Opinie o Solair Instalacje Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solair Instalacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solair Instalacje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solair Instalacje Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Pannikt Nowy wpis

FIRMA KRZAK TOTALNIE NIE POLECAM ZERO ORGANIZACJI , ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKA , LEPIEJ IŚĆ NA KASE W BIEDRONCE

Felix Nowy wpis
@Pannikt

No kolego, ten krzak, to ma już ponad 9 lat. Z tamtego czasu są nawet archiwalne ogłoszenia z pracą. A teraz propozycja dla pracownika ogólnobudowlanego / murarza się pojawiła. Może więc podasz jakieś argumenty na poparcie swych słów? W ogłoszeniu firma się reklamuje przejrzystością warunków, czy stawką godzinową, indywidualnie ustalaną. Tylko w jakim zakresie można negocjować?

Pannikt Nowy wpis
@Felix

To co piszą w ogłoszeniu totalnie nie pokrywa się z prawdą nie będę podawał argumentów bo sam jestem przykładem niestety pracowałem tam i zmarnowałem dużo czasu

Próbował ktoś rozwiązać ten problem 50 w soboty? Były jakieś rozmowy na ten temat? Na co worki jest ogłoszenie dla MONTER INSTALACJI WENTYLACJI ale w ogłoszeniu firma podała jako konieczność znajomość języka ukraińskiego. Tak dużo Ukraińców w firmie? O co chodzi? Bez tego da radę pracować? Znalazłem ogłoszenie w centralnej bazie pracy i przedstawiona jest UoP na czas określony. Po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony? Szybciej niż wynika to z przepisów?

Dyzio

Proszę napisać, czy zdarzają się teraz nadgodziny i jak są opłacane. Były tu na forum wypowiedzi sugerujące brak 50 i 100 za robotę w weekendy. A jest ogłoszenie na Montera instalacji klimatyzacji-serwisanta. Piszą o możliwości zakwaterowania, jak są wyjazdy służbowe, i że płacą diety. No dobra, a ile podstawy mogą płacić i ile te diety wynoszą? Poza tym, jak często są takie wyjazdy?

Antek
@Dyzio

Bedziesz charowac jak (usunięte przez administratora) i nie zostanirsz doceniony. I trzeba uwaznie obserwowac rozliczenia.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Elektryk w Solair Instalacje Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie Solair Instalacje Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni w Niemczech
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
Stary pracownik 7 lat

Powiem tak dopóki szef działał sam panował nad wszystkim jak poprzyjmowal detektorów w firmie zaczęło działać się źle.(usunięte przez administratora) przekręty (usunięte przez administratora) to codzienność.Pracownik jest jak (usunięte przez administratora) ma pracować aż padnie ,narzucanie ile godzin ma pracować a w umowie 40 godzin tygodniowo.Zal mi szefa obudzi się z ręką w nocniku może być za. późno.

Dno

(usunięte przez administratora)nie firma. Minimalną krajowa i reszta w kopercie. Nadgodziny wypłacane oczywiście w kopercie i brak 50 nie mówiąc już o 100... Omijać i jeszcze raz omijać

Danuta
@Dno

Wszyscy dostają wynagrodzenie w ten sposób? Na rozmowie kwalifikacyjnej jest się o tym uprzedzonym czy wychodzi to później?

Polo

Stawki typu 20zl/h brak 50 w weekend... Szkoda czasu na tę firmę

Pracownik który 6 lat pracowa.
@Polo

Dokładnie tak jak napisane zero 50 w weekendy czyste godziny a ma dodatek są przycinane godziny wiecznie mało placa minimalna a resztę pod stołem kłamią (usunięte przez administratora) na każdym kroku , podwykonawca też nie płacą na czas przeciąganie cudowanie kłamania na początku dziennym . Omijać z daleka najlepiej

Mariusz

Zarząd firmy i każdy jeden z dyrektorów to tytani pracy oraz ludzie z pasją. Jeśli ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie powód, aby tego nie robić i narzekać. Dla ambitnych i chętnych do pracy - firma stwarza pole do rozwoju i zapewnia dobre warunki.

@Mariusz

Jeżeli dobre warunki to takie w których pracownik musi ciągle tankować auto za swoje bo czasem się zdarzyło że wysłali ale gdy wziął co swoje zostawalo niewiele. Wypłaty do 15-ego a ciagle 3 dni opóźnienia. Jeżeli dla was dobre warunki to 14.50 brutto bez żadnej diety dojazd codziennie 80km do miejsca pracy i brak organizacji w zarządzie bo liczyło się tylko konto i miało się zgadzać a jak już coś chciałeś od pana O. To potrafił nieodbierać telefonu. NAPRAWDE SUPER POLECAM JESLI KTOS MA NIELIMITOWANE W UNII I LUBI ROZMAWIAC CO SIE DZIEJE NA BUDOWIE TO TAM TAKICH SZANUJĄ

@.

I to co opisujesz to aktualne jest na dzień dzisiejszy? wiadomo czy mają teraz pełne zatrudnienie przy tego typu warunkach?

Zart
@Mariusz

Tytani pracy? Przecież w tej firmie kadra zarządzająca to mierne lizopupy które w innej poważnej firmie to co najwyżej ręczniki by mogli podawać. Dobra to jest ta firma dla pijaków bo takich się tam trzyma bo wiernie pracują za te śmiesze stawki nie zmienione od lat.

@Zart

Z tym całym alkoholem to do osób, z których stanowisk się odnosisz? Bo żeby to było o kierowcach to niemożliwe?

Szymon

To jak? Można się tu szkolić i podnosić kwalifikacje, bo ktoś napisał ze firma daje pole do rozwoju. Oznacza że też awansuje i daje podwyżki? Chętnie się tego dowiem.

CrazyMonter
@Szymon

Jak pójdziesz po podwyżkę to Cię zwolnią. Praca za minimalną i jakiś grosz w kopertę...

@CrazyMonter

Nie no chyba bez przesady, że od razu zwolnią? Rozumiem, że po prostu zbyt przychylni co do tego nie są? Ile osób musiało się odnośnie tego zawieść? :(

HenrykZ.

Doprawdy mocno dziwią mnie opinie niektórych z użytkowników, współpraca z firmą Solair na każdym etapie realizacji inwestycji przebiegła bez zarzutu i profesjonalnie. Polecam

Solec70

Jest praca

Czy są w firmie premie kwartalne ?

Izydor

Firma bardzo dobrze oceniana ale jednocześnie wymagająca i sądzę, że stąd wynika narzekanie pewnych pracowników, ja polecam.

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i powiem szczerze, że się bardzo zawiodłem i mam wrażenie że to całe "kierownictwo" tej firmy uważa się za wielkich biznesmenów i "panów życia" a tak na prawdę to nie potrafią załatwić podstawowych spraw związanych z pracownikiem który u nich pracuje. Nie wiem czy wynika to z niewiedzy tamtych panów czy po prostu wynika to z ich bezczelnego i ignoranckiego podejścia do pracownika. Ogólnie można powiedzieć że brak szacunku jest w tej firmie codziennością. Więcej pokory pseudo-biznesmeni !!!

Mistrz

Potwierdzam,same państwo, koledzy grający biznesmenów, żenada

Tacik

@Robo To forum dla pracowników więc zamieszczanie informacji o rozliczeniach między firmami nie powinno się tu znaleźć.

Robo

Zatrudniają firmy podwykonawcze i nie płacą w terminie, szef ustala kolejne terminy płatności a my czekamy dalej za pieniędzmi

Masło

Firma zatrudnia byłych kryminalistów i kapusiów, aby Was obserwowali zaś wracacie do Polski i nawet nie wiecie, jakie techniki stosują aby Was wkręcić w coś... Omijać szczerze sam przerobiłem...

Masło

Uważajcie firma w której robią postawi i kapusie z policji Michał Żuk poznałem osobiście, pojedziecie do pracy a wrócicie z ogonem który próbuje was w coś wyrobić. Omijajcie szczerze Wam radzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Solair Instalacje Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Solair Instalacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solair Instalacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solair Instalacje Sp. z o.o.?

Solair Instalacje Sp. z o.o.
  • Leśna 71B
    86-050 Solec Kujawski

Solair Instalacje Sp. z o.o.