KIM Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o KIM Sp. z o.o.

Mec

Wiesz co, no czasami tak widocznie bywa, ale nie ma się co chyba za bardzo tym przerażać, takie życie i tyle,

Przeciez to oczywiste ze ZPCHr zatrudniaja pracownikow za najnizsza krajowa ale to nie znaczy, ze nie mozna wiecej zarobic , W KIMie o ile ktos sie sprawdzi ma mozliwosc awansu a co za tym idzie i lepsze wynagrodzenie . Jak sie chce pracowac to i mozna zarobic !!!

margaret

To prawda, że pensje brutto1317 zł. najniższa krajowa. Jak powiedziałam, że rezygnuje to pani kadrowa rzuciła słuchawką. Bardzo kulturalnie nie ma co !!!!

Klient i Maruda

kierownictwo tej firmy to banda [usunięte przez moderatora] zakład pracy chronionej któremu przydałaby się rehabilitacja umysłowa, wykorzystywanie pracowników i głodowe pensje to dzień powszedni!!! Klienci uważajcie na "autoryzowany serwis" KIM Peugeot. autoryzowany = śmiechu warte :D

Zostaw opinię o KIM Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIM Sp. z o.o.