Pasedo Przemysław Wiślak

Zawiercie

Pasedo Przemysław Wiślak
2 20

Opinie o Pasedo Przemysław Wiślak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Monika

@Rogal, @GooG, jednak ze strony internetowej wynika, że promują się nawet poza granicami kraju, na różnych targach branżowych. Czy nawet mimo takich rzeczy, zarządzanie według Was jest naprawdę na niskim poziomie?

Rogal
@Monika 29.04.2018 10:29

nice try Izabela

Rogal

firma idzie na dno totalny brak umiejetnosci zarzadzania

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Pasedo?

GooG
@HYT 13.03.2018 20:00

Potwierdzam powyższe.

Felek

Pewnie nadają się ci co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżą i zdają co się dzieje w firmie osobą nadzorujących to taki ma dobre zarobki i pewnie dobrą premię jako uznanie za dobrego konfidenta taki nie będzie pewnie dobry

Alvaro

Widać często ogłoszenia do tej firmy myślałem też żeby się przyjąć tu .Ale sądzę że jakby zarobki były ok i warunki fajne to by nie było co trochę ogłoszeń .W firmie gdzie jest dobrze nie ma rotacji takich. Coś jest na rzeczy i świadczy o pracodawcy.

Robotliwy

A piszecie że takie super zarobki, to czemu tak ciągle ludzi szukają??

Robotliwy
@ja 24.02.2017 20:01

Czemu nie każdy? Co aż taka ciężka praca, czy aż tak gonią że trzeba biegiem latać żeby norme wyrobić.?? Coś chyba jest nie tak z tą firmą że tak ciągle ludzi szukają.

Anonim

A jaka tam panuje atmosfera? Czy kierownik i szef są w porządku, da się z nimi wytrzymać? A jaki tam jest system pracy i czy soboty są wolne??

Diwo

Piszecie o niezłych zarobkach a ktoś z Was tu obecnych może napisać jakie są te zarobki? Jestem świadomy tego, że można dobrze zarobić ale co z umową? Może ktoś napisać bo szukam pracy będę wdzięczny

qwert

Pracowało się ok, szef w porządku choć czasami furiat. Zarobki niezłe.

Zostaw opinię o Pasedo Przemysław Wiślak - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasedo Przemysław Wiślak