ALBATERM

Staw

Opinie o ALBATERM

Co za "Nieznane" i "Anonimowe" ameby umysłowe z podstawowym wykształceniem pisały te opinie?? Gdzie interpunkcja i zasady pisowni?? Firma bardzo rzetelna, umowa o pracę, wszystkie zarobki wykazywane i odprowadzane składki jak się należy. Jedna z lepiej płacących firm w regionie. Starsi starzem i doświadczeniem pracownicy zarabiają z nadgodzinami pod 6 tys. Więc czego chcieć więcej?? Pozdrawiam.

@Pracownik 15.07.2017 14:57

Oczywiście netto (do ręki) z doprowadzonym podatkiem.

Anonim

W tej firmie to cyrki szczegolnie z bhp. Przyszedł nowy od bhp a tez nie wie co to znaczy. Doczepia sie o kamizelki odblaskowe a wozkowi nie maja odpowiedniego stroju od kiedy dresy to stroj bhp

Nieznany

Gosciu od bhp on chyba nie wie co to znaczy to slowo skoro przychodzisz do pracy to powinienes dostac nowe ciuchy i obuwie a nie buty uzywane helol Higiena cwoku

maken

Nie wiem za bardzo o co wam chodzi z tą szkołą życia @xxc, ponieważ ja większym problemów z firmą nie widziałem, traktują dobrze swoich pracowników, którzy są tak w ogóle zatrudniani na umowę o pracę, dodatkowo też można liczyć na pakiet socjalny co na pewno zachęca

Tomek - 2010-01-15 22:59:16 Bardzo solidny pracodawca. Uczciwe zarobki dobrze rozliczane. HEHE bardzo smieszne ogolnie szkola zycia

Tomek

Bardzo solidny pracodawca. Uczciwe zarobki dobrze rozliczane.

Zostaw opinię o ALBATERM - Staw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALBATERM