Marmet S.C. Zakład Produkcji Metalowej

Nowy Tomyśl

Opinie o Marmet S.C. Zakład Produkcji Metalowej

Toja

Od jakiegoś czasu przyglądam się zamieszczonym tutaj wpisom i dochodzę do wniosku ,że osoby lub osoba która zajmuje się takimi pierdołami zachowuje się jak tchórzliwy szczur, który narobi rabanu a później chowa się w swojej norze. Jeżeli przyjacielu drogi nie masz dość cywilnej odwagi, aby powiedzieć komuś prawdy w oczy to wylej sobie kubeł zimnej wody na swój durny łeb żeby ostudzić rozkładający się mózg, a jeżeli to nie pomoże poprostu zmień prace

Zostaw opinię o Marmet S.C. Zakład Produkcji Metalowej - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marmet S.C. Zakład Produkcji Metalowej