Opinie o GREEN WAY TRANSPORT w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GREEN WAY TRANSPORT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w GREEN WAY TRANSPORT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GREEN WAY TRANSPORT w Gorzów Wielkopolski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Co jaki czas w GREEN WAY TRANSPORT można ubiegać się o podwyżkę?

Jak długo trwa proces awansu w GREEN WAY TRANSPORT?

Charro Nowy wpis

Wpadasz i dostajesz robotę....

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GREEN WAY TRANSPORT? Chętnie zatrudniają?

Adam Manager Nowy wpis

Chyba już nie ma tej firmy koleżko.

Mlody93

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) Najgorsza firma w jakiej pracowałem, zarobki to (usunięte przez administratora) a musisz być dostepny 24 godziny na dobe.(usunięte przez administratora) Gruby magazynier to najwieksza pała i konfitura

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GREEN WAY TRANSPORT. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Norbert

@Anonimowy Skąd te rewelacje pochodzą? W KRS nie ma takich wpisów ale nawet w internecie nigdzie nie ma!

Kierowca z Ukrainy

Pracowalem w tej firmie rok. Kto idzie do tej Firmy to posze odrazy zapytac jaka jest stavka za kilometr czy dniovka. to noralnej odpowiedzi sie nie dowie. jeden jezdi caly dzien dowkola magazynu drugi zapirdala no dol niemcow po razy w tygodniu. w koncu 1 dostanie 3000 za 2 tygodnia. 2 - 1800zl. i non stop zaladowany zo 2000t. a czasen sivuj naloze wiencej. na firme spedicia licze ze auto sie zatrzymalo to juz kierowca spie.

Karol

Przestrzegam przed tym kolchozem. Pracowalem 2 miesiace. Zasuwasz po 20h na dobe. Jeden wielki syf. W biurze naobiecuja a rzeczywistosc, co innego. Powinni zmienic nazwe na (usunięte przez administratora)

Sebastian
@Karol

Potwierdzam tylko obiecywanki pakietu socjalnego 0. Totalny bałagan jesli chodzi o koordynację firmy. Dodam, że stawka gorzej niż źle i całą resztę też olewają. Traktują kierowców jak roboty. Zdecydowanie najgorsza firma w jakiej robiłem.

Benek

@Ruchu Firma istnieje i ma dobre opinie w internecie. Skąd w ogóle takie wątpliwości?

Ruchu

To ta firma jeszcze istnieje?? Czy koniec jest bliski?

Rafał

@szybszyodspejsona, zgodnie z regulaminem na forum Gowork nie wolno podawać danych personalnych innych osób. Przeczytaj regulamin i staraj się go przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin Obecnie firma szuka kierowcy w transporcie międzynarodowym kategorii C+E, magazyniera, pracownika w dziale spedycji.

Urszula

@Peja, jesteś pracownikiem firmy skoro wypowiadasz się w tym wątku? Uważasz, że zarobki są niskie. Co mógłbyś powiedzieć o dodatkach do wynagrodzenia? Mam na myśli premie lub pakiet socjalny. We wcześniejszej wypowiedzi @Dziadu ma odmienne zdanie. Uważa, że wynagrodzenie dla kierowcy jest dobre. Każda opinia dodana przez pracowników firmy wniesie wiele do wątku i pomoże wyrobić sobie zdanie o pracodawcy osobom, które poszukują pracy.

Peja

Niektóre wypowiedzi w stylu "zarobki dobre" to chyba kierownictwo i szefostwo zachwala firme..... Dno....

Dawid

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Dziadu

Kolegą robił i nie narzekał zależy jak trasy ale za dwa tygodnie mniej jak 2200 nie było a i pod 3000 potrafił zarobić

yoyoyo

jak są pozytywne opinie- to znaczy, że sami o sobie piszą, Negatywne- prawdziwe!

Ram pam

Szczerze nie polecam. Dużo obiecują a w rzeczywistości tego nie ma. Mydlą ludziom oczy. Wiecznie znajdują powody aby ujebać z wyplaty. Zastanówcie się dwa razy czy tam iść bo szkoda czasu i nerwów. Jeden wielki cyrk. Porażka

moloko

a szkoda gadac i pisać na temat tej zjebanej firmy pracowałem tam troche długo pedalstwo i podpierdalaczy dużo nie polecam nikomu tej firmy

chcecie zarabiać 4-5 na rękę jest firma w głogowie co dobrze płaci

dawid

Jeśli jest tak super to dlaczego szukają ludzi? Po za tym 2000 czy dwa i pół za spanie w aucie i robienie 10000 km miesięcznie to chyba żaden szał.

Punio 45

Firma ogółem nie jest najgorsza.Pracowałem kilka miesięcy i z kasa nigdy nie było problemu.Spoko ekipa na magazynie.Jak na Gorzowskie warunki jedna z lepszych.Teraz robię na tirach bo kasa jeszcze lepsza.

Zostaw merytoryczną opinię o GREEN WAY TRANSPORT - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w GREEN WAY TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy GREEN WAY TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GREEN WAY TRANSPORT
  • Franciszka Walczaka 112