Opinie o Pasedo Przemysław Wiślak w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pasedo Przemysław Wiślak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pasedo Przemysław Wiślak o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pasedo Przemysław Wiślak w Zawiercie

Robotliwy

A piszecie że takie super zarobki, to czemu tak ciągle ludzi szukają??

Andrew

pracujecie na obrabiarkach CNC? przydałby mi się taka robota i mam blisko

anik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy praca przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn ?

Robotliwy

A piszecie że takie super zarobki, to czemu tak ciągle ludzi szukają??

@Robotliwy

Bo nie każdy się nadaje do tej pracy

@ja

Czemu nie każdy? Co aż taka ciężka praca, czy aż tak gonią że trzeba biegiem latać żeby norme wyrobić.?? Coś chyba jest nie tak z tą firmą że tak ciągle ludzi szukają.

@Robotliwy

Praca nie jest ciężka nikt nikogo nie goni w cieple na produkcji ale trzeba trochę myśleć i tu pojawia się problem

Andrew Nowy wpis

pracujecie na obrabiarkach CNC? przydałby mi się taka robota i mam blisko

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Pasedo Przemysław Wiślak?

Monat Nowy wpis

Któtko tam pracowałem ale było spoko. Trochę zimno

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pasedo Przemysław Wiślak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leon

Firma dobra dla pracowników. Jesteś dobry, starasz się robić jak najlepiej to potrafią to docenić!!

Magik
@Leon

ŁM, szef kazał Ci tak napisać ?? :D

Stary
@Leon

Łukasz,Przemek kazał Ci tak napisać?

Nowa

Dzień dobry. Czy w pasedo jest szansa na prace w godzinach od 7.30.pozdrawiam

Witam. Na jakie zarobki można liczyć w pasedo? Produkcja i magazyn? Pozdr

Ola

@Leon a w jaki sposób?

nowy

Witam, jak wygląda praca biurowa w tym przedsiębiorstwie?

Lidia
@nowy

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Pasedo. A jakie konkretnie stanowisko biurowe Cię interesuje? Napisz proszę.

Lol

Jest niezle, da się wytrzymac. Wlascicel rzadko przychodzi kierownik ok. Ciagle przyjmuja kogos nowgo

Miki
@Lol

A jak z pracą na magazynie ? Ciężka czy da się wytrzymać ? I nadgodziny często się zdarzaja ?

@Lol

Skoro z informacji, którą podałeś, wynika, iż firma Pasedo ciągle zatrudnia nowe osoby, to zastanawia mnie, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można z powodzeniem aplikować?

Siwy

Panowie a jak z pracą na magazynie ? Chodzi mi czy często się robi nadgodziny ?

kogel

Pracowało się dobrze ale zimno. szef rzadko zaglądał

Miron
@kogel

Szef ma ludzi od tego , którzy wszystko widzą, a zimno dla tego żeby szybciej się ruszać i będzie ciepło.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Pasedo Przemysław Wiślak?

Atmosfera jest bardzo dobra jak ktoś che pracować i ma głowę na karku na pewno nie będzie narzekał

Jorg

Łukasz, Pszemek ci to kazał napisać?

Felek

Pewnie nadają się ci co (usunięte przez administratora) liżą i zdają co się dzieje w firmie osobą nadzorujących to taki ma dobre zarobki i pewnie dobrą premię jako uznanie za dobrego konfidenta taki nie będzie pewnie dobry

Bolo
@Felek

Ciekawe że te złe opinie pisze facet co wyleciał z roboty za kradzież i olewanie. Dla niego ta robota nie była zadobra

Melon

Atmosfera do bani liczy się w tej firmie ten kto p(usunięte przez administratora) , gość pomyślał i kapitał zbudował duży między innymi pracą ludzi którzy się nie liczą i są za nic ,(usunięte przez administratora) jak coś chce to inny człowiek super miły itd, przychodzi parę dni przed wypłata to jakby druga twarz założył ,dwulicowy poszczelony (usunięte przez administratora) o wszystko się czepia aby tylko z wypłaty odbić i -50, jeszcze trochę to się wszyscy zwolnią i będzie sam robić w drelichach, odradzam jeżeli ktoś szanuje sam siebie to stąd się zwalnia

Iza
@Melon

A od kiedy wislak jest prezesem? To jednoosobowa dzialalnosc.

Melon
@Iza

Na jedno wychodzi jest właścicielem każdy wie o co chodzi

Iza
@Melon

No tak, z reszta wypowiedzi sie zgadzam, bo niby czemu konstruktorzy odchodza? Jeden bahora urobil, reszta dobrowolnie poszla wpizdziec

Pszemek

Hehehe

Rob-otny
@Melon

W całej firmie tak jest? Nie da sie dogadać z ludźmi i kierownikiem?

Remigiusz
@Rob-otny

Kierownik jest spoko, jak ci sie bedzie chcialo robic i masz leb na karku to zarobisz

Rob-otny
@Remigiusz

I o to chodzi żeby dobrze zarobić. Atmosfera ogolnie jest dobra? Warto isc do pracy?

ole
@Iza

Ciekawe kto to napisał. Nie sądzę żeby Iza pisała takim rynsztokowym językiem :)

@Rob-otny

Wszyscy mogą się dogadać tylko nie ty, zadaj sobie pytanie dlaczego ?

Bruno

Zazdrość o co?

Bruno

W każdej firmie są plusy i minusy źłe i dobre strony , proste rozwiązanie jest jeżeli komuś nie odpowiada praca w danej firmie to poprostu odchodzi zwalnia się i idzie w swoją stronę do innego zakładu pracować , a nie tak jak niektóre osoby tutaj wycieraja (gembe) o właściciela firmy w której im nie wyszło.

John
@Bruno

Niezły PR drodzy pracownicy :)

Another nice try, Iza.

@Rogal, @GooG, jednak ze strony internetowej wynika, że promują się nawet poza granicami kraju, na różnych targach branżowych. Czy nawet mimo takich rzeczy, zarządzanie według Was jest naprawdę na niskim poziomie?

@Monika

nice try Izabela

Rogal

firma idzie na dno totalny brak umiejetnosci zarzadzania

Zostaw merytoryczną opinię o Pasedo Przemysław Wiślak - Zawiercie

• Jak się pracuje w Pasedo Przemysław Wiślak?

Zobacz opinie na temat firmy Pasedo Przemysław Wiślak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Pasedo Przemysław Wiślak
1.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Gliniana 63
    42-400 Zawiercie