GREEN WAY TRANSPORT

Gorzów Wielkopolski

GREEN WAY TRANSPORT
2 15

Opinie o GREEN WAY TRANSPORT

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w GREEN WAY TRANSPORT? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Dawid

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Dziadu

Kolegą robił i nie narzekał zależy jak trasy ale za dwa tygodnie mniej jak 2200 nie było a i pod 3000 potrafił zarobić

yoyoyo

jak są pozytywne opinie- to znaczy, że sami o sobie piszą, Negatywne- prawdziwe!

Karol

Przestrzegam przed tym kolchozem. Pracowalem 2 miesiace. Zasuwasz po 20h na dobe. Jeden wielki syf. W biurze naobiecuja a rzeczywistosc, co innego. Powinni zmienic nazwe na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Ram pam

Szczerze nie polecam. Dużo obiecują a w rzeczywistości tego nie ma. Mydlą ludziom oczy. Wiecznie znajdują powody aby ujebać z wyplaty. Zastanówcie się dwa razy czy tam iść bo szkoda czasu i nerwów. Jeden wielki cyrk. Porażka

moloko

a szkoda gadac i pisać na temat tej zjebanej firmy pracowałem tam troche długo pedalstwo i podpierdalaczy dużo nie polecam nikomu tej firmy

ja

chcecie zarabiać 4-5 na rękę jest firma w głogowie co dobrze płaci

dawid

Jeśli jest tak super to dlaczego szukają ludzi? Po za tym 2000 czy dwa i pół za spanie w aucie i robienie 10000 km miesięcznie to chyba żaden szał.

Punio 45

Firma ogółem nie jest najgorsza.Pracowałem kilka miesięcy i z kasa nigdy nie było problemu.Spoko ekipa na magazynie.Jak na Gorzowskie warunki jedna z lepszych.Teraz robię na tirach bo kasa jeszcze lepsza.

driwer

Pracowałem w tej firmie i jakoś nigdy nie zarabiałem mniej niż 2000 a ty kolego tak mocno płaczący nie dodałeś że to za wyjazd na 2 tygodnie więc zastanów się co piszesz,i jeśli myślałeś że będziesz sobie jezdził jak ci się podoba to prywatke sobie otworzyć powinieneś ty byłeś tam pracownikiem a wiadomo od pracownika się wymaga,zaś wszelkie niejasności odnośnie zarobków zawsze można było wyjaśnić z szefostwem nigdy nie było problemów i kasa zawsze na czas była .

Kierowca

2000?? Pracuje tam kilka lat i nie dostałem nigdy takiej małej kasy. Chyba, że jesteś pracownikiem "wymagam, od pracodawcy, a sam od siebie nic nie daje..." Zawsze można pójść na rozmowę i dowiedzieć się jakie są warunki dobrego wynagradzania, a nie gadać coś bezpodstawnie.

kojot

W tej Firmie rządzą spedytorzy to oni wybierają kto ma pracować nie szefowa ani prezesi (synowie) to nic,zabierają pieniądze za spalanie obiecują 2.500tyś a zarabia się może 2.000 szkoda gadać nie polecam pracować w takim nieporządku...

karo
@kojot 18.06.2015 19:56

ja nie zarabiam mniej niz 2500 za 2 tyg., wiec nie wiem o co chodzi

Veron

Nie pracowac tam!

Zostaw opinię o GREEN WAY TRANSPORT - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREEN WAY TRANSPORT