Quick

Dzięcioły

Opinie o Quick

Karolina

@kacper...czy jesteś pewien, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś z was jeszcze odczuł mobbing w firmie Quick?

kacper...

Panowie nie polecam pracy w tej firmie, pieniądze zabierane za byle co,mobbing , nie spotkałem nigdy czegoś takiego, kierownictwo nadęte ,chyba chodzi o to żeby ich wszyscy się bali.

@kacper... 27.09.2017 20:36

banda dzikusów,samozwańczy dyrektor i kierownik

D01
@pracownik 14.10.2017 17:44
banda dzikusów,samozwańczy dyrektor i kierownik

Pracowniku, piszesz banda dzikusów, o kim piszesz .

Karolina

@Bolek dlaczego Twoim zdaniem nie można pracować tam normalnie?Powiedz coś o tym. Jeśli ktoś szuka pracy w Quick to trwa rekrutacja na Kierowce kat. C + E w Błonie i Prace biurowe pon-pt w Gliwicach.

Bolek

Firma Quick nie polecam, nie da się tam pracować normalnie, a pomysły kierownictwa to obłęd totalny,

była
@Bolek 31.03.2017 21:37

co się stało z tak prężnym zakładem?

Robol...

Karol
@Robol... 19.09.2016 10:34
Co tam słychać doszły mnie słuchy że macie najgorszych drukarzy ,i jeszcze za psie pieniądze doginają ha ha....

To jak najprędzej udaj się do laryngologa bo masz duże problemy ze słuchem, a widać że powoli dochodzisz więc nie ma na co czekać.

No właśnie ciekawe jak długo jeszcze ta lokomotywa będzie jechała

haha
@,, 11.05.2016 23:14
No właśnie ciekawe jak długo jeszcze ta lokomotywa będzie jechała

Czemu wypisujecie te brednie.Jak nie pasuje to proszę zmienic miejsce pracy i będziecie zadowoleni.Tylko oglądacie się aby wychlac coś wysoko procentowego (własnej produkcji)

?
@haha 12.05.2016 20:50

Od kiedy można zmieniać miejsce pracy

Czemu piszesz firma padaka

po

ta firma to juz wogóle padaka kierownik z kotłowni i kj córusia z mamunią wielkie rządzicielki za 10 na godzine i wchodza w d... szpakowi

szerszeń

Do ab cd, ktoś specjalnie tak pisze

ab cd

O co tu chodzi i kto pisze te brednie, ktoś pomylił filmy lub firmy. Pisanie takich bzdur jest bez sensu. Piszcie opinnie na temat konkretnej firmy a jak nie to nie.

Gruby Bolek

Dobrze płacą w czas sam raz na tydzień. A jak nie to raz na dwa sposoby można znaleźć pracę w młodym zespole. Proszę czekać na kontakt w sprawie manicure bo to jest praca dla studentów specjalistów studiów podyplomowych trzeciego roku pierwszego stopnia doktora. Teraz jest już tak jak pisałem wcześniej czyli super i nie tylko na chwilę obecną mam nadzieję że będzie tylko lepiej.

xyz

Nowe siły przybyły to praca wre pewnie coś się dzieje czy jak zwykle tylko zamęt.

W firmie Quick ,wielkie przebudzenie mocy.Powracają najlepsi ze złomowiska

rudy

Niedawno to piszemy łącznie tzn razem.

fajny
@rudy 24.10.2015 16:21
Niedawno to piszemy łącznie tzn razem.

I co z tego.

maniek

Pracowałem nie dawno w tej firmie,nie polecam totalny wyzysk ludzi.

mądry

co Ty powiesz ,szukasz kariery karierowiczu "żenua"

nn

Mamusia z córeczką trzymają władzę,przyjaciel rodziny jeszcze pomaga.Czyż to nie jest cudowne

''''''''''''''

Szansa niby na co?

//////

To co dzieje się na oczach innych przestaje być sprawą prywatną...

nn2

KaJotki to wogóle jak na pokaz mody przychodzą a nie pracować. Chociaż by zarzuciły na plecy te białe szlafroczki a nie dekolt wywalony, spódniczka krótka jak tylko się da. Miło popatrzeć na zgrabne dziewczyny ale to jednak praca

imigrant
@nn2 23.08.2015 12:12

kj juz nie ma. sa za to panie od oszczedzania. pilnuja zeby rozpuszczalniki nie parowaly.

nn

Najlepsza jest KJ z torebek co przyszła. Ona jest taka mądra.

dl

1-2 i zapierdziel

L

@L 11.07.2015 07:14
Witam. Jakiej wysokości są pensje laminiarzy w Waszej firmie, 2-3, 3-4 czy 4-5 tyś i jaka panuje na dziale atmosfera?...

3-4 tyś do tego duże cwaniactwo

@123 21.07.2015 13:46
3-4 tyś do tego duże cwaniactwo

cwaniastwo, pałkarze i podający i robi się karjere by65

nn

Woził wilk razy kilka i powiezli wilka

,,,,

Liczydło,stępel i ryza papieru a i jeszcze ołówek kopiowy taką chcesz przyszłość

(***) (***)

O małe jajeczko z czasem zrozumiesz widocznie jeszcze nie pora.

,,,,

Do wykropkowanego nawiasa.Piszesz o wkręcani rozsądku zaangażowaniu skrzydełkach .O co chodzi

(***) (***)

Ciekawe jak długo jeszcze będzie trwało to pseudo zaangażowanie nowo przybyłych sciemniaczy i kto jeszcze da się w to wkręcić. Przykre jest to że niektórzy starzy pracownicy to kupili bo nowym to się nie dziwię ale też powinni kierować się zdrowym rozsądkiem. Obserwując to wszystko nasuwa się wniosek iż nowi kierownicy zmianowi angażują się w sprawy nie związane z bezpośrednio z produkcją jeszcze chwila i wszyscy zobaczymy w co. Prezesi zawsze stawiali na ludzi z zewnątrz ale z czasem zobaczymy czy dobrze zrobili oni nie maja informacji oraz wiedzy co tak dokładnie dzieje się na produkcji. Czas wszystko pokaże ale już widać że pewnym osobą z produkcji taki układ będzie pasował będą bezpieczni pod ich skrzydelkami

(**)(**)

Przeczucie to nie jest, znam życie a przede wszystkim możliwości tej firmy oraz nowych pracowników którzy przyszli.

...

Dlaczego sądzisz że nic z tego nie wyjdzie

('')('')

Czas wszystko pokaże a ja wam wszystkim mówię że nic z tego nie wyjdzie.

Do putina. ZŁYCH ZIÓŁEK UŻYWASZ, ZMIEŃ NA USPOKAJAJĄCE

putin

Weźcie się za robotę zamiast narzekać. Jak komuś nie pasuje to niech znajdzie sobie miejsce gdzie będzie mu dobrze albo jak taki mądry to sam otworzy własną firmę. Przyszedł czas zmian, mniejszych czy większych, jak ktoś nie chce lub nie potrafi się dostosować to najwyższa pora sobie pójść. Niesprawiedliwe bo ktoś tyle lub tyle zarabia? Wypracował sobie to, wiedzą i umiejętnościami lub sprytem i cwaniactwem- jednego oraz drugiego większość osób nie posiada więc naturalne że zazdrości i ocenia z góry. Ja patrzę na swoją pensję, nie cudzą i radzę robić tak innym by nie pozjadać się na wzajem...

Pajacyki - którymi ktoś steruje zobaczymy do kiedy.

Może być robol

Panowie czytam te wasze wpisy, można z nimi dyskutować zgadzać się albo nie, ale nasuwa się jedna uwaga WIECEJ SZACUNKU WOBEC SIEBIE !!! Wszyscy pracujemy w jednej firmie i ciężko jest uniknąć w tak dużej grupie osób kłótni czy złośliwych uwag.

@Może być robol 31.03.2015 19:01

Dokładnie

Po co te nerwy

...

do robola: a co tobie chusteczki się skończyły

robol

Widzę ze humory dopisują.

(*)

Ja jestem młody drukman

...

ty jesteś drukman czy młody

W Quicku a co chodzi.

,,,

jeśli nie jest tajemnicą, to gdzie obecnie pracujesz

Do drukmana:na jakich drukarkach pracowałeś, na jakich zasadach ,gdzie

@.. 18.03.2015 12:46
Do drukmana:na jakich drukarkach pracowałeś, na jakich zasadach ,gdzie

Dzięki juz mam robote

młody

I pewnie czy ładne dziewczyny pracują w DKJ ?

drukman

Czy ktoś, coś napisze o pracy w tej firmie? Jakie maszyny, jakie zarobki dla drukmana? Czy warto wysłać cv? Jaka jest opinia pracowników o firmie quik?

robol

I jak drodzy pracownicy firmy Quick prawda boli, tylko narzekacie że wszystko w tej firmie jest źle tylko nikt nie robi nic w kierunku aby było lepiej. Wiadomo w kupie lepiej narzekać co to bym ja i jak nie zrobił bo wszystko wiem. Drodzy pracownicy zacznijmy wymagać najpierw od siebie a potem żądajmy tego od firmy. Przestańcie pisać te brednie od których czytania nie tylko oczy bolą. Go Work People.

szczepianurkowiczowicz
@robol 16.03.2015 18:48

Zgadzam się z poprzednią opinią ,przestańcie marudzić i narzekać, nie dotyczy tylko działu druku tam tylko paru narzeka.

drukman

Mam pytanie, szukam pracy na drukarce, jakie zarobki, jakie warunki i jakie maszyny. Czy warto?

dzięcioł
@drukman 15.03.2015 16:43

Nie warto!!!

@dzięcioł 15.03.2015 21:40
Nie warto!!!

Dlaczego, może coś więcej? Może ktoś inny napisze coś o pracy drukarza w Quick

nobody

Firma mała, ale z perspektywą rozwoju. Płace z opóźnieniami, ale na normalnym, dość dobrym poziomie, możliwość zwiększenia zarobków przez nadgodziny - firma potrzebuje ich stale, a nie wszędzie można te nadgodziny wyrabiać. 2 właścicieli, (chyba dobry i zły policjant), duża elastyczność i możliwość rozwoju - pomimo dość słabej sytuacji z cashflow firma która stale inwestuje. Pracownicy - jak wszędzie: od baranów po super ludzi z wizją. Ogólnie dość daleko, ale bardzo polecam!!!

Profesionalista

brawa dla drukarzy. Wasza postawa budzi podziw...

QuickTheBest
@wieczny biedak 14.03.2015 18:35
no w astepnej kolejnosci powinni isc do prezesow z prosba o uciecie pensji albo chociaz wieksze potracenia za odpad....

Biedni, wykorzystywani i sfrustrowani bracia pracownicy QUICK-a!!!! Przykro się czyta te Wasze żale, szczególnie jeśli wypisują je ludzie pracujący tam po wiele lat. Przypomnijcie sobie i zastanówcie się; gdzie byście byli, co umieli i co robili gdyby tej firmy nie było w tym tłuszczowskim pierdzidołku. Przypomnijcie sobie również ile bubli i shitów naprodukowaliście, ile kasy firmowej przejeb...... ile wódy w pracy wychlaliście i jak ostro się opie....ście, ile godzin w najlepsze sobie bimbaliście. Teraz, po takim rachunku sumienia odpowiedzcie uczciwie na pytania: czy firma pomimo braku kasy Wam nie płaci, czy firma pomimo Waszego hu...go podejścia się nie rozwija, czy Wy jako pracownicy nie rozwinęliście swoich umiejętności, czy nowi ludzie w firmie nie mają wpływu na jej rozwój i również Wasz???? Pamiętacie jak firma wyglądała 5-10 lat temu, a jak wygląda (pomimo biedy) teraz. Zamiast biadolić, bardzo Was proszę o rzetelną, uczciwą pracę, oszczędne podejście do wszystkiego co używacie, a przede wszystkim o koncentrację na tym co robicie Wy, a nie inni!!! QUICK the BEST

@QuickTheBest 15.03.2015 10:53

Witam, jeden konkretny komentarz do sytuacji oraz osób które pracują w tej firmie. Oczywiście jest bardzo dużo osób którym zależy aby firma się rozwijała. Wszystkim nam pracującym w tej firmie powinno zależeć na rozwoju, bo tak naprawdę największy wpływ na rozwój firmy mamy my czyli pracownicy. Wiadomo firma nie jest idealna ale obecnie na rynku ciężko o takie.

Pewnie tak

szczepianurkowiczowicz

Ciekawe jak długo Picek po drukuje 2 tygodnie. Co się dzieje.

stary

tak buty były osiemnaście lat temu vansy hehe apropo picka uwaga!!! lepkie ręce !!!

roobool
@stary 05.03.2015 12:17

lepkie rece, nawachany w pracy, to sie quikc dorobil pracownika... ale to czlowiek wiadomo kogo i szare robole moga tylko patrzec jak do firmy wkracza nowa wladza. niedlugo cpunek przejdzie na onyx albo expert albo wogole kierwonikiem drukarzy zostanie a my robole beddziemy dalej robolami pod rzadami cwaniaczkow.

goWork
@stary 05.03.2015 12:17

A ja tam Picka lubię - wielka wiedzą zamiast obrabiać mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to uczyć się od niego trzeba pracy!

Zostaw opinię o Quick - Dzięcioły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quick