Opinie o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Guala Closures DGS Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Guala Closures DGS Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guala Closures DGS Poland S.A. w Włocławek

też anonim

"Weźta" sie wszyscy za robote, a nie pierdzielicie. Produkcja pilnować swojej roboty! Handlowcy szukać nowych zleceń, bo ostatnio mało jest pracy!! A to się może źle odbić na wszystkich. A technolodzy, ehm. Tu ręce opadają jak nic nie pomagali produkcji tak dalej nic nie robią. Dalej problemy sa z kolorami i trwałością lakierów i blachy. Posypią się kary dla (usunięte przez administratora) winnych operatorów. Tak jak wrobili kontrolerzy dostaw wydział pp z tymi śmiesznymi uszczelkami. Pajacują co niektórzy a innym się dowali. Weźta się do roboty.

haha

kierownik

nie damy się skłócić ????? dostanie jeden 20 gr więcej na godzinę a sami mu oczy wydrapiecie,poligloci (usunięte przez administratora)heheheh

PB

Panowie nie narzekajmy już w maju dostaniemy obiecaną podwyżke słuchy chodzą że bedzie to aż cała złotówka wieć nasz dobroczyńca się zarpnie w tym roku a pamiętajmy że bywały podwyżki rzędu kilkudziesięciu groszy na koniec pragne przypomniec że jesteśmy drugim zakładem we Włocławku pod względem średniej płacy tak jak to sie szczyci tym mianem nasz pan G.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Guala Closures DGS Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Elektryk/Pomocnik Elektryka wydawały Ci się najkorzystniejsze?
kierownik

Widzę, że strach co niektórym zajrzał w oczy. Ustawiaczom największym nygusom tej firmy najbardziej. Dostałeś mniej wypłaty? No to masz odpowiedź na swoje pytanie, jaki to kierownik. DO ROBOTY!

PB

Panie prezesie kiedy w koncu doczekamy sie normalnej przerwy śniadaniowej na PB wzorem innych działów czy nadal mamy jadać w smrodzie lub biegać jak jest okazja na stołówke i licząc że sąsiad ze stanowiska obok ogarnie w tym czasie swoje maszyny oraz naszą

Blazer

Napiszmy do Włochów!! Może pomogą. Rado pracownicza! Pomożecie? Działajcie.

kierownik

jak to czytam to ryczę ze śmiechu tyle z tego macie że sobie popiszecie jak by bardziej wam śrubę bardziej przykręcili to i tak będziecie harować bo jesteście nieudaczniki i gdzie pójdziesz jeden z drugim do roboty drzwi otwarte jak nie pasuje to won przyjdzie drugi i będzie robił za mniej i lepiej hahahhahahah

Bardzo kiepski

Ilu tu już pisało, że odchodzi? I co? Nie słychać i nie widać tego! Kłapają tylko i nic nie robią w firmie dla poprawy sytuacji, bo się boją wręcz przeciwnie to najlepszej klasy wślizgi w (usunięte przez administratora). Tylko kozaczą na tym forum anonimowo. Kiepski dobrze pisuje. Wielu wpisywaczy tutaj tylko ma chęć zasiania intrygi, aby inni się wychylili. I co? NIC! Absolutnie nic z tej gadki nie wynika. I dalej będzie jak jest i wasze wpisy, na co się zdają?! Na ..... nic więcej. Szukajcie innych źródeł i możliwości dochodzenia do waszej słusznej racji. A jak nie ma możliwości to tylko kondolencje złożyć. RADA PRACOWNICZA DO ZMIANY!! Największe wdu...o łazy najwięcej zamętu sieją, bo podjudzają innych a sami nic nie robią. Oj choroba trawi tę firmę. Praca nie jest porównywalna z górniczą. Taka prawda. Ale jest bardzo źle opłacana, biorąc obecną sytuację na płaszczyźnie opłat, cen w kraju. Kilku podjudzaczy bez odwagi cywilnej liczy na zmiany, bez swojego udziału. Tchórze!! Dyrekcja, kierownicy, mistrzowie nic nie pomogą, dla poprawy sytuacji. Cykory? W biurach źle się nie dzieje. Napiszę prawdę "Nygusy i nic dla poprawienia sytuacji nie robią" Kasa biuraprodukcja. Notoryczne problemy na poligrafii. Z lakierami, farbami itp. itd. A odpowiadają za to wszyscy na produkcji. I jak tu ma nie przejść ochota do pracy. Bez aluzji w tym momencie się nie obejdzie. Bo aby dobrze pracować trzeba mieć naprawdę zmotywowaną OCHOTĘ. Ten teraz wszystkich tylko karze. Kiedy się nowy właściciel tego wszystkiego dopatrzy? Może rada coś z tym zrobi? Choć w to nie wierzę. Za małą ilość zamówień, braki z winy zarządu, problemy kolorystyczne i lakiernicze, złe uszczelki, złe planowanie, dużo nowych pracowników, zmiany technologii itp. itd. KTO PŁACI? Pracownicy.Kiedy się zrobi nam mniej uposażonym integrację?! Tylko biuro na to zasłużyło?! Czym? Na nich kasa jest a o trzonie się nie pamięta. Długo, długo by się o tym wszystkim rozpisywać. A co dziś w głowach mają Ci ukarani niesłusznie?!!!! Za kogoś błędy i nie trafne decyzje. Będzie jak jest, czyli CZARNA DZIURA! Pzdr wszystkim robolom, :/

miro

Kiepski - 2013-02-03 22:19:24 Odszedłeś? To dziwne. Raczej wyleciałeś i teraz wylewasz swoje żale. Dziwisz się, że ktoś może odejść? (usunięte przez administratora) ma rację. Też odchodze. Prezes obiecywal złote gury, opowiadał że wszystko pozmienia tak jak było, I co? (usunięte przez administratora) Nie masz gdzie odejść bo jesteś kiepski to nie szczekaj na innych.

Kiepski

Odszedłeś? To dziwne. Raczej wyleciałeś i teraz wylewasz swoje żale.

Marceoo

Możecie mi Powiedzieć czy firma DGS zatrudnia kierowców JAKIE zarobki?? kierowców na C E i czy oni mają własny transport czy firmy inne. Wiem że tam z kierwców to sama rodzina ale ile zarabiają bo może bym się tam dostał wieć prosze o odpowiedz ile tak mniej więcej zarabiają Proszę o odpowiedz pozdr

robotnik

mama - 2012-08-19 16:13:07 A może ktoś zastanowi sie, co w ramach godzin pracy robią pracownicy, jakie strony odwiedzaja pracownicy biurowi i ile godzin spędzaja na forach? Bo tu tylko mówimy o zarobkach i wynagrodzeniu! Jaka praca...Jak co robią? Poza swoimi obowiązkami klikają po necie, przerwy sobie robią co nóż od pracy np. na śniadanko i potem obiadek,prywatne telefony itp , papieroska za płotem i ściemniają. Fury pokupowali i się rozbijają jak panicha. Ale im się nie dobierają poprzez zdjęcie dnia do ich czasu pracy jak nam. I tak ma być dobrze? Z kogo się robi głupców? Nas się oskarża i karze za reklamacje, albo brak zamówień. Tych z marketingu przetrzepać za brak zamówień! A kto poprzyjmował tych wszystkich nowych z ulicy? I co oni mają ciągnąć tą karawanę? Bez urazy ale dobry manager o tym też powinien pomyśleć. Zmiany w technologii też nie mają znaczenia? Kto to wymyślił? Farby, lakiery nowe wdrażają bo tańsze, a za potknięcia nam się pieniądze zabiera! Granda. Zawsze jest źle w zakładzie jak się starej wiary nie chce słuchać. Jak tak będzie dalej to powodzenia.

darek

Siciarz - 2012-12-20 22:28:21 He he he jacarze. Wyobraźnia wam uderza do głów?Chcesz powiedzieć ze facetom w DGS (usunięte przez administratora)pourywało i jedyne co potrafią to pogadać, ponarzekać i ze skulonym ogonem wrucic do domu gdzie beda grali panów? Wlasnie to wykorzystuje gora i robi co chce. A my co? W domu bohaterzy, przy piwie bohaterzy a w pracy (usunięte przez administratora)?

Siciarz

He he he jacarze. Wyobraźnia wam uderza do głów?

darek

Ale u nas na zakładzie są ludzie z jajami i wkrutce pokażemy (usunięte przez administratora) ze nie damy więcej robić fortuny im na krzywdzie prostych ludzi. Trzeba zastrajkowac i koniec

STARY ROBOL

Dziękujemy Panie (usunięte przez administratora) za Zdrowe Święta...nie będziemy się objadać za najniższe pensje w historii DGSu...a panu inwestycja zwróci się szybciej niż w dwa lata....

kartuzy

zycze wam powodzenia ta firma była w kartuzach gualaclosurec ciekawe ak długo bedzie u waz powodzenia

mama

slawek

pracownik - 2012-07-22 10:39:32 dlaczego nikt nie zauważył że tylko jak odszedł (usunięte przez administratora) to wszystko zaczęło się walićnie odszedł a dostał swoją działkę. I nie to stało sie przyczyną a to że (usunięte przez administratora)dostał swoją i uznał, że jest najmądrzejszy na świecie. I wszyscy inni to debile bo nie maja takiej kasy jak on.

Zostaw merytoryczną opinię o Guala Closures DGS Poland S.A. - Włocławek

• Jak się pracuje w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Guala Closures DGS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guala Closures DGS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Guala Closures DGS Poland S.A.

Guala Closures DGS Poland S.A.