Pasedo Przemysław Wiślak

Zawiercie

Pasedo Przemysław Wiślak

Opinie o Pasedo Przemysław Wiślak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czarek

Może trzeba bardziej zaangażować się w pracy i nie będzie powodu do posądzania innych o nieuczciwe praktyki?

@Czarek 03.09.2018 20:12

Another nice try, Iza.

Melon

Atmosfera do bani liczy się w tej firmie ten kto po palcu wchodzi do tyłka prezesowi , gość pomyślał i kapitał zbudował duży między innymi pracą ludzi którzy się nie liczą i są za nic ,prezes jak coś chce to inny człowiek super miły itd, przychodzi parę dni przed wypłata to jakby druga twarz założył ,dwulicowy poszczelony szajbus o wszystko się czepia aby tylko z wypłaty odbić i -50, jeszcze trochę to się wszyscy zwolnią i będzie sam robić w drelichach, odradzam jeżeli ktoś szanuje sam siebie to stąd się zwalnia

Iza
@Melon 12.07.2018 21:04

A od kiedy wislak jest prezesem? To jednoosobowa dzialalnosc.

Melon
@Iza 13.07.2018 21:50

Na jedno wychodzi jest właścicielem każdy wie o co chodzi

Iza
@Melon 14.07.2018 08:23

No tak, z reszta wypowiedzi sie zgadzam, bo niby czemu konstruktorzy odchodza? Jeden bahora urobil, reszta dobrowolnie poszla wpizdziec

Pszemek
@Iza 14.07.2018 11:10

Hehehe

Rob-otny
@Melon 12.07.2018 21:04

W całej firmie tak jest? Nie da sie dogadać z ludźmi i kierownikiem?

Remigiusz
@Rob-otny 16.07.2018 21:15

Kierownik jest spoko, jak ci sie bedzie chcialo robic i masz leb na karku to zarobisz

Rob-otny
@Remigiusz 17.07.2018 09:55

I o to chodzi żeby dobrze zarobić. Atmosfera ogolnie jest dobra? Warto isc do pracy?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Pasedo Przemysław Wiślak?

Andriej
@Administrator 22.06.2018 09:37

Spier&alaj je*any pomiocie gowork.

Monika

@Rogal, @GooG, jednak ze strony internetowej wynika, że promują się nawet poza granicami kraju, na różnych targach branżowych. Czy nawet mimo takich rzeczy, zarządzanie według Was jest naprawdę na niskim poziomie?

@Monika 29.04.2018 10:29

nice try Izabela

Rogal

firma idzie na dno totalny brak umiejetnosci zarzadzania

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Pasedo?

HYT
@Administrator 20.02.2018 18:59

Atmosfera jest coraz gorsza a z szefa zrobił się niesamowity cham. Odradzam!

GooG
@HYT 13.03.2018 20:00

Potwierdzam powyższe.

Felek

Pewnie nadają się ci co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżą i zdają co się dzieje w firmie osobą nadzorujących to taki ma dobre zarobki i pewnie dobrą premię jako uznanie za dobrego konfidenta taki nie będzie pewnie dobry

Alvaro

Widać często ogłoszenia do tej firmy myślałem też żeby się przyjąć tu .Ale sądzę że jakby zarobki były ok i warunki fajne to by nie było co trochę ogłoszeń .W firmie gdzie jest dobrze nie ma rotacji takich. Coś jest na rzeczy i świadczy o pracodawcy.

Robotliwy

A piszecie że takie super zarobki, to czemu tak ciągle ludzi szukają??

ja
@Robotliwy 17.02.2017 11:42

Bo nie każdy się nadaje do tej pracy

Robotliwy
@ja 24.02.2017 20:01

Czemu nie każdy? Co aż taka ciężka praca, czy aż tak gonią że trzeba biegiem latać żeby norme wyrobić.?? Coś chyba jest nie tak z tą firmą że tak ciągle ludzi szukają.

Anonim

A jaka tam panuje atmosfera? Czy kierownik i szef są w porządku, da się z nimi wytrzymać? A jaki tam jest system pracy i czy soboty są wolne??

Diwo

Piszecie o niezłych zarobkach a ktoś z Was tu obecnych może napisać jakie są te zarobki? Jestem świadomy tego, że można dobrze zarobić ale co z umową? Może ktoś napisać bo szukam pracy będę wdzięczny

qwert

Pracowało się ok, szef w porządku choć czasami furiat. Zarobki niezłe.

Zostaw opinię o Pasedo Przemysław Wiślak - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasedo Przemysław Wiślak