Pasedo

Zawiercie

Opinie o Pasedo

Felek

Pewnie nadają się ci co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżą i zdają co się dzieje w firmie osobą nadzorujących to taki ma dobre zarobki i pewnie dobrą premię jako uznanie za dobrego konfidenta taki nie będzie pewnie dobry

Alvaro

Widać często ogłoszenia do tej firmy myślałem też żeby się przyjąć tu .Ale sądzę że jakby zarobki były ok i warunki fajne to by nie było co trochę ogłoszeń .W firmie gdzie jest dobrze nie ma rotacji takich. Coś jest na rzeczy i świadczy o pracodawcy.

Robotliwy

A piszecie że takie super zarobki, to czemu tak ciągle ludzi szukają??

Anonim

A jaka tam panuje atmosfera? Czy kierownik i szef są w porządku, da się z nimi wytrzymać? A jaki tam jest system pracy i czy soboty są wolne??

Diwo

Piszecie o niezłych zarobkach a ktoś z Was tu obecnych może napisać jakie są te zarobki? Jestem świadomy tego, że można dobrze zarobić ale co z umową? Może ktoś napisać bo szukam pracy będę wdzięczny

qwert

Pracowało się ok, szef w porządku choć czasami furiat. Zarobki niezłe.

Zostaw opinię o Pasedo - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasedo