Opinie o KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KLIMAT SOLEC SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. w Toruń

Dzień dobry. ;) w internecie widziałam, że jeszcze parę miesięcy temu była aktywna oferta na spedycję. Ciekawa byłabym opinii kogoś kto pracował lub wciąż się zatrudnia na dziale. aktualnie pełnie podobna funkcje w innej firmie i zastanawiam się jakby pracowało mi się tutaj

Czy w KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Natalia Gondek - HR Nowy wpis

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Tutaj nie udzielamy żadnych informacji. Dział Rekrutacji Natalia Gondek - Specjalistka ds. HR / tel.: +48 881 954 059 mail: rekrutacja@klimat-solec.pl

Natalka

Jak ta praca w modelu hybrydowym wygląda? Ile dni pracy z domu firma oferuje? Interesuje mnie to w kontekście stanowiska Kosztorysant Instalacji HVAC. Hybrydowy system oznacza, że można w danym tygodniu wcale nie przyjść do biura i te dni nadrobić w przyszłym tygodniu? Jest tu taka elastyczność?

Natalia Gondek Nowy wpis
@Natalka

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Tutaj nie udzielamy żadnych informacji. Dział Rekrutacji Natalia Gondek / tel.: +48 881 954 059 mail: rekrutacja@klimat-solec.pl

Madzia

Widziałam informację, że zarobki są zależne od doświadczenia i ze ustala się je na rozmowie. W ofercie dla asystentki na stronie firmowej nie wskazano go w wymaganiach, czy to oznacza, że zaczyna od podstawowego standardu płacowego? Co jest później? Po jakim czasie można ubiegać się o podwyżkę?

@Madzia

@Madzia

Monter

Powiem tylko jedno, wszystko jest pięknie i kolorowo, ale to tylko zagrywka. To co proponują na rozmowie kwalifikacyjnej, proszę brać na piśmie, bo po badaniach w medycynie pracy (płaci za nie osoba starająca się o pracę, a ich koszt to 231 zł, który ma być zwrócony z pierwsza wypłatą) podczas podpisywania umowy, stawka godzinowa już jest inna niż proponowano (oczywiście nie mam na myśli większej). I wówczas ma się do wyboru, albo praca za nową, niższą stawkę, albo zmarnowany czas i wyrzucone w błoto 231 zł. To tak ku przestrodze innych, bo ja niestety zawierzyłem na słowo osobie, która prowadziła rozmowę rekrutacyjną. Oczywiście z umową przychodzi już zupełnie ktoś inny - nawet nie kadrowa. Nie umiem powiedzieć kto to taki, ponieważ ta osoba się nie przedstawiła.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Anetka

Do teraz nikt nie odpowiedział na tamten wyrok? To mnie nie dotyczy ale i tak zaciekawiło. Jakiś czas temu także poszukiwany był pracownik spedycji, zastanawiam czy taka praca nie będzie jeszcze dostępna? Jeśli tak to czy zdradzicie jakie są teraz zarobki? co składa się na całość wynagrodzenia?

Wiktor

Poszukuję pracy dla znajomego z dużym doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w zakresie went-klim. Jedyny minus to to, że jest po wyroku sądowym. Czy ma jakieś szanse

Czy w KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Natalia Gondek

Dzień dobry, oferujemy elastyczne formy zatrudnienia, istnieje możliwość zatrudnienia B2B. Zachęcam do złożenia dokumentów aplikacyjnych. Natalia Gondek

@Natalia Gondek

W waszych ofertach pracy na stronie www nie ma nawet widełek wynagrodzenia, interesuje mnie Inżynier ds. Instalacji ? takie informacje to dopiero po wysłaniu aplikacji i podczas rozmowy rekrutacyjnej można otrzymać czy możecie tak jasno napisac tutaj ?

@Zuzanna

Dzień dobry, wynagrodzenie omawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej z każdym kandydat. Wynagrodzenie zależy od różnych czynników np. doświadczenia kandydata, dlatego nie mogę podać tutaj wartości. Zachęcam do złożenia aplikacji.

Gabriela

Widzę tu info o rzekomym zadłużeniu firmy wobec podwykonawcy, a jeśli chodzi o wypłaty pracowników to nie ma się o co martwić? Pytam, bo chcę odpowiedzieć na ogłoszenie na ich stronie gdzie szukają Inżyniera ds. Instalacji. No ale to tylko jeśli nie ma strachu o terminowe pieniążki ;) Podpowie ktoś? I jaka umowa i wynagrodzenie? Na stronie piszą tylko, że stabilne zatrudnienie, ale nie wiem czy to oznacza umowę o pracę...

Ogólnie praca pod samym klimatem jest zwyczajna(w delegacjach) 3200 pensji na czysto ,obiadek po pracy, strój roboczy i na święta jakiś dodatek klasyka .Teraz może klimat z tej ciemnej strony (podwykonawcy)! którzy na każdej budowie latają pod banderą klimatu .Tu jest magia większość pracowników na czarno ,dają z 3000 tysiące miesięcznie do ręki ,zero diet ,zero obiadów ,o stroju roboczym nie wspomnę naprawdę ludzie uważajcie sam byłem świadkiem jak chłopak w zimę nie chciał wejść na dach po oblodzonej drabinie (bez ubezpieczenia ,bez wysokosciowych badań )wiecie co zrobił (usunięte przez administratora) szefa niby kierowniczek po nieskończonej zawodówce ? Powiedział to wypi****aj do domu ! I chłopak 500km wracał do domu ..... Naprawdę klimat jak klimat szacun ,Ale podwykonawców to tylko zgłaszać do inspekcji pracy!!!!!!!!!

Irena

Bardziej interesuje mnie ten pierwszy temat, pracy bezpośrednio z firmą. 3200 na rękę to podstawa? Czy podałeś już tą stawkę z premią? Dodatki świąteczne w jakich kwotach?

Pytanie?

Jakie stawki oferujecie spawaczą?

@Pytanie?

Dzień dobry, stawki są uzależnione od doświadczenia. Proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@klimat-solec.pl Pozdrawiam Natalia Gondek

@Natalia Gondek

a macie może jakies inne wolne stanowiska poza tym spawaczem ?

@Zuzanna

Dzień dobry, obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska: - Pracownik Produkcji, - Pracownik Spedycji, - Specjalista ds. Kadr i Płac, - Monter Instalacji Elektrycznych I Automatyki, - Inżynier Budowy – Instalacje Elektryczne, Automatyki i Teletechniczne, - Monter Instalacji Wentylacji. Serdecznie zapraszam do składania aplikacji: rekrutacja@klimat-solec.pl.

@Natalia Gondek

A widać że kręcicie na samym starcie.

Bożena

Hej, mam takie pytanie odnośnie tej oferty operator wózka widłowego, którą wstawili. Jest napisane, że to jest praca na pełen etat. A można wiedzieć, jaka umowa jest proponowana?

@Bożena

Dzień dobry, pierwsza umowa to umowa na okres próbny. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę. Natalia Gondek Specjalista ds. HR mobile +48 881 954 059 natalia.gondek@klimat-solec.pl

KMWTW

nie polecam pracy w tej firmie, dojenie na nadgodzinach, współczynnik marny. Zreszta widać na portalach typu pracuj,olx jak desperacko szukacie nowych osłów. 18brutto na start na hali nie ważne jakie stanowisko. Zastanowiłbym się 6 razy zanim wysłałbym cv na waszym miejscu.

@KMWTW

o co chodzi z tymi nadgodzinami ? nie płaca za nie czy płaca za mało ? jest teraz oferta na operatora wózka widłowego, wiesz moze czy na nim tez jest te 18zl brutto/h bo nie ma stawki w ogloszeniu a podana przez ciebie jest nawet ponizej minimalnej , wiec jak to dziala ?

Noname
@Zuzanna

Zuzia tam o wózek widłowy to trzeba się bić ,z tego co wiem jak masz kogoś znajomego wyzej to nadgodziny się znajdą i zapłacą za nie . Ogólnie zauważyłem niby klimat Solec a ze solca to garsteczka ludzi tam została i to było z 2 lata temu hehe

Stary

Klimat w pracy ok każdy wie co robić i tu niemam zastrzeżeń ,ale po pracy szczanie przed drzwiami ,kultura jeden do drugiego to jak bym oglądał więzienie na Polsacie w sumie nie zdziwiłoby mnie jak większość po wyrokach.nie oceniam bo nie interesują mnie pijackie mordy ani ludzie cisnącyy drugiego (kwestia wychowania (usunięte przez administratora) wychowały to później traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) i bardzo złe rzeczy słyszałem o podwykonawcach i w sumie słyszałem na holu firmy ale to moZe dopowiem o swoich obserwacjach jak ktoś zacznie temat bo z tego może być wielka afera niedługo :)

Pytanie?

Jakie stawki oferujecie spawaczą?

Wiecie może, czy w KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. szukają chętnych na staż?

Natalia Gondek

Dzień dobry, poproszę o przesłanie swojego CV. Na adres: rekrutacja@klimat-solec.pl. Pozdrawiam Natalia Gondek Specjalista ds. HR

Pytanie?

Jakie są stawki dla spawacza? Ile można wyciągnąć w normalnych godzinach?

Iwona
@Pytanie?

A jakie masz doświadczenie jako spawacz ogólnie?

CHAMPION

Wszystkim komentującym negatywnie pracę "Konga" oraz "Bambra" serdecznie dziękuje za wyrażenie swoich żali w internecie, nie ujawniając swoich Nazwisk. Jesteście naprawdę bardzo dorośli, szacun. Jeśli wam kiedyś jaja odrosną to zapraszam na spotkanie twarzą w twarz, na którym każdy będzie mógł się otwarcie wypowiedzieć. Ale póki co niech każdy zajmie się swoim życiem i nie wpier…. w cudze. Skupcie się chłopcy naprawdę na pracy, bo póki co to wasza praca skupia się na: ściemnianiu, szukania swojego cienia, kręceniu papierosów, rozmowach przez telefon i znoszenia materiału na budowę, którego nawet nie potrzebujecie. Brakuje wam organizacji, zgrania zespołu (no chyba że chodzi o picie vodki po pracy-wtedy to macie takie zgranie, że ja pierdziele) i chęci do pracy. Narzekacie tylko na małe zarobki, ale no sory, za leserstwo nigdzie nie płaca. Za to co zarabiacie powinniście jeszcze po stopach całować ;) Pozdrawiam !

bambol
@CHAMPION

a ty czemu masz fejknejma dzbanku , a piszesz i odrastaniu jaj przeciez ...

Lilkaa

Pracuję tu od roku i jestem zadowolona.

Karol
@Lilkaa

Z czego konkretnie? Płacą dobrze? Powiesz jaka jest stawka żebym mógł ocenić czy będzie mi pasować?

Norek

Pracują kilka lat na produkcji to czułem się okradany z pensji i ten współczynnik to jakiś śmiech na sali masakra. Praca dla takich którzy lubią chorować to ok.

@Norek

jak to ? bo chyba nie rozumiem, nie jest tak jak na podpisanej przez ciebie umowie pensja wyplacana ?

Basia

Jaka jest atmosfera w biurze i ile można zarobić na stanowisku kadrowej?

@Basia

Dzień dobry, staramy się aby w firmie panowała przyjazna atmosfera oraz indywidualny stosunek do pracownika. Z rozmów przeprowadzonych ze praktykantami czy naszymi pracownikami wyłania się obraz przyjaznego miejsca pracy i dobrej atmosfery :). Co do wynagrodzenia to zależy ono od doświadczenia pracowników. Nie mamy ustalonych widełek. Pozdrawiam Natalia Gondek Specjalista ds. HR mobile +48 881 954 059 natalia.gondek@klimat-solec.pl

Zostaw merytoryczną opinię o KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w KLIMAT SOLEC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLIMAT SOLEC SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KLIMAT SOLEC SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w KLIMAT SOLEC SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KLIMAT SOLEC SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Nadborna 2A
    86-050 Toruń