AGENCJA CELNA

Międzyrzec Podlaski

Opinie o AGENCJA CELNA

Boguś

Ciekawe, jak tam obecna sytuacja w tej agencji. Swego czasu słyszałem, że firma dobrze przędzie, ale patrząc na powyższe opinie stwierdzam śmiało, że nie było tak kolorowo do końca. Ciekawe, czy długi agencji zostały opłacone, czy nadal borykają się z takimi problemami. Chętnie się dowiem jak to wygląda.

ANTYNOVIA

I JESZCZE DODAM, NIE MA NIGDZIE KONTAKTU DO TEJ POŻAL SIĘ BOŻE "FIRMY" BO WIERZYCIELE ZA BARDZO DOMAGAJĄ SIĘ ZWROTU DŁUGÓW

?

Bankruci, (usunięte przez administratora). O profesjonaliźmie nie ma mowy. Nie polecam

PATKA

AGENCJA CELNA " NOVIA SPEDITION" JEST RZETELNA FIRMĄ W KTÓREJ PRACUJĄ PROFESJONALIŚCI .

Zostaw opinię o AGENCJA CELNA - Międzyrzec Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA CELNA