elmark

Morąg

Opinie o elmark

tom

I tak być powinno tym bardziej, ze 8godzin spedzasz czasu w pracy wiec to tez nie jest malo i kazdy chce jakos milo spedzic te godziny, a nie w wiecznych aferach, poszukiwani teraz są inżynierzy sprzedaży

ktos

Oszuści . Tyle w temacie

ja

to chyba elmarki Ci się pomyliły

Blada

W tej "pseudosieci" zawsze była, jest i będzie jedna wielka błazenada. Pracowałam to wiem

Blada

Masakra. Kierownik rejonu sam wychwala swoją firmę, bo nikt normalny dla Marka F. nie chce pracować.

mimi

Ciekawa jestem, kto w ogóle pisze takie durne komentarze, i w jakim celu!!! Pracuję w tej firmie i uważam że radzi sobie calkiem nieźle. Lepiej niech wskaże taki osobnik firmę prywatną sprzedającą meble która ma wzrost w tym okresie, a następnie stawi się do takiej z prośbą o przyjecie! Pokaż co potrafisz...

ELMARK TONIE

Zostaw opinię o elmark - Morąg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elmark