NordSped Sp. z o.o. Sp. k

Szczecin

Opinie o NordSped Sp. z o.o. Sp. k

Obietnice które zostały złożone na początku pracy nie miały nic wspólnego z rzeczywistością. Zarobki marne jak na to, że telefon dzwoni w czasie wolnym oraz weekendy. Premie wypłacane z dwu lub trzy miesięcznym opóźnieniem a w przypadku złożenia wypowiedzenia wszystkie niewypłacone premie zostają anulowane. Kierownicy w obawie przed naciskami z góry wprowadzają chorą rywalizacje miedzy pracownikami, przez co atmosfera w oddziale staje się nie do wytrzymania!! Osobie która samodzielnie się utrzymuje wypłata podstawowa nie wystarcza na opłaty oraz wydatki na życie. Jedyna podwyżka, która miała miejsce podczas stosunku pracy wynosiła wypłakane 100 zł. Jedyny plus to możliwość pracy dla osób bez doświadczenia, jednak w obliczu tego, że człowiek czuje się jakby pracował w call center nie jest to zbyt pocieszająca perspektywa. Nie polecam pracy w tej firmie.

ANONIM

Jeśli pracujecie uciekać, jeśli zamierzacie unikać! Wszystkie złe opnie niestety zgodne z prawdą

były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie! Przede wszystkim wszechobecny mobbing, atmosfera w pracy zależna od cyklu pani kierownik. Dział transportu, który by zginął gdyby nie spedytorki ustawiające firmowe samochody, a pani odpowiedzialna za samochody prowadzi prywatne rozmowy. Brak szacunku dla pracownika, nawet jeśli przy odejściu zrobią dobrą atmosferę, masz 100% pewności, że po wyjściu nie zostawią na osobie suchej nitki. Bez względu na staż pracy i udawaną sympatię w czasie pracy, o osobach które odeszły mówi się tylko źle dla zasady. No i co najważniejsze, przy odejściu nie płacą przysługujących premii. ZDECYDOWANIE UNIKAĆ!!!!

do byłego pracownika
@były pracownik 19.10.2017 23:49

Pozdrawiamy cieplutko Paulinko :)

Joanna

@Małaco masz na myśli? Jak traktowani są pracownicy? Co powoduje rotację, o której wspominasz?

Marzena

Fakturzustka -szczecin. Czy ktoś coś wie? Warunki, ogólna współpraca?

Maja

Czy może ktoś wyrazić swoją opinię o Szczecinie?

Mała

Gorszych warunków pracy jeszcze nie widziałam, uciekajcie z tej dziwnej firmy czym prędzej. Nie bez powodu jest tam ciągła rotacja, klient jak to klient - zwykły wieśniak jeżdżący ciężarówka ale i tak ma w sobie więcej klasy niż "kierownicy" którzy ze strachu przed odpowiedzialnością ze szczecina co 5 minut latają do łazienki. Traktowanie gorsze niż w ubojni drobiu, kasa marna jak na takie wyrzeczenia. Nie pozdrawiam i nie polecam firmy nordsped.

Mała

mireko

Podobno szukają spedytora i nie trzeba mieć ukończonych studiów a można być w trakcie fajna opcja dla studentów

max

Może i ta Pani tak żartowała....ale kto żartuje, że pracownikom urlopu nie daje?!

max

Jeżeli chodzi o filię w Gdyni...byłam tylko na rozmowie i uciekłam z krzykiem...Pani kierownik bardzo grubiańska, traktowała mnie jak wroga. Chyba miała zły dzień bo starała się udowodnić jaka jestem beznadziejna i praca w jej firmie to dla mnie mega szansa ehhhh. Obserwowałam atmosferę w biurze i trochę tragedia :(. Najlepsze co powiedziała to" u mnie nie dostaje się urlopu w lato bo jest sezon, w zime też...no może jak dziewczyna trafi na porodówkę to może wtedy dostanie..." prawie spadłam z krzesła :D

Kilka spostrzeżeń o pracy w filii w Gdyni. Praca sama z sobie ciekawa, można nabrać dużej wprawy w relacjach z przewoźnikami. Opinia dotyczy jednak samej atmosfery i stosunku kierownictwa do nowej, niedoświadczonej osoby. Oferowany w ogłoszeniu atrakcyjny system wynagrodzeń oraz przyjazna atmosfera w pracy są tak odległe jak Polska od Ameryki. ( usunięte przez administratora ) Może po pół roku taka nowa osoba zdobędzie jakieś grosiki. Obiecywane podwyższenie stałej pensji nigdy nie nastaje. Nauka i przygotowanie do pracy marne. Na dzień dobry i na do widzenia przez całe 8h nad głową unosi się tekst "dzwoń, dzwoń, dzwoń, dzwoń", gorzej jak call center. Zero nauki programu obsługującego, zero wglądu w zlecenia. Ciągle trzeba dzwonić. 2 tygodnie siedzenia i dzwonienia. Jak wyłapiesz jakieś zlecenie ewentualnie możesz je samemu wklepać. Atmosfera wręcz wisielcza. Wszystko przez kierowniczkę( usunięte przez administratora ). Ciągle coś jest źle, ciągle coś jest niewykonane. A pracownicy naprawdę się starają. Ani z niej kierownik, ani tym bardziej nauczyciel. Co nie jednemu by się nóż otwierał w kieszeni jakby widział jej zachowanie. Oczywiście zapomniał wół jak cielęciem był.. Żenada straszna. Tak jak było wspomniane wcześniej, praca sama w sobie okej się wydaje, ale przez osobę jaką jest( usunięte przez administratora ) odechciewa się wszystkiego. Szkoda nerwów i czasu. Jest wiele lepszych firm oferujących godne warunki i dobrą atmosferę. NIE POLECAM.

anonin

obniżenie stawki musiało byc, czymś spowodowane? nie przypuszczam, że kryzys miał na to wpływ? w każdej pracy od Ciebie czegos wymagają? tu akurat dzownienia. W sumie zrozumiałe taki, charakter pracy. Jak się przyjmowałes nie mówili na czym praca polega? Podstawa była 1500? i możliwa prowizja ( w zależności od wyników? )

jesli chodzi o szczecin to nie wiem..ale wroclaw....coz interesujacych to na pewno ale aj bym tam pracy nie polecal wogole..zawsze moze sie zdarzyc ze jest kryzys i obnizaja Ci stawke z powiedzmy 1500 na 900 zl to wtedy zycze powodzenia z taka robota chyba ze chcesz wypluwac flaki z siebie i dzwonic caly czas jakbys siedzial/a w telecentrum (przynajmniej tam jest stala stawka ktorej raczej nie zmieniaja)to ja woalbym siedziec na tylku i zmaiast slyszec dzownic caly czas...to wolalbym wiedziec ze moim obowiazkeim jest dzownic i dostac za to kase...;p no chyba ze lubisz slyszec w kolko to samo i lubisz keidy wbijaja na Ciebie kolejne beznadziejne priorytety gdzie na 100 osob zatrudnionych moze zrealizoac tylka od 1 - 6 osob;p powodzenia ... doslownie NIEEE polecam;p [usunięte przez moderatora] orbota i tyle ...nawet orbota i wykorzystywanie ludzi tam nie rownia sie z zarobkami...ludzie nie idzcie tam

Zostaw opinię o NordSped Sp. z o.o. Sp. k - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NordSped Sp. z o.o. Sp. k