ERS|Defines positive change

Kraków

Opinie o ERS|Defines positive change

Paweł

Czy coś dzieje się w firmie? Czym spowodowana jest ta cisza? Sądzę, że jest bardzo dobrze i nie ma chętnych do pisania, czy mam rację?

Klaudia
@Paweł 12.11.2017 21:01

Cześć Paweł! Wszystko u nas w porządku, mamy bardzo niską rotację w firmie, stąd pewnie mało komentarzy.

Maja

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji. Pracujesz w tym dziale firmy? Co możesz powiedzieć osobom, które myślą o aplikacji do pracy? Jak wygląda codzienna praca przedstawiciela handlowego w ERS|Defines positive change?

emka

na szczęście @emka ERS|Defines daje też szansę studentom i absolwentom prowadząc dla nich praktyki. Trzeba znać angielski, interesować się rekrutacją i mieć entuzjazm do pracy

Zostaw opinię o ERS|Defines positive change - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERS|Defines positive change