budrem rybak

Luzino

Opinie o budrem rybak

Seba

Pracuję o 6 miesięcy jako elektryk i gorąco polecam. Pensja na czas i to nie przy najniższej krajowej a z pełnym zusem. Urlop legalny, atmosfera z chłopakami normalna, kierownicy też ludzie, stałe godziny pracy, więc można planować czas po pracy. Roboty dużo. POLECAM.

Karol

Mikołaj ! Jakbyś nie wiedział to ja jako Kierownik d/s transportu w firmie BUDREM wynająłem jedynie podnośnik koszowy w celu wycinki gałęzi na cmentarzu. Widzę, że do nieobiektywnych opinii jesteś pierwszym, a nie lepiej skoro wszystko widziałeś i byłeś na miejscu ruszyć tyłek i również społecznie posprzątać nieusunięte gałęzie przez Zarządcę cmentarza ? BRAK SŁÓW !

Mikołaj

TYLKO FIRMA BUDREM ZOSTAWIA PO SOBIE BAŁAGAN!!! TAK JAK DZIŚ NA CMĘTARZU W LUZINIE. ZA TAKIE COŚ PAN RYBAK DOSTANIE OTO TAKIE GAŁĘZIE NA SWOIM GROBIE. MIESZKANCY GMINY LUZINO SKŁADAJĄ KĄDOLĘCJE FIRMIE BUDREM!!!

Dzidek

Praca jak wszędzie tylko jest mały problem z ubraniem roboczym trzeba o nie się prosić z narzędziami też kiepsko a kierownicy trzęsą tylkami jak mają o coś prosić żeby kupili a tak po za tym o.J.☺

Sławek

Jest praca za która jest kasa, tak było, jest i będzie. Pracuję w końcu w firmie wypłacalnej na czas, dającej pracę uczciwie na umowę i z zusem. Polceam.

Sylwek

Jestem mile zaskoczony. Wiadomo jest praca to trzeba pracować, nikt za darmo nic nie da, ale Kierownicy normalni, koledzy z pracy normalni, Szefostwo normalne. Nie ma przeciągania z wypłatą pensji, kasa na czas, a jak kogoś robota na budowie przeraża to niech szuka roboty w salonie piękności.

Mały

Praca jak wszędzie na budowie. Ciężko bo robota ciężka, ale kolesie w robocie są ok, kierownicy normalni a kasa na czas i bez żadnych problemów. Pijesz to wylatujesz a tak jest sii. Polecam bo przynajmniej dowiozą na budowę, ciuch dadzą, zus zapłacą i mają robotę. Polecam.

grzeź

Grześ to ty. Tak pisze drektorek. 2 listy przecież są a premia to mega duża muszę z walizką przyjeżdzać na wypłatę. W Top 5 najlepszy pracodawca roku. .........:-(((((((((((((((((((((((((((((((

Grześ

Pracuję i polecam. Pensja na czas, ZUS odprowadzany na czas - pełen legal a nie jak u innych na 2 listy ! Z Szefem rozmawiam raz na pół roku, jak się przypadkiem widzimy na budowach, a tak decydują kierownicy. Jest jak w pracy, robotę trzeba zrobić, ale nie ma polowania na premię czy pensję.

Zostaw opinię o budrem rybak - Luzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie budrem rybak