Opinie o Kelly Services Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Kelly Services Poland Sp. z o.o.
3 31 28 5 1
Wiki Nowy wpis

Czyżby złość, że nie udało się dostać tu do pracy? Kelly Services to dobra firma i nie dla każdego!.

Tak1Nie4
Edyta Nowy wpis
@Wiki

Wiki, po Twoim wpisie można sądzić, iż jesteś aktualnie zatrudniona w firmie Kelly Services Poland. Jak do tej pory układa się Tobie współpraca z tą firmą? Jak sama widzisz na wątku przeplatają się opinie pozytywne i negatywne. Ty dementujesz te drugie nie podając jednak żadnych argumentów na plus dla firmy. Zechcesz w paru słowach opisać to dlaczego jest to dobra firma?

G Nowy wpis

Niestety nie mam dobrych doświadczeń z tą firmą. Zapraszają na rozmowę rekrutacyjną, na której mówią wprost, że odezwą się za kilka dni (podając nawet konkrety dzień), po czym mijają miesiące a Oni przepadają jak kamień w wodę. Zero profesjonalizmu. Nigdy więcej nie zdecyduję się na udział w rekrutacji prowadzonej przez Kelly Services. Nie polecam też innym, gdyż to zwyczajnie strata czasu.

TakNie3
Asa

Jaki były pracownik tej firmy nie polecam. Bardzo mało płaca, nie budują motywacji, obcinają benefity. Demotywująca pracownikow i śledzą ich każdy krok, micromanagement w najgoszej wersji. Zero elastyczności co do godzin pracy (15 min spóźnienia to bura mailowa), stroju (tylko białe koszule i marynarki) nawet sprawdzają czystość biurka. Szefowa ma styl kat zarządzania rodem. Lat 90. A rekrutacje jak to rekrutacje. Widełki podają klienci a nie my. Im więcej dostanie kandydat tym więcej dostanie agencja, wiec nie szukamy naiwniaków, tylko klienci dyktują warunki.

Tak6Nie

Moi Nowy wpis
@Asa

Hej jak sprawdzają każdy krok przez micromanagement? Lider obserwuje i śledzi ile kto i jak często chodzi do WC i po kawę czy przez raporty, kartę wejściową?

TakNie

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Kelly Services Poland Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Tak2Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
He he

Typowe brytyjskie korpo jak Hays czy Page - tyle że dużo mniejsze. Jak już wyżej wspomniano dress code, zero flex time w pracy, zero pracy zdalnej. Piszę pod kątem pracy jako rekruter. Jak rekrutują dla klientów nie wiem bo nie aplikowałem. Generalnie podobno słabo. Nie polecam, strata czasu, duża rotacja

TakNie1

Edyta

@Monika, Twój opis wskazuje, że dział HR Kelly Services Poland indywidualnie podchodzi do każdego potencjalnego pracownika tej firmy. Możesz napisać również, jak długo trwała rozmowa kwalifikacyjna i jakie pytania zostały Ci na niej zadane? Inni użytkownicy odbiorą tę wypowiedź jako wskazówki, które pomogą im się przygotować do ich własnej rozmowy kwalifikacyjnej w Kelly Services Poland.

Monika

Ja bardzo polecam kontakt z firmą, zwlaszcza dla osob szukajacych pracy w Sprzedazy! Jedna z Pań pomogla mi znalesc prace, na kazdym etapie wiedzialam co sie dzieje, osobiste traktowanie czlowieka, mily kontakt. Duzo informacji o firmie do ktorej aplikowalam, wszystko jawne. Pozdrawiam, Monika

TakNie1
Edyta

@zdystanswana rozumiem, że na rozmowie kwalifikacyjnej nie czułaś się komfortowo, ze względu na postawę rekrutera. Czy pomimo wszystko zostałaś zaproszona do współpracy z docelowym pracodawcą? Czy wrażenia po procesie rekrutacyjnym zniechęciły Cię do podjęcia pracy? Mogłabyś podzielić się z pozostałymi użytkownikami informacją na ten temat?

zdystanswana

Nie polecam tej firmy, rekruter z dużym ego, niezbyt elegancki w romowie, typwy bufon. Moje odczucie jest takie, że jeżeli jest w tym interes to trzeba być miłym, jeśli nie ma interesu to można spuścić ze schodów. Życzę więcej klasy tej firmie i doboru rekruterów wykazującym szacunek dla kandydatów i mających "to coś" a nie tylko pozę.

Tak6Nie

Ja

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Rekrutowali w ubiegły roku dla firmy Senvion. Poświęciłem swój czas na rozmowę z nimi w Warszawie, a oni nawet nie raczyli odpowiedzieć rezultatach w ustalonym przez nich terminie. Firma porażka, traktują ludzi jak śmieci.

Tak10Nie
jhgvfc

powiem Wam ze tutaj firma stawia na ososby ktore dobrze znaja jezyki obecne bo widze sporo ogloszen i najczesnicej napisane jest ze wymagana jest znajomosc jezyka wloskiego na przyklad czy tez portugalskiego

Dagmara

Ustawiają rekrutacje pod swoich kandydatów z tzw "kapelusza". Nie liczcie na to, że dzięki nim zdobędziecie atrakcyjną posadę. Nawet jeśli jesteście bardzo dobrzy, i zagrozicie ich kandydatom znajdą jakikolwiek błąd żeby was wykreślić z rekrutacji. Przekonałam się o tym na własnej skórze. A tak poza tym bardzo profesjonalni. Z wyjątkiem nieuczciwości.

sss

A ja wątpie w ich profesjonalizm, bo nieaktualne ogłoszenia wiszą DOSŁOWNIE miesiącami.

haerka

zawsze chciałam pracowac w agencji pracy, dlatego studiowałam marketing połączony z HR, myslicie że jest jakaś szansa żeby złapać u nich zatrudnienie w Kelly Services Poland Sp. z o.o. obecnie? mają jakieś wolne miejsca pracy i potrzeba im specjalistów? w jednej firmie pracowałam przez chwilę w dziale rekrutacji nawet już i chwalono mnie

krzysztof zaleski
@haerka

Nie idz, tam, teraz ta firma to jest dno :/

!

Spółka Kelly Services złamała prawo i zachowała się nieprofesjonalnie przekazując moje dane osobowe i CV innym firmom. Potem jacyś nieznani mi ludzie dzwonią i posługują się informacjami o mnie. Nieprofesjonalne.

Tak5Nie

d
@!

tak sie składa, że stawki proponuje klient anie Kelly Services. My zarabiamy procent od stawki, więc im więcej taka osoba dostanie, tym więcej zarobi agencja, więc w naszym interesie jest by dostała więcej, ale klienci ustalają sztywne widełki, więc to ich wina.

Gostek

Dzisiaj zadzwoniła jedna Pani (Justyna) z Kellys Services. W ogłoszeniu, które mi przesłała wyraźnie napisane, że pracodawca proponuje atrakcyjne wynagrodzenie, w rozmowie na telefon mówi, że muszę podać stawkę wynagrodzenia. Zakłamanie, nie polecam tej agencji. Chcą zarobić na pracowniku maksymalnie dużo co miesiąc. Gdy powiedziałem, że chce dobrze zarabiać, to ona mówi, że taki jej pracownik nie odpowiada, bo ona szuka takiego, który chce się rozwijać a kasę to ona zarobi. Niech sama sie zgłosi może do takiej pracy cwaniara.

Tak3Nie

budyn12

Jakie są tam zarobki?

Ja

Sama tam kiedyś pracowałam, firma bardzo sie stara, wiadomo że na tym zarabiają. Jedno muszę im przyznać - bardzo dbają o kandydatów ! I są profesjonalni. Stawiają na jakość. Mi się tam dobrze pracowało, fajni ludzie którym o coś chodzi ... nie tylko o kasę - jak niektórym. A tym wszystkim tak odważnie oceniającym powiem jedno - zastanówcie się nad sobą, na tym co piszecie. Bo to wszytsko świadczy tylko o Waszym bardzo niskim poziomie.

Kandydat

ja bylem rekrutowany przez Kelly do call center. rekrutacja bardzo profesjonalna, Panie w kelly nardzo miłe i pomocne. Praca w call center to juz co innego. Ale kasa zawsze była wypłacona, na moze pytania zawsze ktoś odpowiadał szybko. Kelly - ok. Call center - juz mniej. Ale taka branża.

gosc gosc

dokladnie. Choc w Kelly uczciwie podchodza. Wiadomo, ze do Call center przez agencje latwiej sie dostawc, a agencja na tym zarabia, przeciez to logiczne. A kasa na czas i fajna obsluga i bez sciemy ! A praktyki to nie do Call Center ! Jak praktyka to do nich bezposrednio przeciez. Kolezanka byla, mowila, ze bylo bardzo fajnie, luzno i sie nauczyla sporo ! Najlepiej sie wypowiadac jak sie nie bylo !

gość

ja tam nie narzekam... kasa na czas! a wiadomo różnie z tym bywa..to druga agencja z której korzystam, ta to przynajmniej cie szanuje bo w tej pierwszej to po rozmowie sie juz zawinąłem..!!!

klaus

kupe dzadów i nic więcej.nagabuja do call center i kaza ludziom na chama wciskac przez telefon jakies tabletki.

sylwia

agencja naganiająca pracowników do call center (nie wiem czy gdzieś jeszcze) ładnie mówią, robią dobre wrażenie... i robią w konia. rekrutując się przez tą agencję masz niższą stawkę niż bezpośrednio udając się do call center. na własnej skórze sprawdziłam - część osób z mojej grupy szkoleniowej było rekrutowana przez agencję a część bezpośrednio i porównaliśmy proponowane stawki.

ona

Wita. Czy ktoś pracował tam? Kelly dużo dodaje ogłoszeń. Mało jest opinii na ich temat. Moja prośba, jak coś wiecie to piszcie.

Zostaw opinię o Kelly Services Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Kelly Services Poland Sp. z o.o.