Opinie o Giant Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Giant Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giant Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giant Sp. z o.o. w Poznań

hajto Nowy wpis

Cześć na forum. Od dłuższego czasu jestem bez pracy co zaczyna już mnie delikatnie mówiąc mierzić… Macie info czy prowadzą obecnie rekrutacje? również aplikuje tu

Henryk Nowy wpis

Złą atmosferę tej firmy tworzą sami właściciele. Wszędzie widzą ludzi chcących ich oszukać i okraść. Brak poszanowania pracownika, który z ich punktu widzenia powinien z wdzięczności na kolana padać ,że ma zaszczyt w tejże firmie pracować.A bezczelni najemnicy jeszcze pensji oczekują, jakby nie wystarczyło im to,że mogą tutaj na chwałę Panów pracować. Obserwator

pokrzywdzony Nowy wpis

Jestem pokrzywdzonym przez firmę Giant z Poznania, zajmującą się sprzedażą wyposażenia łazienek. Jako klient zostałem wprowadzony, najdelikatniej to ujmując, w błąd. Nie wiem, czy celowo, czy przez przypadek, czy jest to taka praktyka. Przy próbie rozwiązania problemu, spotkałem się z niezwykłą arogancją. W związku z tym zakładam sprawę przeciwko tej spółce na maksymalnie szerokim polu prawnym. Proszę o informacje, które mogłyby mi pomóc - anonimowo, z możliwością dalszego kontaktu. Adres e-mailowy: giantstudio_pokrzywdzeni@onet.pl. Sprawę będę prowadził na swój koszt, społecznie.

calkowicie się zgadzam z wypowiedziami. w momencie zatrudnienia trudno mi było w to uwierzyć, ale tak jest. Osoby młode, ambitne i chcące coś zrobić nie mają szans. Po miesiącu pracy następuje całkowite wypalenie. W tej firmie ściany mają uszy, dużo plotek, niedomówień. Brak delegowania uprawnień, kultura organizacyjna ZEUS. Tam się nie da pracować. Wymagania i oczekiwania ponad wszystko. Firma rodzina, cała władza w rękach rodziny. Pracownicy bojący się zmian, bez chęci do pracy. Nie polecam. Pracuje się tam z reguły przez okres próby bo dłużej nikt nie wytrzyma i sam odchodzi.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Giant Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wszyscy

[usunięte przez moderatora] wymaga cudów od sprzedawców , mają posiadać wiedzę z około 50 firm których sprzedają produkty, co jest oczywiście niemożliwe i nierealne żeby to wszystko ogarnąć.Czasami zrobi jakiś mały teścik z wiedzy ,na który musisz znać wszystkie odpowiedzi , jak nie znasz to niestety premia jest o wiele mniejsza.Sprzedawcy bardzo mili , przyjaźni, no i bardzo odporni na stres inaczej by nie przetrwali.Magazynierzy trzymają się razem i stoją murem jeden za drugim za co im chwała.

Zgadzam się z poprzednikiem wypowiedzi.....Co tu dużo opowiadać [usunięte przez moderatora]ma rządzić więc kto mądry niech nie przychodzi tam do pracy a kto tam zastaje to współczuję. Po za tym życzę sukcesów [usunięte przez moderatora] może w końcu nauczy się szanować ludzi choć wątpię. Pozdrawiam tych co zostali.......dział sprzedaży, super magazynierów, no i resztę ... HEJ

anonimowy

to juz koniec firmy!! [usunięte przez moderatora] wszystko zepsuła. Pracowałam w firmie krótki okres czasu- ale to firma fałszu i obłudy. wszelkie pomysły obalane, masz pracować i charować i byc obciązanym za wszytko- ze nie taki usmiech, ze siedzisz w pracy , wymysłów nie ma końca. Zal tylko wspaniałych ludzi z którymi można było góry przenosić- predzej czy pozniej sami odejdą. Z wielkiego zespołu sprzedawców, dz handlowego zostali juz tylko najwierniejsi- to powolna agonia- wielka wyprzedaż konczy istnienie gianta. Marże dawane na produkty sięgają kolosalnych procentów. Ci co pozostali trzymajcie sie i nie dajcie wykorzystywać. Powoli wszyscy juz odchodzą- ZEGNAMY GIANTA. Jeden pozytyw całej sprawy- ekipa zgrana i wiedząca czego chce (pracownicy szeregowi). Zycze wszystkim sukcesów w nowych pracach.

z biura

Za moich czasow w dziale handlowym pracowalo sie milo i przyjemnie, zgodnie, efektywnie. Praca idaca w parze z ludzmi ze sprzedazy i magazynem, realistycznie odnoszaca sie do raportow z obrotu. Krotko zanim polozylam wypowiedzenie do wladzy doszla [usunięte przez moderatora] i zaczela sie 'radosna tworczosc'. Dziewczyna tak skutecznie zniszczyla czego dotknela, ze wszyscy sie zwalniaja, szczury uciekaja z tonacej lodzi. Zal mi ludzi ktorych za soba zostawili oddajac oddzial na Obornickiej na wynajem. Zal mi tych ktorzy na Krzywoustego musieli przejac caly podwojny burdel, ktory im sie potem zwalil na glowe. Zal mi jaki tam teraz [usunięte przez moderatora], a takie dobre miejsce pracy to bylo. Ponad to stanowczo za duza cyrkulacja ciagle nowych sprzedawcow. Z rzeczy materialnych maja stolowke/ kuchnie, mikrofale i lodowke do dyspozycji pracownikow, szatnie, ale prysznice sa wirtualne. Magazyn wysokiego skladowania, zimno na salonie, cieplo w biurze, ladne lazienki.

Zostaw merytoryczną opinię o Giant Sp. z o.o. - Poznań

Giant Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Bolesława Krzywoustego 68
    61-144 Poznań