ERS|Defines positive change
counter
4 10 8 5 1
Paweł Nowy wpis

Mogę podpisać się spokojnie pod taką opinią. W takiej firmie chce sie pracować.

Edyta Nowy wpis

Bardzo polecam zarówno pracę jak i współpracę z agencją rekrutacyjną ERS. Pomocny i bogaty w doświadczenie zespół to zdecydowanie wizytówka firmy. Świetna atmosfera, jasny podział zadań, elastyczny grafik i możliwość doskonalenia własnych umiejętności. Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w ERSie. :)

Maja Nowy wpis

Jak w tym momencie wygląda sytuacja w ERS|Defines positive change? Może któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy chciałby powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Na stronie internetowej ERS|Defines positive change znalazłam wiele aktualnych ofert pracy, głównie w Krakowie. Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się ze szczegółami tutaj: http://ers.pl/dla-kandydatow/oferty-pracy/

Administrator Nowy wpis

Możecie opisać teraźniejszą sytuację ERS|Defines positive change? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paweł

Czy coś dzieje się w firmie? Czym spowodowana jest ta cisza? Sądzę, że jest bardzo dobrze i nie ma chętnych do pisania, czy mam rację?

Klaudia
@Paweł

Cześć Paweł! Wszystko u nas w porządku, mamy bardzo niską rotację w firmie, stąd pewnie mało komentarzy.

Maja

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji. Pracujesz w tym dziale firmy? Co możesz powiedzieć osobom, które myślą o aplikacji do pracy? Jak wygląda codzienna praca przedstawiciela handlowego w ERS|Defines positive change?

emka

na szczęście @emka ERS|Defines daje też szansę studentom i absolwentom prowadząc dla nich praktyki. Trzeba znać angielski, interesować się rekrutacją i mieć entuzjazm do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o ERS|Defines positive change - Kraków

ERS|Defines positive change