały. A koto jest jego przełożonym? Czego on nam nie opowiadał o mistrzach, kierownikach itd itp i GD i rodzinie jego. Obraża tylko jak ma zły humor. Pani kadrowa już nie raz z nim prowadziła rozmowy. Hensika też smaruje jak trza. Zróbta z tym typem porządek.

Patyk

No widzę, że nieźle tu Kołtunowi się jedzie. Fakt, że do pracownika roku, jak się o nim mówi się zalicza. Za co? Mistrz świata leser! Dyma mistrzów, a ostatnio celująco kierowników jaki z niego tytan pracy. Wszystko przez to, że tam rzadko kto zagląda. Opindala się w pracy, non stop na telefonie wisi, a jak ktoś z góry czy też mistrz,kierownik,dyrektor i tak wyżej to gra na maksa jaki z niego super pracownik. Większego lesera w tej firmie nie ma!! Jest kilku pomniejszych. Ale jak ten skubaniec po mistrzowsku obrabia kadry? Wulgarny do kobiet, niczego nie pilnuje, nie dostarcza na stanowiska tego co powinien, i nie odbiera jakości!!! Kto odbiera jakość na MR?

stażek

Ta Cezary ty z innego świata czy jak? Mnie opierniczają za wydajność, bo koleś mi nawala surowcem. Kurka wodna zaraz wyjdzie że wszyscy się opierniczają, tylko czemu? Ale jak wszyscy czytamy ile my zarabiamy, to jasny szlak trafia. Wszędzie się tylko zabiera, część premii. A to zbiorowo za wypadki, a to zbiorowo za braki. Skoro się wie, z GÓRY, że i tak nie dostanę premii całej, to po jaki wój się wyrywać?!?! Co mnie interesi, ze ktoś spowodował 4% braków?! Ja mam swoją wiedzę o swojej pracy. Ale co z tego? I tu zaczynam kolesi rozumieć co to już od dawna robią. Poczekajmy do przyszłego miesiąca gdzie już takich zarobków podciągniętych ekwiwalentem urlopowym nie będzie. Kilka latek temu to szło się udzielać, bo wiadomo było za co! Teraz cztery brygady, steki sporadycznie z grafiku, jakieś wypasione normy, jakieś dziwaczne wskaźniki, za wszystko kary. Komu się jeszcze szczerze chce?! W (usunięte przez administratora) z Wami kiery, dyry i reszta bandy. Cezary wal się z tą swoją przyszłością i tym fajnie!!! I dopóki kary będą to wiem, że nic sie nie zmieni. Wręcz odwrotnie. Co ta góra sobie myśli? Że my nie chcemy zarobić, nie chcemy sobie kupić mieszkania, by ze starymi siedzieć. Czy my nie mamy potrzeb aby kupić ciuchy rodzinie, zjeść na poziomie, opłacić kredyty? W tym naszym grajdole robi się coraz gorzej, a to nie buduje. Odbiera wole walki. Cezary przyczaj swoje wypociny ponownie i zdobądź się na odrobinę refleksji. Jak nie możesz to wal sie.

Zen
@stażek

A preziowi kasa rośnie. Nie gotuj się a popierniczaj dla niego.

Dżony też, ewidentnie!

Jogurt

Dokładnie jak się zrobi porządek z tymi leserami to praca inaczej będzie się układać. Trzeba czekać za towarem, bo ktoś ma inne sprawy z kolegą na PB. Majster wozi towar, a ten durak siedzi i się śmieje. Brakuje często uszczelek, bo nie ma komu zamówić. Kończą się kartony, też nie ma komu przywieźć. Na MR też dobrze się nie dzieje. Kołtun tylko ploty sieje i oskarża pracowników o olewatorstwo. Boższe widzisz i nie walniesz tam gromem!(specjalny błąd) Kurde co tam wchodzę to na telefonie siedzi!! Albo uskutecznia gadki z kimś przychodnim o duperelach. To już jest patologia!! I nikt z tym nic nie robi. Gdzie jest kierownik? Monitoring jest i co? ITD ITP

Palec

Ale Dżony mógłby z tym Twoim kołtuniastym też konkurować. To też mistrz świata w opr. I trzeci do trójcy "Panie jo nie wim". To faktycznie trzy etaty do odzysku dla chcących pracować.

Baska

Zarobki sa kiepskie

policeman

Włazisz między wódę a zagrychę koleś z takim tekstem. o Włocku tu jest mowa. W tej firmie płace sa bardzo przeciętne z naciskiem na bardzo w przypadku nowicjuszy. Ale jeśli chodzi o starszych stażem to na tle kraju jest identycznie. Pracodawcy we Włocławku sami robią z tego miasta wiochę! Taki jest ich nowobogacki instynkt. Choć sytuacja sie pomału zmienia, dzięki nowo emigrującym i świadomości młodych, że za 1500 nie będą zasuwać. Trochę wody jeszcze w naszej Wiśle upłynie, ale to się zmieni. Żeby opłacać we Włocławku o połowę mniej niż chociaż w takim Toruniu? Sami biznesmeni i władze doprowadzą to miasto za niedługo do poziomu Lipna. A potem tak dalej. Więcej będzie nadal wyjeżdżać za godziwym zarobkiem, a tu zostaną tylko urzędnicy i reszta. I wiocha wkrótce za plecami. To nie jest fantazja, bo tak się dzieje już od 5 do 7 lat. Może Syryjczyków tu przywiozą? 50 km na zachód inne płace, 50 na wschód inne płace. W każdym przypadku lepsze. Ceny też inne choćby paliwa. Trzeba się pomału pakować z tego nadętego miasta. Wolny wybór i pozdrowienia. Mnie bez rodziny też już tu nic nie trzyma. Po jaką cholerę tylko ta unia wkłada pieniądze do takich miast? Trzeba im napisać. Trzymajki. Ja spadam.

inżynier

Witam. Ile w DGS Poland dostaję konstruktor, programista/operator CNC oraz kontroler jakości ???? Proponują treściwe stawki czy jak wszędzie w naszym pięknym kraju ????

ss

Ktosiu, w pełni potwierdzam! Większego lesera w całej firmie nie znajdziesz. Obibok i plociuch.

ss

Wiesio ty kole co ty chcesz od sprzątaczek? Jak u was na poligrafii syf to się weźcie za swoich pracowników, co wokół siebie bajzel robią.

bez bez

Bo w dgs wek(CW) wybiera się kierowników, po linii dyplomu. Nie po ścieżce wiedzy tylko symptomatycznej prawdopodobności, że skoro jest po wyższych studiach to będzie dobry. A tu na wyniku ot zwykła K..a. Nie kuma i się nie zna i za dwa lata się nie pozna. A problemy narastają! I te głąby nic nie zdziałają.

Bobik

Cheja!! Mośki ze Szczecina, czy wy jacyś tępi jak ta wasza Marta? Po jaką cholerę wpisujecie się na nie swoim forum?! Śmietnik tu robicie i do was nie trafia co kto tu wpisuje i to, że na forum innej firmy klepiecie! Załamka z wami.

Hahahahahha

Ta zona kolegi to ponoc ma imie : MARTA ! ale posmiewisko jej zrobiles! Reklama z pierwszego tloczenia. Martysia do szkoly ...raz raz hi hi hi . Biedactwo! Nikt nie bedzie juz z nia gadal bo wyjdzie na idiote i lizodupca .

Xxx

A ja wiem ktora to dziewczna ! Faktycznie nie posiada specjalistycznej wiedzy. Moj maz z nia pracuje i mowi ze wszyscy sie z niej smieja. Z wygladu wydaje sie jakby uczeszczala jeszcze do przedszkola. Malo ambitna, bez wiedzy. Skad ona sie tam wziela !

Kolo

Ludzie o czym wy mowicie . Przeczyajcie sobie ktos na forum napisal ze zoba jego kolego awansowala bez wyksztalcenia po 4 miesiacach pracy ! Tego sie nie da opisac . Podal nawet imie : Marta ! Serdecznie pozdrawiamy Marte. Pozdrawiamy tez kolegow i kolezanki meza za osmieszanie zony kolegi hihihi . Martusia nie lam sie dziecko przyjdzie czas to skonczysz postawowke ;)))

Zostaw merytoryczną opinię o Guala Closures DGS Poland S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Guala Closures DGS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Guala Closures DGS Poland S.A.

Guala Closures DGS Poland S.A.