SIA Pietrucha Sp. z o.o.

Ksawerów

Opinie o SIA Pietrucha Sp. z o.o.

Megan

My Polacy mamy skłonności do narzekania. Jak komuś się nie podoba styl pracy, atmosfera - odchodzi. Rynek pracy jest pełny ofert, a dobrzy pracownicy są cenieni i ciągle poszukiwani. Czasy się zmieniają. A w każdej pracy są wymagania, albo się na nie godzisz albo nie. Narzekanie to efekt nieudacznictwa i zazdrości. A wyciąganie brudów do sieci przez pracowników jest żałosne. Firma płaci regularnie, jak wszędzie są jakieś "niesprawiedliwości" i dziwni ludzie, niektórzy to fakt pozjadali rozumy. I jak to w życiu bywa, nie oczekuj, że będą Cię na rękach nosić, że u nich pracujesz, albo zatrzymywać na siłe kiedy będziesz chciał odejść. Pracujesz, pensje dostajesz, a jak Ci się nie podoba...zmieniasz. To Ty wchodzisz w organizację i się przystosowujesz. Wszędzie tak to działa! Ciekawe miejsce na poznanie nowych doświadczeń zawodowych, rynek jest dziś mobilny, nie musisz pracować tam do emerytury, ale możesz mieć możliwość poznania jak funkcjonuje polska firmia z oddziałami na innych kontynentach. Dla mnie było to ciekawe doświadczenie :)

Labirynt

Czytam to wszystko i dochodzę do wniosku, że tak prężna firma zajmuje się wszystkim tylko lokalnie jest do niczego. Prawnie to już wiadomo, że w kraju jest do niczego... Eh szkoda tylko profesjonalistów, którzy poświęcili swój czas w tej firmie. Sprawiedliwość i tak wygra a wszyscy Ci , którzy kopią doły sami wpadną do głębokiej dziury...

wodospusty.pl

Każdy będzie wiedział kto to napisał - mnie wywalono i oszkalowano kłamstwami wymyślonymi przez dyrektora od nanoszenia poprawek do umów, które i tak nigdy nie są podpisywane bo spychoterapia działa w tej firmie wspaniale. Dodam że firma Pietrucha nie wypłaciła mi należności za 2 miesiące pracy. Sprawa wyląduje w sądzie pracy! Inne sprawy z których których firma się nie rozliczyła z moja firmą są obecnie rozpatrywane przez rzecznika praw patentowych i prokuraturę. Zobaczymy.....:) O wynikach powiadomię Państwa odpowiednim wpisem. I niech nikt nie wierzy że to firma o światowym zasięgu...., to źle zarządzana wiejska firma z 10 dyrektorami i jednym handlowcem - KINO

XYZ
@wodospusty.pl 14.11.2017 13:17

Robert, Fajnie, że się ujawniłeś. Dla Ciebie nie było tutaj przyszłości. Wiesz dlaczego? Ciebie wciągnął tutaj A i byłeś jego człowiekiem. Po wywaleniu A nie mogłeś tutaj zostać, bo zbyt wiele informacji poszło by do niego. Ale trzymaj się Arka - on ma dobrą gadkę i potrafi obiecywać ogromne zyski - może Ci załatwi kolejną robotę. Tylko tym razem zróbcie tak żeby nie było aż tak wiadome, że jesteś od niego. Oczywiście jeśli są zobowiązania to podaj firmę do sądu. Ja już nie wieże że w tej firmie będzie kiedykolwiek dobrze.

wodospusty.pl
@XYZ 15.11.2017 07:50

Robotę już mam, tej nie brakuje w Polsce :) Zastanawia mnie tylko czy dyr od niczego (ten bezczel co mnie na odchodnym poprosił ze spuszczoną głową o przekazanie bezpłatne firmie Pietrucha mojej domeny internetowej www.wodospusty.pl - żart jakiś), czy naprawdę wydaje mu się że to tak zostawię ? - naiwniak... A domeny im nie sprzedam bo ich nie stać. A w firmie, mam nadzieję że nie wszyscy zachorują na zbiorową sklerozę i potwierdzą w sądzie czyje to pomysły wdraża firma Pietrucha.

Szukasz pracy?

Lola

To że ktoś pomógł w znalezieniu pracy jeszcze nic nie oznacza . Te panie, podobnie jak ten pan miały płacone za wykonywaną pracę i za nic więcej. Te panie mają swoje życie osobiste poza pracą nie związane z osobami z pracy. Pan A. zazwyczaj pracował kilkadziesiąt, kilka tysięcy km. od głównej siedziby, w przeciwieństwie do asystentek i komentarze insynuacje są bezpodstawne. Proponuję lepiej zająć się pracą.

lala
@Lola 14.11.2017 10:10

Pan A pracował kilka tysięcy km od głównej siedziby? Czy Ty wiesz co w ogóle piszesz????? Wiesz ile to jest kilka tysięcy km? Pracował w Ksawerowie i czasami bywał w Błaszkach żeby kogoś gnębić. Ludzie zrobili źle bo jego sposób traktowania podwładnych należało zgłosić do sądu i odszkodowanie pewne. Prędzej czy później tak by się stało - miał szczęście, że go wywalili na pysk. Zniszczył wszystko co było fajne w tej firmie. Nie zrobił nic dobrego - wszystkie jego głupie pomysły nie wnosiły nic - wywalona kasa w błoto. Sporo dobrych ludzi musiało przez niego odejść. Dla mnie to "nieczłowiek" i mam nadzieję, że go nigdy w życiu już nie spotkam. Nie mogłam patrzeć na jego fałszywą gębę!

Lola
@lala 15.11.2017 07:57

Więc jeśli żonie pana A nie przeszkadzały asystentki, a asystentkom żona to brakuje tylko wielkiego materaca. Niech każdy walczy o swoje.Widzę że teraz też nie jest idealnie, więc ten cały bałagan to nie tylko jedna osoba, która już nie pracuje.

lala

Dla jasności - pan A nie odszedł - został wy**bany. I to była najlepsza decyzja w tym roku. Najgorszą było jego zatrudnienie Niestety fajna firma, gdzie była stosunkowo dobra atmosfera zmieniła się w pseudo korporację... Więcej dyrektorów niż ludzi do roboty Asystentek też wiele z tego jedna jest dyr asystentek :D Jakby tak dobrze policzyć to z 10 dyr jest. Niektórzy z nich nie mają żadnych podwładnych... Cyrk!!! Ci bardziej kumaci odeszli, ja też niebawem Najbardziej płaczą za panem A pewnie panie, którym załatwił tutaj posadę.

o tempora o mores

podobno nie poszedł sam ,, cieniasy go wywalili... znowu w d..pę starania .. gratulacje z okazji cofki... szansa była ale się zmyła ... zamiast świata zdobywamy wieś i jesteśmy gdzieś ...

Nel

No i teraz to dopiero sie dzieje, jedyny który wiedział co robi poszedł w p...du, starzy przytakiwacze znow górą, i nastała długo oczekiwana cisza......, czyli mordy w kubeł bo jak nie to wypad. Tak akurat to się nie da, to droga do nikąd, im głupszy tym większe ma znaczenie i więcej do powiedzenia. oczywiście nie w oczy, bo żaden nie ma na tyle odwagi, ale w donoszeniu ! mistrzowie :) teraz to naprawde trzeba szukac, zdecydowanie nie polecam

Xxx

Pani dyrektor PR jest na tyle podła że zamiast załatwić sprawę to leci na skargę do prezesa. Oby ta podłość kiedyś wróciła do takich ludzi.

Nel
@Xxx 23.09.2017 18:38

podłość wynika z jej natury, nie można oczekiwać od wołu nic po za sztuką mięsa

Jack

Było jak było wszyscy marudzili, było źle i niedobrze, teraz są zmiany, zmiany, zmiany i też większość marudzi i narzeka, ( i żeby była jasność, wg. mnie zdecydowanie na lepsze, choć nie każdy musi tak uważać) wreszcie widać że cos się dzieje i cos się zmienia. ja się nastawiłem jak jeż do tych zmian, ale po kilku miesiącach widze że to jednak układa się w całość . a Państwo dyrektorstwo spuściło zdecydowanie z tonu i tez musza wreszcie zasuwać. i choćby z tego powodu jest lepiej niż było :)

Jacek

Pracuje od 10 lat i z wieloma krytycznymi opiniamj sie zgadzam, pracownicy musza byc multifunkcyjni bo co chwila dostaja zadania nie ze swojego zakresu obowiazkow, wrzuty z boku, przynies wynies pozamaitaj, panstwo dyrektorstwo to ponure, rozwydrzone towarzystwo traktujacy ludzi jak popychadla na kazdym kroku pokazujacy swoja wyzzszosc. Moim zdaniem boja sie ibdbaja tylko o siebie a ludzi maja gleboko w ....., teraz mialo sie zmienic, ale zobaczymy. Ciekawe czy prezes wie jaka zla robote mu robi to towarzystwo wzajemnej adoracji

...

Panie "Menago" uderz w stół a nożyce się odezwą... Poziom komentarza świadczy o autorze. Pozdrawiam

Błaszki

Ja tam nie wiem, ja tam nie wiem komu tak źle, ale jak komuś tak źle to niech se idze gdzie indziej i nie oczernia tu dobrej firmy. Że trzeba pracować - tak to prawda, że wymagający dyrektor-tak to prawda, i ciągle tabelki trze robić-też prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawraca spotkaniami - też prawda, wszystko to prawda. I co z tego ? skarżą się Ci co się nie dostali albo wylecieli - i to też prawda, sam nikt nie odchodzi.

Menago

A najlepsza jest ta Lalka co to garderobę prezesa musiała do pralni wysyłać, z tego co wiem to pralnia przyjeżdża i zabiera wszystko....., Ale laleczki są tak umeczone robotą że nie dają rady...... Biedne .... zmęczone......, Ta co pisała już pewnie zameczyla sie

Dario

No to ja się dopisuje do słodzacego, bo jak nanrazie to tu same oszolomy wypisuja głupoty, pewnie Ci co nie mają co robić a robota fajna i perspektywy jeszcze lepsze

Jasne

Powyższy komentarz wydaje się bardzo przesłodzony.

Bartek

Nic nie podlega pod sąd pracy, bo wylatują Ci którym nie chce się pracować, a zmiany ...., jeszcze w tej firmie nigdy nie było tak dobrze, jasny kierunek, wynafrodzenia zawsze na czas, nowy sprzęt, , nowe pomysły i wszyscy mogą się zaangazowac i ich zdanie jest brane pod uwagę. Ja pracuję do stycznia, a już dwa moje pomysły są wdrażane, i będzie kasa dodatkowa. a tutaj piszą co nigdzie nie dają sobie rady i mają dużo czasu hehehe, a będzieci emieć jeszcze więcej

Nie wspominam dobrze pracy w tym miejscu. Wybierając się do pracy na stanowisko biurowe trzeba liczyć się z byciem pracownikiem ''multifunkcjonalnym'' poczynając od ''przynieś, wynieś, pozamiataj'' po regularne dostarczanie i odbieranie z pralni prania pana prezesa i załatwiania innych jego spraw na mieście, mając jednocześnie masę innej pracy w biurze. Jeżeli komuś nie przeszkadza bycie traktowanym jako służący oraz patrzenia przez przełożonych z góry to myślę, że odnajdzie się w tej firmie. Trzeba jednak przyznać, że wynagrodzenia wypłacane są zawsze w terminie.

Błaszki
@raf 01.05.2017 01:00
Robią teraz rekrutację. Wygląda na to że wymieniają sporą część kadry. Czy coś tam się działo?

Dzieje się bardzo dużo. Nowy dyrektor pozbywa się starych kompetentnych ludzi i wymienia na nowych nie doświadczonych. Nie polecam.

Mel
@Pracownik 27.01.2017 22:24

To nie kwestia jednej osoby - to cały układ jest chory. Jeden wyleciał i już kolejna się szykuje na jego miejsce. I wcale nie będzie lepiej.

Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy SIA Pietrucha Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.

raf

Przecież to podlega pod Sąd Pracy i PIP.

Zostaw opinię o SIA Pietrucha Sp. z o.o. - Ksawerów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIA Pietrucha Sp. z o.o.