Opinie o Opakofarb Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o. w Włocławek

Henryk Nowy wpis

praca w oparach benzyny extrakcyjnej i dymu czadu z piecow na hali (usunięte przez administratora) i bardzo slaba placa

lolek Nowy wpis
Kandydat

nie polecam atmosfera jest bardzo zła. Kadra rządząca poniżej średniej, za wszystko odpowiada pracownik. Na wszystko brak pieniędzy przede wszystkim na pracownika, choć zarabiają miliny.

Jasiu Nowy wpis

Niestety zakład pracy, nie jest taki tragiczny. O wysokich zarobkach możesz tylko po marzyć. Duża odpowiedzialność oraz napieta atmosfera przez kierownika i prezesa, który ludziom żałuję kasy na podwyżki, a chce osiągnąć lepszą jakość oraz wydajność. By to dostać wpierw niech zacznie doceniać ludzi na stanowiskach i wykonujących odpowiedzialne prace.

Adam Nowy wpis
@Jasiu

Mógłbyś dodać czy pracownicy Opakofarb mogą liczyć na szkolenia branżowe? Często są przeprowadzane? Nowe osoby są wdrażane do pracy przez bardziej doświadczonych pracowników?

Pracownik Sezonowy
Klient

Nie polecam zakładu opakofarb brak możliwości jakiegokolwiek awansu czy tez rozwoju pracownika jedne z najniższych zarobków w mieście (jak nie najniższe) jedyne pozytywne strony lekka 2 zmianowa praca

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

obywatel
Klient

Ultra rozsądne zachowania pracownika na drodze - BRAWO - (usunięte przez administratora)

Iza

Nie polecami, pieniądze małe Nowy Prezes wiec nie placi pracownikom, musi sam się nachlapac

Grześ

@klaudia o co chodzi z tym, że czerwone? I czemu fatalna technologia? Stare mają maszyny?

klaudia

Czerwone wieśniaki. Jakość i technologia fatalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Opakofarb Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o. - Włocławek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Opakofarb Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Duninowska 7
    87-800 Włocławek
  • NIP: 8880001035 KRS: 0000059907
Opakofarb Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.