Expoimage

Opinie o Expoimage

PogromcaTomasza

Nas oszukali ma 3 tys euro

Imaż

Ta firemka jeszcze funkcjonuje?

@wina

Organizacja tak, ale nie wykonawstwo! Szkoda zachodu i uwagi dla właściciela tej firmy!

Echo

Socjalne do pensji? Chyba nie wiesz o czym mowisz o ile nie jesteś właścicielem tej firemki

True

Mierność nad miernościami. Firma nie wywiązuje się z umowy; projekty słabej jakości, a wykonanie takie sobie. Proszę spisywać szczegółowo umowę i konsekwentnie egzekwować jej zobowiązania!

Sztand4u

Taa, podłączenie zapewnia organizator , reszta jest miernej jakości, czyli wykonanie i współpraca! Nie polecam współpracy!!!

Mao

Firma niegodna uwagi, produkty wątpliwej jakosci. Prosze uważać

Mesa

A co tam w Expomesse słychać? Wszystko gra?

Meds

Nie ma to jak własny PR. Bezcenne!

kisek

Faktycznie ilośc negatywnych opinii jest dośc spora, więc wnioskuje, że cos w nich musi być, to chyba nie jest przypadek i działania konkurencji, chociaż niektóre komentarze wyglądają na sztuczne. Typu Arek i what to pewnie jedna i ta sama osoba, chyba, że to zbieg okoliczności, bo odstep czasu pomiedzy postami jest niewielki.

Ari.Sch.

Prawdopodobnie nigdy nie byliście klientami tej firmy skoro piszecie takie negatywne opinie. Podejrzewam, że rządzi Wami chęć niszczenia konkurencji. Ja jestem zadowolona z wykonawstwa, terminowości i dobrego porozumienia z przedstawicielami firmy. Polecam tego wykonawcę ponieważ ma w swojej ofercie bardzo nowatorskie rozwiązania i świeży look.

Viktor.M.

ceny mają ok ale za dużo z nimi nerwów, nie wykonują zleceń na czas. miałem z nimi nie przyjemność budować stoisko na wystawę. zrobili nie tak jak w projekcie i do tego ukryli wiele niedociągnięć. w sprawie gwarancji nie można sie z nimi dogadać, unikają tematu. opinie na FB mają dobre bo chyba sami je piszą a te złe kasują. Jesli momo wszytko ktoś zechce z nimi współpracować to niech lepiej dobrze zbada umowe i dopisze kilka rzeczy związanych z terminami ( bo ich nie przestrzegają!)

iffff

skoro jest tyle pochwał to zapewne pracownicy są godnie za to wynagradzani. Tak powinno być wszedzie i pracodawca powinien motywować pracownika poprzez przyzwoite traktowanie. zastanawiam się czy są jakieś szanse na przyjęcie się do pracy w tej firmie i jak te wynagrodzenie wygląda za miesiąc pracy....

nikt

Ja mam zamiar zamówić u nich stoisko i zasięgnąłem opinii u kilku ich klientów. Nie wszystko było na 5+ ale otrzymałem pozytywne opinie i ich pracy. Więc nie wiem po co pytania tutaj - najlepiej zwrócić się do źródła.

Jarek

Konkurencja często miesza i wykorzystuje do tego niestety chwyty "poniżej pasa". Nie ma się co rozpisywać, obserwuję poczynania tej firmy i widzę że przybywa im wykonanych stoisk a to mówi samo za siebie, zresztą ja też wkrótce dołączę do mam nadzieję zadowolonych klientów.

neo

tyczy się firmy ze słowacji

neo

dla mnie wykonywali stoisko i jestem zadowolony projekt i realizacja super i profesjonalnie wykonane a przede wszystkim terminowo mimo zmiany lokalizacji stoiska i wynikających z tego tyt. problemów. Konkurencja chyba nie może się pogodzić z tym że ktoś robi lepiej i taniej. Pozdrawiam do zobaczenia przy realizacji następnego zlecenia.

integro

Ja natrafilem sie na ten watek juz po podpisaniu umowy… i wtedy troche sklonilo mnie to do analiz, Firma istnieje od 2013 roku na Slowacji i z tego co ustalilem swoimi kanalami niewiele ma wspolnego z tą Polską ktora notabene juz nie istnieje. Ogolnie jestem zadowolony ze stoiska targowego… pochwała za innowacyjnosc projektu

A.W

Z tego co wiem to firma ma siedzibę oraz pracownię na Słowacji, a po pracownikach czy montażystach nie widać było niezadowolenia...ale może nie o tej samej firmie rozmawiamy.

A.W

Widzę że negatywne opinie pisze się najlepiej, ale ja jako klient jestem zadowolona z wykonania mojego zlecenia. Stoisko estetycznie i funkcjonalnie zaprojektowane, dostarczone i zamontowane. Moja ocena jest pozytywna. Polecam.

ww

Nie polecam współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora)

alko

(usunięte przez administratora) Ja tez sie podpisuje własciciel dopiero jak sie pomyli to mówi prawde,mnie naciągnął na kase,nie płaci

Anonim

Nie polecam pracy!!!!!

Zostaw opinię o Expoimage - Rymanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expoimage