ROTSA SALES DIRECT

Sosnowiec

Opinie o ROTSA SALES DIRECT

uuu

Autoryzowana Agencja Międzynarodowego Banku to zdecydowanie miejsce gdzie warto się zatrudnić damiś więc jak najbardziej się z tobą zgadzam, cv warto wysłać

Krystian R.

Praca wporzadku moge kazdemu polecic oczywiscie jesli masz doswiadczenie w pracy z klientami ;)

T

Opinia Pana wrzucającego post jest niesamowita( usunięte przez administratora )wysiedział 5 miesięcy?Wbrew jego zapowiedziom firma nadal istnieje a kierownikowi udało się osiągnąć założone cele i stać się jak najbardziej dochodowym miejscem...fakt praca jest trudna ale ciągle otwierają nam nowe możliwości i jeśli taki Pan co się wypowiadał się nie utrzymał to tylko jego wina..ja gorąco polecam firmę nadal tu pracuje i jestem zadowolona

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o ROTSA SALES DIRECT - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROTSA SALES DIRECT